Şi̇le Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
2 Kasım 2020, Pazartesi
Şile Nakliyat
İstanbul Şile Nakliyat de bulunan ev den eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimize tüm Türkiye ye 81 evden eve nakliye ve ofis taşıma hizmeti vermektedir. Uzman elemanlarımız modern araçlarımızla size en iyi hizmeti vermeyi görev edinmişizdir. Bu görev doğrultusun da tüm dünya da evden eve nakliye sektörünüzde gelişmeleri takip edip bu doğrultu da çalışmalarını aralıksız devam etmektedir.
Şile Nakliyat

İstanbul Şile Nakliyat

İstanbul Şile Nakliyat de bulunan ev den eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimize tüm Türkiye ye 81 evden eve nakliye ve ofis taşıma hizmeti vermektedir. Uzman elemanlarımız modern araçlarımızla size en iyi hizmeti vermeyi görev edinmişizdir. Bu görev doğrultusun da tüm dünya da evden eve nakliye sektörünüzde gelişmeleri takip edip bu doğrultu da çalışmalarını aralıksız devam etmektedir.

Günümüz de evden eve nakliye artık bir ihtiyaç olmuş bunun sonucun da firma sayısın da ciddi bir artış olmuş bununla beraber rekabet artmış ne yazık ki kalite büyük oran da düşmüştür.

 

Bizi Seçmenizin Nedenleri

İstanbul Şile Nakliyat firması olarak ev ve ofis taşıma sektörün de hizmet vermekte olup bunu siz değerli müşterilerimize sunmak için nakliye sektörün de ki gelişmeleri yakından takip edip sürekli araç ve gereçlerimizi modernize etmekteyiz. Nakiliye hizmeti verecek personelin eğitimlerini düzenli olarak almasını bunun sonucu size profesyonel hizmet vermeyi işten öte kendimize görev edinmişisizdir.

Nakliye hizmeti istemeden önce fiyattan önce dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar hakkında size aşağı da belirtmek isteriz.

Güvenilir firma seçerken

 • Firmanın kesinlikle kurumsal olması
 • Araçların evden eve nakliye işine uygun olup olmadığı
 • Personelin işe uygunluğu eğitimi ve yeterliliği
 • Nakliye işleminden önce taşınacak eşyanın paketlenmesi
 • Paketleme malzemesinin kalitesi ve miktarı
 • Bu işlemler karşılığı talep edilen ücret

Şile Nakliyat olarak taşıma işlemi yapmadan önce dikkat etmeniz hususlar hakkında siz değerli müşterilerimizi mutlak suretle bilgilendirmeyi kendimize borç bilmekteyiz. Taşıma hizmetini yapacak firma mutlak suretle titizlikle araştırılmalı firmanın kurumsallığı güvenilirliği tam olarak emin olunmalıdır.

 

Firma seçimi esnasın da talep edilen ücretten önce firmanın kurumsal olup olmadığından emin olunmalıdır. Kurumsal olmayan firmalarla çalıştığınız takdirde sizin için maddi ve manevi eşyalarınız geri dönülmez zararlara sebep olabilir bunları hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyip zararlarınızın tazminini yapmazlar.

şile parça eşya taşıma

Nakliyesi Yapılacak Eşyanın Güvenliği ve Hızı

Şile Nakliyat firmasın dan hizmet talep ettiğiniz anda süratle harekete geçer. Uzman personelimiz sizinle irtibata geçip eksper ve planlama çalışması için iş yeri yada ofisinize gelir bu hizmet tamamen ücretsiz olup firmamızın siz değerli müşterililerimize ücretsiz hizmetidir.

Sizin için maddi ve manevi olrak değerli olan eşyalarınızın yerine en süratli ve güvenilir şekilde ulaştırmak için çalışmaya başlarız.

Nakliye işleminden önce

 • Beyaz eşyalarınızı itinayla sökülüp ambalajlanması
 • Mobilyalarınızın itinayla sökülmesi
 • Eşyalarınızın itina ile taşınması
 • Taşıma yapılacak eşyaların nakliye aracına taşınması sarsıntı ve dış etkenlerden zarar görmemesi için dikkatlice yerleştirilmesi
 • Eşyalarını yeni adresinize ulaştırılması
 • Firmamız yaptığı plana bağlı kalarak sizin için önemli olan eşyalarınızı kendi eşyalarını taşıyormuş bilinciyle yeni adresinize ulaştırır.

Şile Nakliyat Fiyatları

Nakliye Firmamızın Ücretlendirme Tarifesi

İstanbul Şile Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma hizmeti esnasın da zarar görmemesi için belirli şartlar oluşmalıdır. Bu şartlardan aşağıda şu şekilde maddeler halinde belirtmek gerekirse ,

 • Nakliyenin yapılacak yeni adresinizin mesafesi
 • Nakliyenin yapılacağı ev yada iş yerinin bulunduğu kat
 • Nakliye yapılacak eşyalarının miktarı
 • Nakliye esnasın da hizmet verecek personelin sayısı
 • Nakliye işlemi yapılırken kullanılacak teknik ekipmanlar
 • Özel bir durumla karşılaşılması durumun da ekstra personel ve ekipman tedariği

Yukarı da belirttiğimiz maddeler doğrultusun da ücret tarifesi belirlenmektedir.

Bu maddeler kapsamın da değerli müşterilerimize en hızlı en güvenilir en uygun ücret belirlemesi yaparak. Nakliye hizmeti vermekteyiz.

İhtiyaç görüldüğü ya da özel olarak talep edildiği takdirde asansörlü taşıma hizmeti de vermekteyiz. Asansörlü taşımanın avantajlarından söz etmek isteriz.

Firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir diğeri olan Piyalepaşa Nakliyat Bölgesi Çalışmalarımızı İncelemek İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Nakliye esnasın da eşyalarınızın zarar görme riskini asgariye indirir.

Nakliye hizmetinin suresini kısaltır

Nakliye işlemi yapılırken eski ve yeni binanızana zarar vermez.

Eski ve yeni komşularınızın rahatsız olmasını engeller.

Nakliye esnasın da çalışanların daha az efor sarfetmesi ve bunun sonucu insan hatası minimuma düşer.

Asansörlü nakliye ne yazık ki bütün yapılar da kullanılmamaktadır. Asansörlü taşıma için eşyanın alınacağı ve de yeni taşınacağı adresiniz çevresel yapının uygun olması gerekmektedir.

Nakliye yapacak firmanın kurumsal olmasına özellikle dikkat edilmeli ve nakliye sözleşmesi kesinlikle imzalanmalıdır. Kurumsal olmayan firmalar nakliye esnasın da gördünüz zararları kesinlikle tazmin etmezler.

Nakliye hizmeti almak için 7 gün 24 saat telefon numaralarımız web adresimiz ve sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler
#silenakliyat
#sile
#nakliyeci
#nakliyat
#hizlinakliyat
#acilnakliyat
#nakliye
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın