Topkapı Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
2 Kasım 2020, Pazartesi
Topkapı Nakliyat
Topkapı Evden Eve Nakliyat firmaları arasında uzun yılların tecrübesi ile farklı bir konumda yer alan firmamız, gerek üstün kalitedeki hizmet farklılığı, gerekse uygun fiyat ve nakliyelerdeki profesyonel yöntemleriyle sektöre yön veren kuruluşlar arasında yer almaktadır. 7/24 hizmet anlayışıyla görev yapan firmamız, modern nakliye araçlarıyla çağın gereklerine uygun hizmetler sunmaktadır.
Topkapı Nakliyat

Topkapı Evden Eve Nakliyat

Topkapı Evden Eve Nakliyat firmaları arasında uzun yılların tecrübesi ile farklı bir konumda yer alan firmamız, gerek üstün kalitedeki hizmet farklılığı, gerekse uygun fiyat ve nakliyelerdeki profesyonel yöntemleriyle sektöre yön veren kuruluşlar arasında yer almaktadır. 7/24 hizmet anlayışıyla görev yapan firmamız, modern nakliye araçlarıyla çağın gereklerine uygun hizmetler sunmaktadır. 7/24 hizmet anlayışıyla görev yapan firmamız, modern nakliye araçlarıyla çağın gereklerine uygun hizmetler sunmaktadır.

Firmamızda yer alan personeller üstün bilgi ve deneyime sahip profesyonellerden oluşmakta, sürücü personellerimiz her türlü yol ve hava koşullarına uygun olarak hizmet üretmektedir. Ev, ofis eşyası ve yük taşımacılığında en kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapılan nakliyelere imza atan firmamız, her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Topkapı Nakliyat olarak kurumsallaşmayı birinci hedef olarak alan firmamız, her tür hizmette müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. Bu sebeple tüm nakliye hizmetlerinde profesyonel yöntemler ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Teknolojik gelişmelere her zaman açık bir yapıya sahip olma özelliğini taşıyan firmamız, dijital ortamlarda da adından sıkça söz ettirmektedir. Firmamıza ait web sitemizde hizmetlerimizle ilgili tüm ayrıntılar yer almakta ve müşterilerimizle birebir yapılan bağlantılarda talep edilen tüm bilgiler şeffaf bir şekilde sunulmaktadır.

topkapı evden eve nakliyat

Topkapı Nakliyat olarak müşteri ilişkilerinde geleneksel yöntemleri de önemseyen firmamız, tavsiye yoluyla hizmetlerin artırılmasına büyük önem vermektedir. Hizmetlerimizden memnun kalan Topkapı bölgesindeki vatandaşlarımız tarafından en fazla tercih edilen firma olmamız, sadece tavsiye yolu ile büyümeye olan inancımız sebebiyledir.

Tüm ev, ofis, mağaza eşyası nakliyelerinde belli planlamalarla hizmet üreten firmamız, ücretsiz eksper hizmetleriyle nakliyenin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlamaktadır.

Topkapı Nakliyat firmasında görev yapan uzman personelimizin değerlendirmelerinden yola çıkarak nakliye hizmetlerini gerçekleştiren firmamız,

 • Beyaz eşyaların usulüne uygun şekilde demonte edilmesi,
 • Mobilyaların sökülmesi,
 • Kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme işlemleri,
 • Büyük bir dikkatle eşyaların taşınması,
 • Eşyaların nakliye araçlarına sarsıntıdan etkilenmeyecek biçimde yüklenmesi,
 • Hızlı nakliye

Aşamalarından oluşan nakliye planlarını harfiyen yerine getirerek, eşyaların güvenli bir biçimde nakledilmesini sağlamaktadır. Tüm nakliye çeşitlerinde müşteri beklentisi nakliyeni en uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli şekilde yapılmasıdır. Firmamız uzun yılların kazandırdığı tecrübeler ışığında tüm müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

topkapı evden eve nakliyat fiyatları

Eşya ve Yük Nakliyesinde Garantili Nakliyat Nasıl Sağlanır?

Topkapı nakliyat firması olarak yaptığımız tüm nakliyelerde müşterilerin ortak talebi, nakliyenin mutlaka garanti koşulları içerisinde yapılması gerektiğidir. Firmamız bu talepleri karşılamak adına sözleşme ve sigorta uygulamalarını vazgeçilmez unsurlar olarak istisnasız bir şekilde uygulamaktadır. Müşteri ile karşılıklı olarak imzalanan sözleşmelerde,

 • Nakliye tarihi,
 • Nakliyeyi yapacak aracın bilgileri,
 • Nakliye bedeli,
 • Firma tarafından yerine getirilecek yükümlülükler,
 • Müşteri sorumlulukları,
 • Ambalajlamanın kim tarafından yapılacağı,
 • Şartlara uyulmaması halinde uygulanacak cezai müeyyideler

Net olarak yer almakta ve nakliyenin tüm aşamaları hakkında müşterinin bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

İlgili Nakliyat : Halkalı Nakliyat

Topkapı Nakliyat olarak sözleşmelerde tüm koşulların belirtilmesinin yanında, nakliyenin sigorta bedelini de belirterek, müşterilerimizin huzur içinde hizmet almasını sağlıyoruz. Hizmet çeşitleri arasında tam yük ve parsiyel yük taşımacılığına da yer veren firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinden firma merkezimize getirilen yükleri de aynı kalite anlayışı içerisinde yeni adreslerine nakletmektedir.

Firma depolarımıza gelen eşyalar gidecekleri yönlere ve özelliklerine göre ayrılarak en sağlam şekilde paketlenmekte ve büyük bir özenle nakliye araçlarına yüklenmektedir. Kargo firmalarına oranla oldukça düşük fiyatlarla yapılan parsiyel yük taşımacılığı sayesinde, müşteriler ekonomik olarak önemli kazançlar sağlamaktadır.

topkapı evden eve nakliyat hizmeti

Topkapı Nakliyat olarak en fazla önemsediğimiz husus, müşterilerin hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamaktır. Bu yüzden kurulduğu günden beri hizmet kalitesini her geçen gün arttıran firmamız, kısa süre içerisinde tüm ilçelerde en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sıralara yükselmiş bulunmaktadır.

Bu ilgiye layık olabilmek amacıyla var gücüyle çalışan firma elemanlarımız, sektörde gerekli olan tüm yeni uygulamaları kısa süreli eğitimlerle benimsemekte ve müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

topkapı evden eve nakliyat firması

Topkapı Nakliyat firmaları arasında gelişmeye açık bir yapıya sahip olan firmamız, vizyon olarak Türkiye’de yapılan nakliye hizmetlerinin dünya çapında tanınır olmasını hedeflemektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinden firmamıza internet adreslerimiz, sosyal medya hesaplarımız ve telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden talebinize yönelik gereken tüm bilgileri alabilir ve en uygun fiyat seçenekleri ve cazip ödeme imkânlarıyla nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Etiketler
#topkapı
#nakliyecitopkapi
#topkapıdanakliyeciler
#ucuznakliyeci
#nakliye
#nakliyat
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın