Meci̇di̇yeköy Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
3 Kasım 2020, Salı
Mecidiyeköy Nakliyat
1987 yılında kurulan ve bugüne kadar pek çok projede etkin bir şekilde görev alan Mecidyeköy nakliyat firması, taşıma sektörünün öncülüğünü yapmakla beraber, kurumsal hizmet anlayışı ile de farkı şirketlerin çözüm ortağı konumuna yükselmeyi başarmıştır.
Mecidiyeköy Nakliyat

1987 yılında kurulan ve bugüne kadar pek çok projede etkin bir şekilde görev alan Mecidyeköy nakliyat firması, taşıma sektörünün öncülüğünü yapmakla beraber, kurumsal hizmet anlayışı ile de farkı şirketlerin çözüm ortağı konumuna yükselmeyi başarmıştır.

1995 yılına kadar, çeşit araç modelleri ile projelerini sürdüren Mecidyeköy nakliyat, ilk teknolojik tırını 1996 yılında bünyesine katarak, hizmet alanlarını geliştirmiştir.

Ofis ve ev eşyalarının yanında, seri üretim ürünlerinin de taşımacılığını gerçekleştirmekle beraber, İstanbul’un çeşitli semtlerinde danışmanlık ofisleri kurgulamıştır. Bu sayede pek çok kuruma ve bireye hitap etmeyi başarmıştır.

Sektörün en köklü kurumlarından biri olan Mecidyeköy, şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık alanında farklı çözümler geliştirerek, güçlü bir memnuniyet oranı yakalamıştır. Buna ek olarak, Pendik merkezli hizmet vermeye devam etmektedir.

Mecidyeköy nakliyat LTD şirketi, tüm çalışma alanlarında teknolojik ürün modellerini kullanarak, iş potansiyelini geliştirmektedir. Özellikle de yaşam tarzlarına ve bakış açılarına göre değişen nakliye metotları sayesinde de, her geçen gün daha da globalleşen sektör kriterlerine uyum sağlamaktadır.

Hizmet Şekilleri

Mecidyeköy nakliyat, tüm projelerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için alınması gereken tüm önlemleri göz önünde bulundurmaktadır. Ürün güvenliği ise, firmanın en hassas olduğu noktaların başında gelmektedir.

Taşıma işlemleri boyunca, tüm aşamaların profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Mecidyeköy nakliyat, sadece bilimsel olarak kesin doğruluğu kanıtlanmış çözüm yöntemlerini kullanmaktadır.

Ayrıca uzman ekip ve personeller ile yürütülen her bir proje, başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile çalışmalar sergileyen Mecidyeköy nakliyat, istenilen adreslere maksimum iş günü içerisinde ulaşmaktadır.

Bu nedenle de taşınma durumunda kalan tüm bireylerin, yeni düzenlerine çok kısa bir süre içerisinde alışmaları sağlanmaktadır. Bununla birlikte, kurumsal şirketlere özel, düzenli zaman dilimlerinde araç tahsis hizmeti de verilmekte ve satışa sunduğunuz ürünlerin farklı kilelere ulaşması sağlanmaktadır.

İlgili Haber : Pendik Nakliyat

Farkımız

 • Mecidyeköy evden eve nakliye günün her saati aktif olarak hizmet veren müşteri danışmanlarına sahiptir.
 • Ekonomik fiyatlar ve çeşitli indirimler ile gerçekleştirilen nakliye hizmetleri, sorunsuz ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır.
 • Ürün analizi ve paketleme işlemleri sayesinde de, eşyaların zarar görmesi engellenmektedir.
 • Mecidyeköy nakliyat, tüm semt ve bölgelere hizmet vermekle beraber, üst düzey teknolojiler ile üretilmiş olan takım ve taklavatlar ile montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.
 • Yaşanması muhtemel olan sorunlar için de pratik çözüm yöntemleri geliştirilmektedir.
 • Günün er saati aktif bir şekilde hizmet saha ekipleri sayesinde gelen taleplere anında karşılık verilmektedir.
 • Mecidyeköy ofis taşımacılığı firması tarafından taşınan tüm ürünlere sigorta yapılmakta ve maddi zararlar yaşanması halinde müşterilerimizin tüm giderleri karşılanmaktadır.

Neden Mecidyeköy Nakliye

 • Çeşitli özelliklere sahip olan araç modelleri
 • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti üzerine kurgulan hizmet şekilleri
 • Güçlü iletişim ve kesin çözüm metotları
 • Ekonomik fiyat garantisi
 • 7/24 teknik destek imkânı
 • Uzman personel farkı

Mecidyeköy Ofis Taşımacılığı her daim müşterisinin yanında ve yapmış olduğumuz tüm taşıma işlerinin arkasındayız. Taşımacılık yaptığımız eşyaların hepsine sigorta yapıyoruz.

İlgili Hizmet : Evden Eve Nakliyat

Etiketler
#mecidiyeköy
#nakliyat
#nakliye
#istanbul mecidiyeköy nakliyecileri
#güvenilir nakliye
#ucuza nakliye
#nakliye firmalari mecidiyeköy
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın