Pendi̇k Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
9 Kasım 2020, Pazartesi
Pendik Nakliyat
Pendik nakliyat ile sizler de kaliteli ve profesyonel bir nakliye hizmetinin tam ortasında yer alabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı çözümlerin de en doğru adresidir.
Pendik Nakliyat

Pendik nakliyat ile sizler de kaliteli ve profesyonel bir nakliye hizmetinin tam ortasında yer alabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı çözümlerin de en doğru adresidir. Sizler de eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak ve bu sırada herhangi bir aksaklık yaşamak istemiyorsanız, sektörün önde gelen nakliye firmamıza gelebilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Nakliye sektöründe son model araçlar ve gelişmiş ekipmanlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Nakliye hizmetlerinde uzman bir ekiple çalışmak ve uygun fiyat aralıkları ile hizmet almak için hemen bizi arayın ve en kısa sürede sizlere yardımcı olalım.

 

Pendik Evden Eve Nakliyat

 

Evden eve nakliyat hizmetinde yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile sizlere yardımcı olan firmamız, bu zorlu süreçte her zaman hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Alanında deneyimli ve tecrübe sahibi personelleri ile nakliye hizmeti veren firmamız, aynı zamanda son model nakliye araçları ile eşya taşımacılığı yapar. Bilinçli ve işini bilen personelleri ile eşyalarınız güven içerisinde taşınır ve hasar görmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınır. Bunun yanında disiplinli ve özverili çalışmaları ile söz verilen tarih ve saatte yerinde olur. Genel olarak firmamız bünyesinde gerçekleştirilen nakliye hizmeti süreçleri aşağıdaki gibidir;

 

 • Firmamız bünyesinde nakliye süreci ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti ile başlar. Nakliye sırasında gerekli planlamaların yapılması ve herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına tüm her şeyi sizlerin yerine ekspertiz çalışanımız düşünür.
 • Bunun ardından söz verilen gün ve saatte belirtmiş olduğunuz adreste yer alan firmamız, öncelikle eşyalarınızı sınıflarına ayırır. Bunun ardından her eşyayı hassasiyet durumuna göre ambalajlar ve paketler. Ambalajlama hizmetlerinde graft kağıtlı havalı naylonlar ya da battaniyeler kullanır.
 • Ayrıca mobilya ya da benzeri eşyalar demonte edilerek ambalajlama ve paketleme için hazır hale getirilir. Firmamızda demonte ve monte işlemleri alanında uzman personellerimiz tarafından yapılır.
 • Ambalajlama ve paketleme işlemleri sonrasında asansör ile tüm eşyalar nakliye araçlarına taşınır. Bu sırada eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmez ve bu süreç asansör yardımı ile oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.
 • Son model nakliye araçlarına düzenli bir şekilde yerleştirilen eşyalar, hedef konuma ulaştırıldıktan sonra da yine özenli bir şekilde nakliye araçlarından alınarak asansör yardımcı ile yeni adresine taşınır.
 • Asansör yardımıyla güvenli bir şekilde katlara taşınan eşyalar, daha sonra evdeki en uygun pozisyonlara ya da istekleriniz doğrultusundaki alanlara yerleştirilir. Bir yandan da demonte edilen eşyaların tekrar kurulumları yapılır ve kullanılmak üzere hazır hale getirilir.
 • Bunların yanı sıra personellerimiz nakliye konusundaki tüm istek ve taleplerinize cevap verir. Sizlerden gelen ek talepler de aynı şekilde zaman kaybetmeden gerçekleştirilir.

 

Genel olarak firmamızdan nakliye talebinde bulunmanız halinde süreç ve hizmetler yukarıdaki gibi işler. Bunun dışında ihtiyacınız olan farklı bir konuda da bizden yardım isteyebilir ve nakliye sırasında içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını izleyebilirsiniz. Firmamız için öncelikli olan müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırmak ve bunun yanında müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu nedenle gerek çalışanlarımız gerekse de son sistem ekipman ve donanımlarımız ile her zaman hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz.

 

Pendik Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

 

Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak nakliye hizmetleri öncesinde siz müşterilerimiz için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunduğumuzu söylemekte yarar vardır. Ekspertiz elemanımız nakliye için gerekli olan tüm planlamaları baştan sona kadar yapar ve bu sayede nakliye sırasında herhangi bir sorun yaşanmasına izin vermez. Nakliye hizmeti için gerekli olan personelden teknik ekipman ve donanıma kadar tüm ihtiyaçlar ekspertiz çalışanımız tarafından belirlenir. Bunun yanında herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına sürekli sizlerle iletişime kalınır ve nakliye için belirlenen gün ve saatte tüm ekip nakliye alanındaki yerini alır.

 

Pendik Nakliyat ile Hızlı ve Kolay Taşımacılık

 

Pendik nakliyat hizmetleri ile siz müşterileri için konusunda uzman ve tecrübeli çalışanları ile eşya taşımacılığı yapan firmamız, evden eve nakliyat başta olmak üzere ofis taşımacılığı ve eşya taşımacılığı konusunda oldukça önemli bir konumda yer alır. Bizimle eşyalarınız güven içerisinde hedef noktaya ulaşır ve bu sırada hiçbir şekilde zarar görmez. Bunun yanında nakliye sırasında asansör kullanarak eşyalarınızın daha hızlı bir şekilde taşınmasına olanak sağlar. Asansörlü nakliye hizmetlerimiz ile en yüksek katlara dahi eşyalarınız herhangi bir sorun yaşamadan kolayca çıkarılır.

 

Nakliye firmamız, sizler için bu süreçte gerekli olan tüm planlamaları yapar ve sizlere sadece seyretmek ve taşınmanın tadını çıkarmak kalır. Disiplinli ve özverili çalışanları işe eşyalarınız her zaman güvende olur ve bunun yanında son sistem teknik ekipman ve donanımlar ile hızlı ve kolay taşımacılık için tüm imkanlar kullanılır. Bu nedenle sizler de evinizi ya da iş yerinizi taşırken herhangi bir problem yaşamak istemiyorsanız ve kaliteli bir hizmet almayı tercih ediyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Pendik Nakliyat Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri

 

Pendik nakliyat olarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırılması için profesyonel çözümler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Bunlardan biri de ambalajlama ve paketleme hizmetleridir. Taşınacak olan tüm eşyalarınız öncelikle sınıflarına ayrılır ve özellikle kırılacak hassas eşyalar üzerinde özenli bir çalışma gerçekleştirilir. Bunun yanında tüm eşyalar graft kağıtlı havalı naylonlar ya da battaniyeler ile sarılır. Ambalajlama işlemi sonrasında her eşya boyutlarına uygun kalın karton koliler içerisine yerleştirilir.

 

Ambalajlama ve paketleme hizmetleri ile eşyalar bir yerden başka bir yere herhangi bir sorun yaşamadan taşınır. Çünkü nakliye sırasında alınabilecek darbelere karşı korunmuş olur. Bu koruma sayesinde eşyalar hiçbir şekilde zarar görmez. Taşımadan araç içerisine yerleştirilmesine kadar her aşamada oldukça kontrollü bir şekilde gerçekleştirilir. Bu nedenle firmamız, nakliye hizmetlerinde hiçbir şekilde ambalajlama ve paketleme aşamasını ihmal etmez ve tüm eşyaların gerektiği şekilde korunmasını sağlar.

 

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

 

Nakliye firmamız, hızlı ve kolay bir taşımacılık adına tüm nakliye sürecinde son teknoloji asansörleri ile hizmet verir. Bu sayede eşyalarınız en yüksek katlı binalara dahi kolaylıkla taşınır. Bunun yanında merdiven boşlukları ya da apartman asansörleri kullanılmadığı için eşyaların zarar görmesi de önlenmiş olur. Bunun yanında taşıma süreci oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Binaların dış cephesinden iç kısma kolayca alınan eşyalar, aynı zamanda zamandan da tasarruf edilmesine olanak sağlar.

 

Asansörlü nakliyat pek çok avantajı da beraberinde getirir. Çok fazla eşyanız olması halinde dahi hızlı ve kolay bir şekilde taşınan tüm eşyalarınız nakliyenin gerçekleştirildiği aynı gün istenen konuma taşınır. Tabi en önemli avantajlarından biri eşyaların hasar görmeden belirtilen adrese taşınmasıdır. Binaların dış cephesinden içeri alınan eşyalar, uzun ve karmaşık yollardan geçmediği için zarar görmez ve bu şekilde herhangi bir sorun yaşanmadan istenen konuma taşınır.

İlgili Link : Piyalepaşa Nakliyat

 

Pendik Nakliyat Fiyatları

 

Firmamız, nakliye hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunar. Eğer sizler de hızlı ve kaliteli bir hizmetin yanı sıra bütçenize uygun çözümler arıyorsanız, nakliye ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilir ve bu şekilde uzman ekibimiz ile profesyonel çözümlere ulaşabilirsiniz. Genel olarak baktığımızda nakliye hizmetlerinde fiyatlar çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Alınan hizmetler doğrultusunda fiyatların yükselmesi ya da düşüş göstermesi normaldir. Bu yüzden nakliye fiyatları konusunda yaklaşık bir fiyat bilgisi edinebilmek için öncelikle ne tür hizmetlerin alınması gerektiğini belirlemek doğru olur. Peki, nakliyat fiyatları ne tür etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir? daha yakından inceleyelim.

 

 • Nakliye sırasında kullanılacak olan araç kapasitesi
 • Nakliyede görev alacak personel sayısı
 • Asansör ya da vinç hizmetleri
 • Mobilya türü eşyaların demonte ve monte işlemleri
 • Nakliye hizmetinin gerçekleştirileceği adresler arasındaki mesafe
 • Ambalajlama ve paketleme hizmetleri
 • Sigortalı nakliyat hizmetleri
 • İhtiyaç duyulan teknik ekipman ve donanım

 

Yukarıda listelemiş olduğumuz hizmetlerden her biri nakliyat fiyatlarının değişiklik göstermesine neden olur. Örneğin asansör kullanılarak yapılacak olan bir nakliye için eşyaların 2. kata çıkarılması ile 10. kata çıkarılması arasında fiyat farklılıkları yaşanabilir. Bu yüzden fiyat konusunda daha net bilgiler edinmek için bizi arayabilir ve almak istediğiniz nakliye hizmetinin detaylarını bizlere ileterek yaklaşık bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Nakliyat fiyatları konusunda sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi sahibi olmanızın yanı sıra nakliyat fiyatlarını öğrenin.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın