Pi̇yalepaşa Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
10 Kasım 2020, Salı
Piyalepaşa Nakliyat
Ev ya da iş yeri gibi mekanlarda yer alan eşyaların farklı adrese nakledilmesi işlemleri oldukça sıkıntı yaratan bir dönemin yaşanmasına destek olmaktadır.
 Piyalepaşa Nakliyat

Ev ya da iş yeri gibi mekanlarda yer alan eşyaların farklı adrese nakledilmesi işlemleri oldukça sıkıntı yaratan bir dönemin yaşanmasına destek olmaktadır. Ev ya da iş yerinizde yer alan eşyalarınızın kolaylıkla ve kısa sürede yeni adresinize taşınması işlemleri için ise evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. 

 

Piyalepaşa nakliyat hizmetlerimizden yararlanarak konusunda uzman ve deneyimli bir ekip desteğini almanın da ayrıcalığına sahip olmanız mümkün. Firmamız sunduğu tüm hizmetlerde aynı zamanda nakliyat sigortasında da yer alarak garantili ve güvenli bir evden eve nakliye hizmetini edinmenize destek olur. 

 

Evden Eve Nakliyat Sigortası Nedir?

 

Evden eve nakliyat işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile özenli ve itinalı bir çalışmaya yer açarak gerçekleştirdiğimiz işlemlerimizde aynı zaamnda kaliteli araç gereç ve malzeme kullanımına da yer vererek eşyanızın hasar görmeden nakledilmesini sağlamaktayız. Bu detaylı ve kaliteli hizmete nazaran yaşanabilecek olan kazalara karşı ise eşyanızın tamamı nakliyat sigortası kapsamında taşınır. 

 

Nakliyat sigortası ile doğabilecek olan kazalara karşı eşyanızın değeri koruma altına alınır. Olası kazalar akabinde ise belirlenen değer tarafınıza ödenir. Böyellikle tüm eşya yükünüz koruma altına alınarak ayrıcalıklı, kaliteli ve garantili hizmeti almanın da avantajına sahip olursunuz. 

 

Firmamız tarafından hazırlanan hizmet sözleşmesi ile alınacak olan tüm hizmetler ve bedeli koruma altına alınırken nakliyat sigortası ile de eşyalarınızın maddi değeri de koruma altına alınarak nakliyat hizmetini almanız sağlanır. 

 

Piyalepaşa Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Alınır?

 

Piyalepaşa evden eve nakliyat hizmetinden yararlanarak konusunda uzman ve deneyimli bir ekip desteğini almanın avantajını firmamızdan elde edebilirsiniz. Evden eve nakliye hizmeti almak için öncelikle firmamıza başvurunuzu yapmanız gerekir. Gerçekleştireceğini hizmet talpe başvurusu akabinde yetkili personelimiz kısa sürede adresinize ulaşım sağlayarak eksper hizmeti sunar. Hazırlanna eksper raporu sonrasında ise hizmet bedeli hesaplanır. Hesaplanan hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi imzalanarak sözleşmede yer alan tarih ve saatte eşyanızın toplanmasına ve taşınmasına yer açılır.

 

Tüm ev ya da iş yeri eşyanız kısa sürede toplanarak kolilera aktarılır. Sonrasında ise kapalı kasa araçlarımıza nakledilerek yeni yerleşim yerinize gönderilir. Yeni adresinize nakledilen eşyaların yerleşim ve montaj işlemlerinin yapılması ise tüm eşyanız eksiksiz ve hasarsız olarak size teslim edilir. 

İlgili Haber : Pendik Nakliyat

 

Evden Eve Nakliye Hizmetinde Profesyonel Destek

 

Piyalepaşa nakliyat hizmetini almak için firmamızdan destek olarak profesyonel hizmet edinmenin yanı sıra önceliğin müşteri memnuniyeti olduğu bir sistemden yararlanmanın da ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Kısa sürede sunduğumuz hizmetlerimizden yaralanmak için başvurunuzu yapabilirsiniz. 

 

Evden eve nakliyat hizmetimiz için başvurunuzu yapmanın sonrasında yetkili personelimiz kısa sürede adresinize ulaşım sağlayarak gerekli hizmet detaylarını sizlere sunacaktır. Kaliteli ve garantili hizmetten destek almak için hemen firmamız müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek başvurunuzu iletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın