Şi̇şli̇ Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
2 Kasım 2020, Pazartesi
Şişli Nakliyat
Şişli Şehir İçi Nakliyat ev veya iş yerinizin nakil etmeniz gerektiği durum da bize ulaştığınız andan itibaren nakil işlemi için çalışmalarımıza başlarız ilk olarak uzman arkadaşlarımız ev ya da iş yerinize gelerek ücretsiz eşyalarınızın değer tespitini yapıp sizinle nakil sözleşmesini imzalar, bu sözleşme dahilin de maddi ve manevi zararlarınız minimum seviye ye indirir.
Şişli Nakliyat

Şişli Nakliyat alanında  ev veya iş yerinizin taşımanız  gerektiği durum da bize ulaştığınız andan itibaren nakil işlemi için çalışmalarımıza başlarız ilk olarak uzman arkadaşlarımız ev ya da iş yerinize gelerek ücretsiz eşyalarınızın değer tespitini yapıp sizinle nakil sözleşmesini imzalar, bu sözleşme dahilin de maddi ve manevi zararlarınız minimum seviye ye indirir.

Zevahir Nakliyat adıyla nakliye sektöründe uzun yıllardır var olan firmamız, İstanbul’un pek çok semtine taşımacılık hizmeti vermesinin yanı sıra  Şişli Nakliyat Konusunda çağdaş güvenilir hızlı ve profesyonel hizmet ilkesini benimsemiştir.

Firma olarak her zaman sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefler , gerek araçlarımızı gerekse personelimizi günün ve işin şartlarına göre revize ederiz.

Pek çok sektörde olduğu gibi nakliyat sektörün dede talep doğrultusun da firma sayısı artmış bunun sonucu kalite düşmüştür.

Kurumsal olmayan firmalar sektöre girip amatörce verdikleri hizmet sonucu siz değerli müşterilerimizin maddi ve manevi zarar görmesine sebep olmuştur. Şişli Nakliyat olarak modern araçlarımız uzman personelimiz le birlikte kurumsal firma yapımızla sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata vermekteyiz.

 

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat, deneyimli elemanlarla eşya taşımacılığı yapmaktadır. Taşımacılık konusunda bilgi sahibi olan elemanlarımız, marangozluk ve elektrik işlerinden de anlamaktadır. Kapılardan geçmeyecek büyüklükte olan dolapların sökülmesi ve yeni taşınılan evde monte edilmesi gerekir. Bu türlü marangozluk işleri için firmamız elemanları yardımcı olacaktır. Avizelerin taşınma esnasında sökülüp, takılması da elektrikçilerin yapacağı işler arasındadır.

Firmamız elemanları, avizelerin sökülüp takılmasını da rahatlıkla yapacaktır. Cam eşyalar, saksılı bitkiler, kırılacak süs eşyaları ve beyaz eşyalar, farklı taşıma usullerine tabidir. Firmamız her türlü eşyayı uygun taşıma kurallarına göre taşıyıp, ambalaj yapacak deneyim ve bilgiye sahip olan kişilerdir. Eşyaların özenle ve dikkatlice taşınması için gereken özen gösterilecektir. Nakliyatta güvenilir yaklaşımlar, güler yüzlü hizmet için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Şişli Nakliyat ihtiyaçlarınızda  ev veya iş yerinizin nakil etmeniz gerektiği durum da bize ulaştığınız andan itibaren nakil işlemi için çalışmalarımıza başlarız ilk olarak uzman arkadaşlarımız ev ya da iş yerinize gelerek ücretsiz eşyalarınızın değer tespitini yapıp sizinle nakil sözleşmesini imzalar, bu sözleşme dahilin de maddi ve manevi zararlarınız minimum seviye ye indirir.

Nakliye hizmeti alacağınız firmayı seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar aşağı da maddelere dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

 • Kurumsal bir firmayla çalışmanız
 • Nakliye yapılacak araçların uygunluğu
 • Nakliye işlemini yapacak personelin mesleki yeterliliği
 • Nakliye yapılacak eşyanın sökülüp paketlenmesi
 • Paketleme de kullanılacak malzemenin kalitesi ve miktarı
 • Nakliye hizmeti için talep edilen ücret

Şişli evden eve nakliye

Şişli Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşıma hizmeti de sunan firmamız, parça eşyalarınızı özenle araçlara yerleştirmektedir. Parça eşyanız ne olursa olsun eşyalarınıza özel bölümler alıyor ve onları sararak araçlarımızın bir özel köşesine yerleştiriyoruz. Böylece taşıma sonuna kadar eşyalarınızın başına herhangi bir sorun gelmemektedir. Ayrıca her türlü taşıma işlemleri için eşyalara sigorta hizmeti uyguladığımız için taşıma esnasında meydana gelecek herhangi bir zararı anında koşulsuz bir şekilde karşılıyoruz.

Yetkilimiz siz değerli müşterimizin ev ya da konutuna gelerek eksper çalışması ve planını yapmak için sizinle irtibata geçer. Bu işlemler ücretsiz olarak firmamız tarafından size sunulur. Müşterimizin uygun görmesi durumun da taşıma planı hazırlanır.

Sizler için maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyalarınızın en ufak zarar görmeden yeni adresinize ulaşmasını sağlar. Taşıma işlemi yapılmadan önce

 • Beyaz eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmeden sökülmesi
 • Mobilyalarınızı usulüne uygun sökülüp paketlenmesi
 • Eşyalarınızın güvenle nakil aracına taşınması
 • Nakil aracına sarsıntı ve diğer etkenlerden zarar görmeyecek şekilde istiflenmesi
 • Süratle yeni adresine ulaştırmak

Şişli Nakliyat firmamız ev ve ofis nakliye işleminden önce planlamasını titizlikle yapıp yeni adresine en güvenilir ve sağlam şekilde ulaştırmaktadır.

İLGİLİ LİNK; Kağıthane Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat fiyatları

Şişli Ofis Taşımacılığı

Şişli Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat işlerinizin dışında parça eşya taşıma ve ofis taşıma konularına hizmet vermekteyiz. ihtiyaç ya da özel istek durumun da asansörlü taşıma hizmeti de yapıyoruz.

 Özellikle yüksek yapılı binaların taşıma işlemi esnasın da tercih edilen bu yöntem taşınma işleminin yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

Asansörlü taşıma işleminin avantajlarından bahsetmek gerekirse

 • Nakliyesi yapılacak eşyaların en ufak zarar görmesini engeller
 • Nakliye süresini minimuma indirir.
 • Nakliye esnasın da bina sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez
 • Personelin daha az güç sarf etmesinden dolayı insan hatasına izin vermez

Şişli Nakliyat Fiyatları

Şişli Nakliyat Fiyatları Konusunda net bir rakam söyleyebilmek için öncelikle taşınacak eşyanın miktarı , taşınacak mesafe , asansörlü taşıma yapılıp yapılamayacağı gibi etmenler fiyatı değiştirmektedir.

Şişli Nakliye fiyatlandırması yaparken firmalar arasın da muhakkak farklar vardır. Sürekli artan firma sayısıyla doğru orantılı olarak rekabet doğrultusun da fiyatlar farklıdır. Fakat fiyat uygun olması nakliye firma seçiminde kesinlikle tek seçim sebebi olmamalıdır. Firmalar fiyatlandırma yaparken şu konulara dikkat etmektedir.

 • Taşıma yapılacak yerin mesafesi
 • Eşyanın alınıp yeni adresine taşınacak konut ya da iş yerinin bulunduğu kat
 • Taşınması talep edilen eşya miktarı
 • Kullanılacak malzeme âdeti ve çeşitliliği
 • Taşıma esnasın da görev yapacak çalışan sayısı
 • Taşıma için gerekli ekstra ekipmanlar platform asansör vb.

Şişli Şehir İçi Kamyonet yukarda belirttiğimiz maddeler ışığında en uygun fiyat süratli ve güvenilir nakliye hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bu konuda Zevahir Nakliyat olarak şişli nakliyat firmaları arasında kaliteyi en uyguna taşıyan firmalardan biri olduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Şişli Nakliyat firmamızdan nakliye yada fiyat talebinde bulunmak için haftanın 7 gün günün 24 saati telefon numaralarımızdan web adresimizden sosyal medya hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz. Merkez ofisimize’de gelerek bir çayımızı içip aklınıza takılan tüm soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşa bilirsiniz.

Müşterilerimizden sıklıkla gelen sorulardan biri olan Asansörlü Taşımacılık ya da Asansörlü Nakliyat Konusunda bilmeniz gereken en önemli püf nokta;

Asansörlü nakliye yapılabilmesi için taşınılan yapının asansörlü taşımaya fiziki olarak uygun olması gerekmektedir. Eğer yapılar fiziki açıdan uygun değilse asansör yapıya yanaşamayacağından dolayı ne yazık ki siz değerli müşterilerimize bu hizmeti verememekteyiz.

Asansörlü taşıma işlemi için önceden talepte bulunup yapıların asansörlü taşımaya uygun olup olmadığı Şişli Nakliyat uzman personelimiz tarafından kontrol edilmelidir.

Şişli Nakliye firması olarak kurumsal yapımız sayesinde kurumsal olmayan firmalarla karşılaştığınız sorunları bizimle yaşamasısınız yaptığımız nakliye sözleşmesi sayesinde nakliye esnasın da zarar gören eşyalarınız tazmin edilmemektedir. Şişli Nakliyat bu sebepten dolayı mutlak suretle kurumsal firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz.

 •  

şişli ofisten ofise nakliyat fiyatları

Şişli Nakliyat Firması Olarak Farkımız

Şişli Nakliyat şirketi olarak bu işte lider firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Şişli Ucuz Nakliyat olarak yıllardır vermiş olduğumuz hizmetten dolayı yılların’da verdiği tecrübe ile bu sektörde yer alarak işi layıkıyla yaptığımızın garantisini verebiliriz.Takdir edersiniz ki son yıllarda çığ gibi büyüyen firmalar kaliteyi olabildiğince aşağılara çekmiştir.

Şişli Şehir İçi Kamyonet sizlerden ricamız eğer kısa vadede taşınma gibi bir planınız varsa taşıyıcı firmayı araştırmanızı dikkatli bir şekilde yapıp o şekilde anlaşmanız yönündedir.

Günümüz şartlarında her firmaya ve kişilere güvenilmiyor, Bu yüzde araştırmanızı detaylı ve geniş çaplı yapmanızı öneriyoruz. Pastadan pay kapmak adına sadece para odaklı çalışan firmalar sizleride ağına düşürüp mağdur edebilirler.

Burda iyi ve kötüyü ayırt etmek kolay olmayacaktır elbet ancak yılların verdiği tecrübe ile sizlere bu husuta yardımcı olmaktan onur duyarız. Bizleri sabit hattımızdan sürekli arayabilir ya da dilediğiniz takdirde Şişli Nakliyat ofisimize kadar gelip aklınıza takılan tüm soruları yönlendirebilirsiniz.

 

Etiketler
#sislinakliyat
#nakliyeci
#hizlinakliyat
#evdenevenakliyatsisli
#acelenakliyatsisli
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın