Merter Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
3 Kasım 2020, Salı
Merter Nakliyat
Merter nakliyat firmaları konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, firmanın kurumsal bir kimliğe sahip olup olmadığını araştırmak olmalıdır. Günümüzde birçok kişi veya kuruluş tarafından amatörce yapılan nakliye işlemleri, önemli müşteri mağduriyetleri doğurmaktadır.
Merter Nakliyat

Merter nakliyat firması olarak uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Gerek İstanbul il genelinde, gerekse şehirlerarası eşya ve yük taşımacılığında faaliyet gösteren firmamız, Uzman personel yapısı ve modern nakliye araçlarıyla hizmet vermektedir. Ev, ofis, mağaza taşımacılığına uygun araçlarımız, her türlü yol mesafesinde tecrübe sahibi profesyonel şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Özellikle evden eve nakliye hizmetleri konusunda oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Merter nakliyat firmamız, Merter ilçesinde en fazla tercih edilen nakliye firmaları arasına ilk sıralarda yer almaktadır. İstanbul’un tüm ilçeleri arasında ev ve ofis taşımacılığı yapan Merter nakliyat firmamız, en uygun fiyat ve garantili taşıma hizmeti sunmaktadır. Bünyemizde yer alan uzman personellerimiz, mobilya, elektrik ve montaj konularında teknik bilgilerle donatılmıştır. Merter ofis taşımacılığı öncesi tarafımızdan ücretsiz olarak verilen eksper hizmetleri sayesinde, nakliyat planlanmış bir şekilde ve oldukça kısa sürelerde yapılabilmektedir. Nakliye hizmetlerine başladığı gün itibarıyla, yüksek kalite standartlarında hizmet vermeyi ilke edinen firmamız, tüm nakliye sürecini özel bir hassasiyetle yürütmektedir.

Nakliyatta Kullanılan Ambalaj Malzemeleri Neden Önemlidir?

Merter nakliyat firmaları konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, firmanın kurumsal bir kimliğe sahip olup olmadığını araştırmak olmalıdır. Günümüzde birçok kişi veya kuruluş tarafından amatörce yapılan nakliye işlemleri, önemli müşteri mağduriyetleri doğurmaktadır. Kaliteli bir nakliye firmasında bulunması gereken özellikler arasında kurumsal kimlik dışında,

 • Modern nakliye araçları,
 • Uzman personel,
 • Kaliteli ambalaj malzemesi kullanımı
 • Sigortalı taşımacılık,
 • Gününde nakliyat,
 • İleri teknoloji ürünü ekipmanlar yer almalıdır.

Nakliye araçlarının modern olması, özellikle uzun yol gerektiren nakliye hizmetlerinde önemli bir ayrıntıdır. Nakliye araçlarının hizmete özel bir şekilde donatılmış olması nakledilen yük ve eşyaların varış adreslerine zarar görmeden teslimatını sağlamaktadır.

Merter nakliyat firmamızda bulunan tüm nakliye araçları, iç donanım olarak nakliye hizmetlerinde ihtiyaç duyulacak özelliklere sahiptir. Nakliye araçları dışında nakliye yapacak olan personelin uzmanlığı da oldukça önemli bir husustur.

Özellikle ev eşyası nakliyesi öncesi yapılan demonte işlemleri, profesyonellik gerektiren işlemlerdir. Firmamızda görev yapan ekip arkadaşlarımız gerek mobilya, gerekse beyaz eşya konusunda üst düzeyde bilgi ve tecrübe sahibidir.

Firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir diğeri olan Samandıra Nakliyat Bölgesi Çalışmalarımızı İncelemek İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Merter Nakliyat Firmaları Arasında Ödün Vermeyen Firmayız!

Merter Evden Eve Nakliyat

Merter nakliyat olarak nakliye işlemlerindeki tüm uygulamalarımız üstün kalite özelliklerine sahiptir. Uzmanlarımız tarafından taşıma öncesi yapılan nakliyat analizlerinde, hangi eşyalara ne tür ambalaj malzemesi kullanılması gerektiği belirlenmektedir.

Ev ve ofislerde bulunan ve büyük maliyetlerle sahip olunan eşyalarınız bizim açımızdan da oldukça değerlidir. Firmamızın asil görevi, tüm eşyaların en küçük bir zarar görmeden yeni yerleşim yerine taşınmasıdır. Bu amaca uygun olarak belirlediğimiz ambalaj malzemeleri, her zaman en yüksek kalitede olmaktadır.

 • Oluklu mukavva kartonlar,
 • Baloncuklu naylonlar,
 • Strafor plakalar,
 • Plastik köşebentler,
 • Yırtılmaz brandalar,
 • Kendinden askılı karton kutular

Eşyaların nakliyesi sırasında zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Özel eşyalar ve antika parçalar, firmamız tarafından büyük bir özenle ve ekstra koruma önlemleri alınarak taşınmaktadır.

Ev ve Eşya Nakliyatında Sigortanın Önemi

Merter nakliyat firması olarak müşterilerimizin güvenini temin etmek adına tüm uygulamaları eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Nakliye öncesi yapılan sözleşmelerde, eşya taşıma faaliyetiyle ilgili tüm ayrıntılar maddeler halinde yazılarak müşteri onayına sunulmaktadır.

Karşılıklı onay sonrası verdiğimiz nakliye hizmetlerinde, sigorta ile ilgili hükümler yer almakta ve hangi durumlarda ne tür tazmin uygulanacağı belirtilmektedir. Büyük bir özenle taşımacılık yapıyor olsak da, beklenmeyen olumsuzluklarda müşterimizin mağduriyeti önlenmektedir.

Nakliye firması seçerken üzerinde durulması gereken noktalardan biri de sigortalı nakliyenin tercih edilmesidir. Bireysel olarak nakliye yapan veya piyasa koşullarının oldukça altında sigortasız taşımacılık yapan kişi veya firmalardan kaçınmak ve nakliyede sigorta taleplerinde ısrarcı olmak gerekir.

Merter Ofis Taşımacılığı

Aksi takdirde önemli zararlarla karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Firmamız kurulduğu günden itibaren tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermiştir.

Nakliye sektöründe ihtiyaç duyulan tüm donanımlara ve bilgi birikimine sahip olan Merter nakliyat firmamız, müşteri güvenini her şeyin ötesinde bir gereklilik olarak görmektedir. Bu sebeple tüm nakliye uygulamalarımız sigorta garantisi altında yapılmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerine ve Türkiye’nin en ücra köşelerine verdiğimiz hizmetlerde aynı kalite ve hassasiyetlerle hizmet üretiyoruz. Merter evden eve nakliye firmamızdan nakliye talepleriniz için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir7/24 hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Nakliyatınız firma yetkilimiz tarafından söz verilen gün ve saate en uygun fiyat garantisiyle yerine getirilecektir.

İlgili Hizmet : Evden Eve Nakliyat

Etiketler
#merter
#merter evden eve nakliyat
#nakliyat
#nakliyeci
#merter nakliyatci
#nakliyat firmasi
#istanbul merter nakliyat
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın