Sancaktepe Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
10 Kasım 2020, Salı
Sancaktepe Nakliyat
Sancaktepe nakliyat olarak sizlere her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir.
Sancaktepe Nakliyat

Sancaktepe nakliyat olarak sizlere her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Nakliye firmamız ile sizler de eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilir ve sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Siz müşterileri için nakliye konusunda geniş kapsamlı hizmetler veren firmamız, aynı zamanda hizmet çeşitliliği ile sizlere yardımcı olur. Nakliye sektörünün pek çok farklı alanda ihtiyaçlarınızı karşılar ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresine taşınmasına olanak sağlar. Bu yüzden sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir nakliye hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilir ve sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 

Sancaktepe Nakliyat Hizmetlerimiz

 

Nakliye sektörünün lider isimlerinden biri olan firmamız, sizlere geniş kapsamlı hizmetler sunar. Bizimle evinizi, iş yerini ya da eşyalarınızı taşıyabilir ve bunun yanında ihtiyaç duyduğunuz her konuda nakliye hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde sunulan nakliye hizmetleri genel olarak aşağıdaki gibidir;

 

 • Evden Eve Nakliyat
 • Ofis Taşımacılığı
 • Ağır Yük Taşımacılığı
 • Konteyner Taşımacılığı
 • Eşya Depolama
 • Parsiyel Taşımacılık
 • Yük Üstü Taşımacılığı
 • Parça Araç Taşımacılığı
 • Şehir içi Nakliye
 • Sözleşmeli Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Komple Araç Taşımacılık

 

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

 

Evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteli ve hızlı çözümleri ile öne çıkan firmamız, aynı zamanda deneyimli ve tecrübeli ekibi ile sizlere yardımcı olur. Nakliye hizmetlerinde gereken her şey daha önceden planlanır ve bu sayede taşıma sırasında herhangi aksaklık yaşanmaz. Ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için elinden geleni yapan firmamız, istenmedik sorunlar yaşanmaması için gerekli tüm önlemleri alır ve bunun ardından nakliye sürecini başlatır. Firmamız bünyesinde bir nakliye hizmeti aşağıdaki gibi gerçekleştirilir;

 

 • Nakliye hizmetlerinde öncelikle ekspertiz elemanımız sizleri ziyaret ederek taşınma sırasında gerekli olan ekipman, donanım ve personel ihtiyaçlarını belirler. Bunun yanında herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına gerekli planlamaları yapar.
 • Bunun ardından eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylonlar ya da battaniyeler ile sarılır. Ambalajlama işlemi sonrasında ise eşyalarınız kalın karton koliler içerisine alınır ve taşıma için hazır hale getirilir.
 • Evinizde ya da iş yerinizde mobilya ve buna benzer eşyalarınız olması halinde uzman çalışanlarımız tarafından demonte hale getirilir. Bunun ardından ambalajlama ve paketleme sürecine geçilir.
 • Ambalajlama ve paketleme sonrasında eşyalar yine çalışanlarımız tarafından özele nakliye aracına taşınır. Eşyalar araca en uygun ve hasar görmeyecek şekilde yerleştirilir.
 • Yüksek katlı binalar için özel asansör hizmetimiz mevcuttur. Asansör ile daha hızlı ve güvenli bir taşımacılık gerçekleştirilir. Bu şekilde eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmez.
 • Eşyalar yeni adresine ulaştırıldıktan sonra aynı şekilde eşyalar asansör ile katlara çıkarılır. Özellikle yüksek katlı binalar için asansör hizmetimiz eşyaların güvenli ve hızlı taşınmasına olanak sağlar.
 • Asansör ile iç mekana alınan eşyalar sizlerin istediği konuma yerleştirilir. Ayrıca demonte edilen diğer eşyaların ise kurulumu yapılır ve kullanılmak üzere hazır hale getirilir.
 • Bunların dışında sizden gelen talepler ve istekler karşılanır ve sonrasında nakliye süreci sonlandırılır.

 

Sancaktepe Nakliyat Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri 

 

Sancaktepe nakliyat ile sizle de eşyalarınızı ambalajlama ve paketleme hizmetleri en güvenli şekilde yeni adresine ulaştırabilirsiniz. Firmamızda ambalajlama ve paketleme işlemleri için öncelikle eşyalarınız sınıflarına ayrılır. Ayrıca mobilya türü eşyalar demonte hale getirilerek bu eşyalar da ambalajlama ve paketleme işlemine tabi tutulur. Graft kağıtlı havalı naylonlar ile yapılan ambalajlama işlemi sonrasında her eşya uygun boyutlarda karton koliler içerisine yerleştirilir. Böylece gereke taşıma sırasında gerekse de araca yükleme sırasında eşyalar alınan darbelere karşı korunmuş olur. Bu şekilde tüm eşyalar yeni adresine herhangi bir şekilde zarar görmeden kolayca ulaştırılır.

Firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir diğeri olan Şişli Nakliyat Bölgesi Çalışmalarımızı İncelemek İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Sancaktepe Asansörlü Nakliyat

 

Asansörlü nakliyat hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, nakliye sürecinin tüm aşamalarında alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışır. Yüksek katlı binalardan dahi eşyalarınız kolayca nakliye aracına indirilir ve bunun yanında yine yeni adresinizde istenen yüksekliğe asansörler ile kolayca çıkarılır. Asansörlü nakliyat, eşyaların daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sağlar. Çünkü asansör hizmetleri ile eşyaların merdiven boşlukları ya da apartman asansörleri ile taşınmasına gerek kalmaz. Ayrıca bu şekilde taşınan eşyaların darbe alarak zarar görme riski oldukça yüksektir. Bu nedenle tüm süreç binaların dış cephesine kurulan asansör hizmetlerimiz ile gerçekleştirilir. Böylece eşyalar ne kadar fazla olursa olsun, hızlı bir şekilde taşınır ve hasar görme riski en düşük seviyeye iner.

 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

 

Firmamız, siz müşterileri için nakliye çalışmalarında ücretsiz ekspertiz hizmetleri sunar. Bizleri arayarak nakliye talebinde bulunmanızın ardından ekspertiz elemanımız sizleri ziyaret eder ve nakliye süreci ile ilgili tüm ayrıntıları planlar. Bunun amacı nakliye sırasında herhangi bir eksiklik ya da aksaklık yaşanmaması adınadır. Ayrıca sizlerden gelen talepler de yine bu görüşme sırasında gerçekleşir. Bu sayede nakliye sırasında istek ve talepleriniz de dikkate alınmış olur. Sizler de nakliye hizmetlerinde kaliteli ve profesyonel bir çalışma istiyorsanız, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Haber : Bebek Nakliyat

 

Sancaktepe Nakliyat Fiyatları

 

Nakliye firmamız, oldukça uygun fiyat aralıkları ile bütçenize uygun çözümler sunar. Ancak nakliyat fiyatları sunulan hizmet ve kapsam genişliği nedeniyle çoğu zaman değişkenlik gösterir. Yani nakliye fiyatları birtakım koşullara göre değişiklik gösterir. Fiyat değişikliğine neden olan etkenler her nakliye hizmetine göre farklılık gösterir. Bu nedenle fiyatların netlemesi için öncelikle nasıl bir nakliye hizmeti talep edildiğinin belirlenmesi gerekir. Şimdi, nakliyat fiyatları hangi koşullara göre değişiklik gösterir? daha yakından bakalım.

 

 • Nakliye için gerekli olan aracının büyüklüğü
 • Nakliye sırasında görev yapacak personel sayısı
 • Asansör hizmetleri
 • Mobilya ve benzeri eşyalar için demonte ve monte hizmetleri
 • İki konum arasındaki uzaklık
 • Ambalajlama ve paketleme hizmetleri
 • Sigortalı nakliyat
 • Nakliye esnasında gerekli olan ekipman ve donanım
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın