Ümrani̇ye Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
17 Kasım 2020, Salı
Ümraniye Nakliyat
Ümraniye nakliyat ile sizler de ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilir ve bu sayede daha planlı ve programlı bir nakliyat hizmeti içerisinde bulunabilirsiniz.
Ümraniye Nakliyat

Ümraniye nakliyat hizmetleri ile sizler de ihtiyaç duyduğunuz pek çok farklı konuda alanında uzman ve tecrübeli personel kadrosu ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetlerinde tüm eşyalarınız profesyonel bir şekilde taşınır. Bunun yanında eşyalarınızın zarar görmemesi için gereken tüm önlemler alınır ve hangi koşullar olursa olsun, herhangi bir sıkıntı yaşanmadan dilediğiniz konuma ulaştırılır. Ayrıca firmamızda çalışmakta olan tüm personellerimiz uzun yıllar nakliye sektöründe yer almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle nakliye çalışmaları oldukça özenli ve belirli bir disiplin içerisinde gerçekleştirilir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat 

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetlerine ücretsiz ekspertiz çalışanı tarafından yapılan inceleme ve analizler ile başlayan firmamız, nakliye sürecinde herhangi bir sorun yaşanmaması adına profesyonel çözümler sunar. Ekspertiz çalışanımız tarafından yapılan planlama doğrultusunda gerçekleştirilen evden eve nakliyat hizmetleri, herhangi bir aksaklık yaşanmadan hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Genel olarak bakıldığında firmamız bünyesinde bir nakliye süreci aşağıdaki gibi gelişir;

 • Nakliye taleplerinizde öncelikle ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile karşılaşırsınız. Ekspertiz çalışanımız nakliye sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması adına gerekli olan tüm planlamaları yapar.
 • Bunun ardından eşya fazlalığınıza uygun bir nakliye aracı ile belirtilen gün ve saatte nakliye başlatılır. Nakliye aracı eşyaların çok fazla sıkışmasına neden olmadan taşınacak şekilde ayarlanır. Bu nedenle eşyalar araca yerleştirilme sırasında zorlanmaz ve herhangi bir şekilde zarar görmelerine izin verilmez.
 • Mobilya türü eşyalarınız varsa alanında deneyimli ve tecrübeli ustalarımız tarafından demonte hale getirilir. Eşyalar parçalarına ayrıldıktan sonra ambalajlama ve paketleme işlemlerine geçirilir.
 • Tüm eşyalar sınıflarına ayrılarak graft kağıtlı havalı naylonlar ya da battaniyeler ile sarılır. Bunun yanında boyutlarına uygun kalın karton kolilere yerleştirilir.
 • Taşınmak için hazır hale getirilen eşyalar, asansör yardımı ile nakliye aracına taşınarak düzenli bir şekilde yerleştirilir. Araç yüklemesi en uygun şekilde yapılır ve yolculuk sırasında zarar görmeleri engellenir.
 • Yeni adrese ulaşılmasının ardından tekrar kurulan asansör ile eşyalar en yüksek katlı binalara dahi kolayca çıkarılır.
 • Eşyaların içeri alınmasının ardından kurulum işlemleri başlar ve daha önce demonte hale getirilen eşyaların parçaları tekrar monte edilerek kurulumları gerçekleştirilir.
 • Eşyaların kurulumu tamamlanırken diğer eşyalar da sizlerin istediği konumlara yerleştirilir. Tüm eşyaların taşınması ve yerine yerleştirilmesi ardından ise nakliye hizmeti sona erer.

Nakliye hizmetlerinde firmamız, sizler için bu şekilde bir süreç işler. Burada önemli olan eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırılmasıdır. Nakliye sırasında herhangi bir eşyanın zarar görmesi müşteri memnuniyetinin azalmasına neden olacağı için ekibimiz tüm nakliye sürecinde titiz ve hassas bir işçilik ortaya koyar. Bu şekilde sizlere en iyi ve kaliteli nakliye hizmetini vermek için elinden geleni yapar.

Ümraniye Nakliyat ile Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ümraniye nakliyat ile sizler de ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilir ve bu sayede daha planlı ve programlı bir nakliyat hizmeti içerisinde bulunabilirsiniz. Firmamızdan nakliye talebinde bulunmanızın ardından ekspertiz çalışanımız yerinde incelemeler yapmak üzere sizleri ziyaret eder. Eşya yoğunluğundan demonte/monte uygulamalarına kadar gerekli olan tüm çalışmaları not alır. Böylece nakliye sırasında herhangi bir sorun ya da aksaklık yaşanmadan eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırılır. Tabi bunun yanında nakliye sürecinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için de gerekli hazırlıklar yapılır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ambalaj ve Paketleme Hizmetleri

Nakliye firmamız, eşyalarınızın herhangi bir sorun yaşanmadan taşınması için gerekli olan tüm çalışmaları yapar. Ambalajlama ve paketleme hizmetleri ile tüm eşyalarınız koruma altına alınır ve bu şekilde taşıma sırasında istenmedik sorunlar ortaya çıkmaz. Eşyaların meydana gelebilecek darbelere için koruma altına alınmasında graft kağıtlı havalı naylonlar ya da battaniyeler kullanılır. Bunun yanında ambalajlama çalışmaları sonrasında ise eşyalar sahip oldukları boyutlara göre kalın karton kolilere yerleştirilir. Böylece nakliye sürecinde eşyalar bu şekilde muhafaza edilir ve böylece eşyaların zarar görmesi engellenmiş olur.

Firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir diğeri olan Şişli Nakliyat Bölgesi Çalışmalarımızı İncelemek İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Ümraniye Asansörlü Nakliyat

Ümraniye nakliyat olarak siz müşterilerimiz için nakliye sürecini daha da iyileştirmek adına her şeyi yaptığımızı söylemek isteriz. Eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması için asansörlü nakliyat hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda profesyonel çözümlerin en doğru adresidir. Çünkü asansör hizmetlerimiz ile eşyalarınız oldukça hızlı bir şekilde en yüksek katlı binalara kadar zorlanmadan çıkarılabilir. Bu şekilde zaman kaybı yaşanmaz ve eşyalar hızlı bir şekilde taşınır.

Diğer yandan asansörlü nakliyat, eşyaların zarar görmeden taşınması adına da önemli bir konumda yer alır. Çünkü özellikle yüksek katlara çıkarılacak eşyaların apartman asansörü ya da merdiven boşluklarından taşınması birtakım sorunları öne çıkmasına neden olur. Eşyalar her an hasar görme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Bu nedenle asansörle binaların dış cephesinden taşınması daha pratik ve güvenli sonuçlar ortaya çıkarır. Firmamız tüm bunların bilincinde olarak sizlere asansörlü nakliyat hizmetleri ile yardımcı olur.

Demonte/Monte Hizmetleri

Firmamız, mobilya ya da buna benzer eşyalarınızın demonte/monte işlemlerinde sizlere uzman ekibi ile yardımcı olur. Deneyimli ve tecrübeli ustaları ile eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden ve kısa sürede parçalarına ayrılır. Demonte işlemleri sırasında oldukça hassas ve titiz bir işçilik gerçekleştirilmesi nedeniyle eşyalarınızın tekrar kurulumu yapılırken herhangi bir sorun yaşanmaz ve tamamen eski haline geri gelir.

Ayrıca demonte hale getirilen eşyalar, taşınılan yeni adreste tekrar birleştirilir ve kurulumları tamamlanarak sizlere teslim edilir. Demonte aşamasında olduğu gibi monte işlemleri de oldukça hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Kurulum sırasında ustalarımız tamamen titiz bir işçilik ortaya koyar ve bu sayede eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmeden tekrar bir araya getirilir.

Ümraniye Nakliyat Fiyatları 

Nakliyat fiyatları genel olarak çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Fiyatlarda değişiklik yaşanmasının en önemli nedenlerinden biri nakliye sırasında verilen hizmet farklılıklarıdır. Örneğin zemin katta ya da 1. katta olan daireler için asansör kullanımına gerek olmayabilir. Böyle bir durumda ise asansörün fiyatlara olan etkisi ortadan kalkmış olur. Bu yüzden fiyatların değişimine neden olan etkenlerin neler olduğunu bilmek doğru olur. Çünkü bu şekilde yaklaşık bir fiyat bilgisi elde etmek mümkündür. Peki, nakliyat fiyatları hangi etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir? daha yakından göz atalım.

 • Nakliye aracının boyutları
 • Taşınma sırasında görev alacak personel sayısı
 • Ambalajlama ve paketleme hizmetleri
 • Demontaj ve montaj hizmetleri
 • İlk adres ile hedef adres arasında mesafe farkı
 • Asansörlü nakliyat hizmetleri
 • Nakliye için eşyaların sigortalanması
 • Nakliyat sırasında ihtiyaç duyulan teknik ekipman ve donanım

Nakliye hizmetlerinde kaliteli ve profesyonel çözümlerin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman bütçenize uygun fiyatlar ile öne çıkar. Sizler de nakliye hizmetlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için her zaman bizi tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken evinizi ya da iş yerinizi taşımak istediğinizi bizlere iletmek ve bunun ardından geri kalan her şeyi bize bırakmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın