Sefaköy Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
29 Nisan 2021, Perşembe
Sefaköy Nakliyat
Sefaköy nakliyat evden eve taşımacılık sektöründe yılların deneyimi ve titizlikle sürdürdüğü çalışmasıyla ile sektörde öncü olmayı başardı. Bu sayede her yeni gün tecrübelerine yenilerini ekleyip emin adımlarla zirveye yürüyor.
Sefaköy Nakliyat

Geçmişten günümüze taşınma ve eşyaları paketleme işleri insanlar için hep sorun haline gelmiştir. Ev taşınma durumu sürekli yapılmadığı için bunu kendi başınıza halletmediniz çok zor olacaktır. Aylar öncesinden hazırlıklar yapılmaya başlanması sonrasında lazım olacak eşyaları bulamamak, yaptığınız kolilere birbirinden alakasız eşyalar koymak, koli ağırlıklarını hesaplamadan yerleştirmek gibi durumlar istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

Ciddi bir bilgi birikimi gerektiren taşınma işi sistematik bir şekilde yapılmazsa ortamda kaos oluşur ve gitgide içinden çıkılmaz karmakarışık bir hal alır. Bu yüzden teknoloji ve sürekli güncellenen yeni sitemleri bünyesine ekleyerek tecrübesiyle harmanlayan Sefaköy nakliyat devreye giriyor. Tüm nakliyat işlemlerinizi hem şehir içi hem de şehirler arası anahtar teslim şekilde yapıyoruz. Elinizi hiçbir şeye sürmeden yerleşmenin keyfine varın.

Sefaköy Evden Eve Nakliyat  Hizmeti

Sefaköy nakliyat evden eve taşımacılık sektöründe yılların deneyimi ve titizlikle sürdürdüğü çalışmasıyla ile sektörde öncü olmayı başardı. Bu sayede her yeni gün tecrübelerine yenilerini ekleyip emin adımlarla zirveye yürüyor. Evinizin tüm eşyalarını güvenilir şekilde taşıyan firmamız tüm eşyalarınızı için ayrı ayrı sınıflandırma yaparak Paketlemesini özenle yapıyor. Her bir eşya kendine özel patpatlara ve ambalajlara sarılıyor. Tüm mobilyalarınız sökülüp paketlenir. Darbe ve çizilme riskine karşı evinizin tüm eşyası sigortalanır.

Mutfak eşyalarınızdan, giyinme dolabınızda ki kıyafetlerine kadar tüm eşyalarınız sınıflarına uygun şekilde paketlenir ve kutulara yerleştirilir. Paketleme işi bittikten sonra eşyalarınızın miktarına göre uygun aracımıza taşınır. Araca düzenli bir şekilde yerleştirdikten sonra yeni adresinize doğru seyahat başlar.  Adrese ulaşıldığında yine aynı Özen ve titizlikle eşyalarınız taşınır ve paketlerinden tek tek çıkarılır. Bu işlemler yapılırken her şey düzenli ve planlı bir şekilde yapıldığı için evinizde bir dağınıklık oluşmaz. Aksine tüm eşyalarınız dolaplara ve kendi alanlarına yerleştirilir.

Mobilyalarınızın montaj işleri yapılır ve beyaz eşyalarınızın bağlantıları yapılıp tüm kurulum işlemleri bitirilir. Size söylenilen zaman dilimi içerisinde tüm bu teslimat ve yerleştirme işlemleri tamamlanmış olur. Sizde yeni evinize kolayca yerleşmenin rahatına kavuşmuş olursunuz.

İlgili Haber : İkitelli Nakliyat

Sefaköy Nakliyat Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Sefaköy nakliyat ofis taşıma hizmetinde de sektörün devi durumunda. Çünkü son teknolojik standartlarla üstün hizmet veren firmamız eşyalarınızın hasar görme oranını neredeyse sıfıra indiriyor. Yüksek katlarda olan ofisler için asansörlü taşıma hizmeti veriyor. Ofisinize gelip öncesinden keşif yapan ekspertiz size maliyeti bilgisi ve taşınma planlarını söylüyor. Böylelikle beklenmedik bir masraf çıkmasının da önüne geçilmiş oluyor. Düzenli aralıklarla eğitim alan personellerimiz ofisinize gelip tüm ofis mobilyalarınızı söküp paketlemesini yapıyor.

Elektronik cihazlarınız, bilgisayarlarınız yine uygun patpatlara sarılıp kutulanıyor. Dikkatli bir şekilde nakliye aracına yerleştiriyor ve yeni adresinize taşınma işlemi gerçekleşiyor. Ayrıca tüm eşyalarınız sigortalanarak güvencemiz altına alınıyor. Yeni ofisinize taşınan eşyalarınız uzman kadromuz tarafından paketlerinden açılır ve sizin uygun gördüğünüz yerlere yerleştirir.

Ofis mobilyalarınızın montajı yapılır. Hijyenik koşullarda paketlenen eşyalarınız tertemiz bir şekilde yeni ofisinizde yeni yerlerini alırlar. Böylelikle aynı gün içinde zahmetsizce yeni adresinize yerleşme rahatlığına kavuşmuş olursunuz.

sefaköy nakliyat fiyatları

Sefaköy Nakliyat Depolama Hizmeti

Eşyalar hayatımızda önemli yer kaplar. Bazılarının manevi değerli varken bazıları ise ihtiyacımız doğrultusunda bizimle beraberdir. Ama bazen yeterli alanlarınız olmadığı için bu eşyalarınızı geçici süre ile depolama ihtiyacınız olabilir. Sefaköy nakliyat sizlere eşyalarınızı rahatlıkla depolayacağınız tertemiz, güvenli ve geniş alanlarla hizmet veriyor. Bir süreliğine başka şehre gidip kira ödemek istemeyenlere uygun fiyatlarla depolama hizmeti veren firmamız nakliyesini de kendi sağlıyor. Evinize gelip eşyalarınızı özenle tek tek paketleyip alıyor depolarımıza götürüyoruz.

Burada size ait olan odalı depo alanlarına koyuyoruz. Eşyalarınızı almak istediğiniz de ise telefon etmeniz yeterli oluyor. Eşyalarınızı tüm Türkiye’de istediğiniz şehre nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca eşyalarınız yine sigorta garantisi altına alınıyor. 7/24 güvenlik personelleri tarafından koruma altında olan depolama alanlarımız tüm dış etkenlerden korunaklı ve temiz, havalandırmalı, rutubetsiz yerlerdir.

Tüm ev eşyalarının yani sıra tek bir parça eşyalarınızı da depolayabilirsiniz. Ayrıca sonrasında bu eşyalarınızın yanına başka eşyalarda ekleme imkanını bulunuyor. Aylık olarak alınan ödemeler çok makul fiyatlarla hizmetinize sunuluyor. Daha fazla bilgi almak ve size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

İlgili Haber : Ömerli Nakliyat

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın