Şi̇şli̇ Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
2 Kasım 2020, Pazartesi
Şişli Nakliyat
Şişli Şehir İçi Nakliyat ev veya iş yerinizin nakil etmeniz gerektiği durum da bize ulaştığınız andan itibaren nakil işlemi için çalışmalarımıza başlarız ilk olarak uzman arkadaşlarımız ev ya da iş yerinize gelerek ücretsiz eşyalarınızın değer tespitini yapıp sizinle nakil sözleşmesini imzalar, bu sözleşme dahilin de maddi ve manevi zararlarınız minimum seviye ye indirir.
Şişli Nakliyat

Şişli Nakliye

Şişli Nakliye nakliye sektöründe uzun yıllardadır siz değerli müşterilerimize çağdaş güvenilir hızlı ve profesyonel hizmet veren kurumsal bir firmadır.

Sektörde gelişmeleri yakından takip edip sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendine görev edinmiştir. Modern araçlarımız profesyonel personelimiz le sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Şişli Nakliyat olarak bilindiği üzere son yıllarda ev den eve nakliye sektöründe talep doğrultusun da firma sayısı artmış bunun sonucu kalite düşmüştür.

Kurumsal olmayan firmalar sektöre girip amatörce verdikleri hizmet sonucu siz değerli müşterilerimizin maddi ve manevi zarar görmesine sebep olmuştur. Şişli Nakliye olarak modern araçlarımız uzman personelimiz le birlikte kurumsal firma yapımızla sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata vermekteyiz.

Şişli Nakliye Yer ve Konumuyla Her Kesime Hitap Eden Potansiyele Sahip Firmayız

Şişli evden eve nakliye

Şişli Şehir İçi Nakliyat ev veya iş yerinizin nakil etmeniz gerektiği durum da bize ulaştığınız andan itibaren nakil işlemi için çalışmalarımıza başlarız ilk olarak uzman arkadaşlarımız ev ya da iş yerinize gelerek ücretsiz eşyalarınızın değer tespitini yapıp sizinle nakil sözleşmesini imzalar, bu sözleşme dahilin de maddi ve manevi zararlarınız minimum seviye ye indirir.

Nakliye hizmeti alacağınız firmayı seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar aşağı da maddelere dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

 • Kurumsal bir firmayla çalışmanız
 • Nakliye yapılacak araçların uygunluğu
 • Nakliye işlemini yapacak personelin mesleki yeterliliği
 • Nakliye yapılacak eşyanın sökülüp paketlenmesi
 • Paketleme de kullanılacak malzemenin kalitesi ve miktarı
 • Nakliye hizmeti için talep edilen ücret

Şişli Evden Eve Nakliye ve Parça Eşya Taşımacılığı

Şişli Nakliye Firması olarak nakliye hizmeti talep ettiğiniz andan itibaren çalışmalarımız uzman personelimiz tarafın dan titizlikle başlar.

Yetkilimiz siz değerli müşterimizin ev ya da konutuna gelerek eksper çalışması ve planını yapmak için sizinle irtibata geçer. Bu işlemler ücretsiz olarak firmamız tarafından size sunulur. Müşterimizin uygun görmesi durumun da taşıma planı hazırlanır.

İLGİLİ LİNK; Kağıthane Nakliyat

Sizler için maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyalarınızın en ufak zarar görmeden yeni adresinize ulaşmasını sağlar. Taşıma işlemi yapılmadan önce

 • Beyaz eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmeden sökülmesi
 • Mobilyalarınızı usulüne uygun sökülüp paketlenmesi
 • Eşyalarınızın güvenle nakil aracına taşınması
 • Nakil aracına sarsıntı ve diğer etkenlerden zarar görmeyecek şekilde istiflenmesi
 • Süratle yeni adresine ulaştırmak

Şişli Nakliye firmamız ev ve ofis nakliye işleminden önce planlamasını titizlikle yapıp yeni adresine en güvenilir ve sağlam şekilde ulaştırmaktadır.

Şişli evden eve nakliyat fiyatları

Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Şişli Nakliye fiyatlandırması yaparken firmalar arasın da muhakkak farklar vardır. Sürekli artan firma sayısıyla doğru orantılı olarak rekabet doğrultusun da fiyatlar farklıdır. Fakat fiyat uygun olması nakliye firma seçiminde kesinlikle tek seçim sebebi olmamalıdır. Firmalar fiyatlandırma yaparken şu konulara dikkat etmektedir.

 • Taşıma yapılacak yerin mesafesi
 • Eşyanın alınıp yeni adresine taşınacak konut ya da iş yerinin bulunduğu kat
 • Taşınması talep edilen eşya miktarı
 • Kullanılacak malzeme âdeti ve çeşitliliği
 • Taşıma esnasın da görev yapacak çalışan sayısı
 • Taşıma için gerekli ekstra ekipmanlar platform asansör vb.

Şişli Şehir İçi Kamyonet yukarda belirttiğimiz maddeler ışığında en uygun fiyat süratli ve güvenilir nakliye hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Şişli Ofis Taşımacılığı

Şişli Nakliye firması olarak ihtiyaç ya da özel istek durumun da asansörlü taşıma hizmeti de siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Özellikle yüksek yapılı binaların taşıma işlemi esnasın da tercih edilen bu yöntem taşınma işleminin yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

Asansörlü taşıma işleminin avantajlarından bahsetmek gerekirse

 • Nakliyesi yapılacak eşyaların en ufak zarar görmesini engeller
 • Nakliye süresini minimuma indirir.
 • Nakliye esnasın da bina sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez
 • Personelin daha az güç sarf etmesinden dolayı insan hatasına izin vermez

şişli ofisten ofise nakliyat fiyatları

Şişli Nakliyat Fiyatlandırması

Asansörlü nakliye yapılabilmesi için taşınılan yapının asansörlü taşımaya fiziki olarak uygun olması gerekmektedir. Eğer yapılar fiziki açıdan uygun değilse asansör yapıya yanaşamayacağından dolayı ne yazık ki siz değerli müşterilerimize bu hizmeti verememekteyiz.

Asansörlü taşıma işlemi için önceden talepte bulunup yapıların asansörlü taşımaya uygun olup olmadığı Şişli Nakliyat uzman personelimiz tarafından kontrol edilmelidir.

Şişli Nakliye firması olarak kurumsal yapımız sayesinde kurumsal olmayan firmalarla karşılaştığınız sorunları bizimle yaşamasısınız yaptığımız nakliye sözleşmesi sayesinde nakliye esnasın da zarar gören eşyalarınız tazmin edilmemektedir. Şişli Nakliyat bu sebepten dolayı mutlak suretle kurumsal firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Şişli Nakliyat firmamızdan nakliye talebinde bulunmak için haftanın 7 gün günün 24 saati telefon numaralarımızdan web adresimizden sosyal medya hesabımızdan bize ulaşabilirsiniz. Merkez ofisimize’de gelerek bir çayımızı içip aklınıza takılan tüm soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşa bilirsiniz.

Şişli Nakliye Olarak Neden Biz!

Şişli Şehir İçi Nakliyat şirketi olarak bu işte lider firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Şişli Ucuz Nakliyat olarak yıllardır vermiş olduğumuz hizmetten dolayı yılların’da verdiği tecrübe ile bu sektörde yer alarak işi layıkıyla yaptığımızın garantisini verebiliriz.Takdir edersiniz ki son yıllarda çığ gibi büyüyen firmalar kaliteyi olabildiğince aşağılara çekmiştir.

Şişli Şehir İçi Kamyonet sizlerden ricamız eğer kısa vadede taşınma gibi bir planınız varsa taşıyıcı firmayı araştırmanızı dikkatli bir şekilde yapıp o şekilde anlaşmanız yönündedir.

Günümüz şartlarında her firmaya ve kişilere güvenilmiyor, Bu yüzde araştırmanızı detaylı ve geniş çaplı yapmanızı öneriyoruz. Pastadan pay kapmak adına sadece para odaklı çalışan firmalar sizleride ağına düşürüp mağdur edebilirler.

Burda iyi ve kötüyü ayırt etmek kolay olmayacaktır elbet ancak yılların verdiği tecrübe ile sizlere bu husuta yardımcı olmaktan onur duyarız. Bizleri sabit hattımızdan sürekli arayabilir ya da dilediğiniz takdirde Şişli Nakliyat ofisimize kadar gelip aklınıza takılan tüm soruları yönlendirebilirsiniz.

Etiketler
#sislinakliyat
#nakliyeci
#hizlinakliyat
#evdenevenakliyatsisli
#acelenakliyatsisli
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın