Yakacık Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
22 Aralık 2020, Salı
Yakacık Nakliyat
Yakacık Evden Eve Nakliyat alanında ambalajlı taşımacılık hizmetini uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile sunuyoruz. Taşıma işinde ambalajlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.
Yakacık Nakliyat

Yakacık Nakliyat alanında İstanbul Yakacık ilçesinden Türkiye’nin dört bir köşesine şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti veriyoruz. Güvenilir nakliyat hizmeti veren firmamız, asansörlü, ambalajlı ve garantili hizmet sunmaktadır. Firmamız taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz ekibimiz bulunduğunuz yere gelip eşyalarınızın durumunu analiz edip size uygun fiyat teklifinde bulunur. Anlaşmamız dâhilinde taşıma için bir planlama yapılır. Ekip olarak her zaman vermiş olduğumuz plana uyarak, zamanında eksiksiz ve sorunsuz taşıma hizmeti sunmaktayız. Ekspertiz ekibimiz bulunduğunuz yere gelip eşya analizi ve fiyat teklifi sunma işlemini ücretsiz yapmaktadır. Ekibimizin bulunduğunuz yere gelip analiz etmesi taşıma işini firmamıza vermenizi gerektirmez. Size sunacağımız fiyat bütçenize uygun değilse işi bize vermek zorunda değilsiniz.

 

Yakacık Nakliyat alanında İstanbul Yakacık ilçesinden ülkemizin her noktasına uygun fiyata nakliyat hizmeti sunuyoruz. Nakliyat hizmetini taşınacak eşya durumuna göre pikap, kamyonet, kamyon ve tırla taşıma işlemi yapmaktayız. Ev eşyası, büro ve iş yeri malzemesi, parça eşya, fabrika taşıma gibi nakliyat işlerini uygun fiyata güvenilir bir şekilde sunmaktayız.  Nakliyat sektöründe öncü firmayız. Tüm nakliyat işlerinizi kısa sürede güvenilir bir şekilde sunmaktayız.

 

Yakacık Evden Eve Nakliyat

 

Yakacık Evden Eve Nakliyat alanında ambalajlı taşımacılık hizmetini uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile sunuyoruz. Taşıma işinde ambalajlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden taşıma işleminin sağlıklı ve temiz bir şekilde yapılması için taşıma öncesinde bütün eşyalarınızı ambalajlıyoruz. Ambalaj malzemelerimiz tek kullanımlıktır. Oturma guruplarınız, beyaz eşyalarınız ve zarar görebilecek tüm eşyalarınız tek kullanımlık sağlam ve dayanıklı ambalaj malzemeleri ile kaplanır. Kırılabilecek malzemeleriniz kutulara özenle koyulup kutuların üzerine kırılabilir eşya yazılır. Böylece taşıma esnasında kırılabilecek eşyalarınız daha özenli taşınır. Ambalajlama hizmetimiz de tıpkı asansör sistemi ve ekspertiz hizmetlerimiz gibi ücretsiz verilir.

 

Uygun Fiyatlı Yakacık Nakliyat Hizmeti

 

Yakacık nakliyat firması olarak her zaman bütçenizi düşünürüz. Bütçenize uygun nakliyat hizmeti sunuyoruz. Nakliyat maliyetlerini düşürerek taşıma işlemini uygun fiyata sunuyoruz. Bunun için tüm çalışanlarımızı şirket bünyemizde tutuyoruz. Asansör sistemini kiralamak yerine kendi bünyemize aldık. Taşıma işleminde karı minimum düzeyde tuttuk. Küçük bir piyasa araştırması yaptığınız zaman nakliyat hizmetini uygun fiyata sunduğumuzu siz de göreceksiniz.

İlgili Haber : Çakmak Nakliyat

Yakacık Nakliyat Firması Olarak Bizi Tercih Etmenizi Sağlayacak Nedenler

 

Yakacık nakliyat firması olarak neden bizi tercih etmeniz gerektiğini birkaç cümle ile anlatalım. Nakliyat sektörünün öncü firmasıyız. Kaliteli nakliyat hizmetini bizim kadar uygun fiyata sunacak bir başka firma bulmanız çok zordur. İşimizi büyük bir itina ile yapmaktayız. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermekteyiz. Taşınacak eşyaları kendi eşyamız gibi görüp özenerek taşımaktayız. Taşıma öncesi tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylece eşyalarınız taşıma sırasında zarar görürse sigorta şirketimiz devreye girerek zarar gören eşyalarınızın bedelini tarafınıza ödemektedir. Nakliyat firması olarak işimizi ciddiye alıyor, eşyalarınızı büyük bir itina ile paketleyip ambalajlıyoruz. Eşyalarınız hiçbir zarar görmeden taşınmak istenen yerden alınıp taşımak istediğiniz yere kısa sürede taşınır. Taşıma işlemini asansör sistemi kullanarak kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Taşıma öncesinde tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylece eşya taşıma esnasında oluşabilecek kaza durumlarında zarar gören eşyalar tarafınıza sigorta şirketimiz tarafından ödenmektedir.

 

Nakliyat işlerinde zamanlama çok önemlidir. Size verdiğimiz takvime uyarak gününde ve zamanında taşıma hizmeti sunuyoruz. Güler yüzlü ekibimizle taşıma öncesi, taşıma sırası ve taşıma sonrası size hizmet vermeye devam ediyoruz. Her konuda olduğu gibi ödeme konusunda da size destek oluyoruz.  Her konuda olduğu gibi nakliyat ücreti konusunda da sizi üzmüyor, bütçenize uygun fiyat teklifini size sunuyoruz.  Bir nakliyat firmasından beklenilen tüm hizmetleri firmamızdan uygun fiyata alabilirsiniz. Asansörlü, ambalajlı, sigortalı ve garantili taşımacılık hizmeti için hemen bizimle iletişime geçin. İstanbul Yakacık semtinde yer alan büromuza da uğrayarak nakliyat konusunda bizden destek alabilir, fiyat sorabilirsiniz. Nakliyat işlerinizi sağlam bir firmaya teslim etmek, bu konuda pişmanlık yaşamamak adına nakliyat konusunda bizi tercih etmelisiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın