Maltepe Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
18 Aralık 2020, Cuma
Maltepe Nakliyat
Firmamız, eşyalarınızın taşınmasında sizlere son model nakliye araçları ile yardımcı olur. Bunun yanında eşya durumuna göre farklı kapasitelerde nakliye araçlarına sahiptir. Bu nedenle fazla eşyanız olsa bile küçük araçlarla sıkışık bir şekilde eşyalarınız taşınmaz.
Maltepe Nakliyat

Maltepe nakliyat hizmetleri ile sizler de kaliteli ve hızlı çözümler elde edebilir ve bizimle evinizi ya da iş yerinizi hiçbir sorun yaşamadan yeni adresine taşıyabilirsiniz. Siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. Son sistem ekipmanlar ve donanımlar ile nakliye hizmeti almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şehir içi ve şehirler arası nakliye ihtiyaçlarınız için bizi aramanız ve randevu talebinde bulunmanız yeterlidir.

 

Maltepe Evden Eve Nakliyat

 

Evden eve nakliyat hizmetlerinde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için daima kaliteli ve hızlı çözümler sunar. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda yer aldığımız firmamızda, aynı zamanda kaliteli ve titiz bir işçilik ortaya konur. Bu nedenle evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz. Firmamız, evden eve nakliyatta siz müşterileri için aşağıdaki gibi hizmetler sunar;

 

 • Nakliye hizmetlerinde ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti verilir. Bu sayede nakliye süreci ile ilgili detaylı bir planlama yapılarak taşınma sırasında herhangi bir aksaklık yaşanmasının önüne geçilir.
 • Bunun yanında son model nakliye araçları ile eşyalarınız taşınır. Eşya yoğunluklarına göre farklı boyutlarda nakliye araçları ile hizmet verilir.
 • Mobilya ya da buna benzer eşyalarınızda demonte işlemi yapılır ve bunun ardından parçalar ambalajlanmak ve paketlenmek üzere hazır hale getirilir.
 • Graft kağıtlı havalı naylonlar ve battaniyeler ile ambalajlanan eşyalarınız, daha sonra boyutlarına uygun kalın karton koliler içerisine alınır. Bu şekilde nakliye aracına taşınmak üzere hazır hale getirilmiş olur.
 • Nakliye araçları ile yeni adresine taşınmış olan eşyalar, daha sonra araçtan indirilerek asansör yardımcı ile yüksek katlara kadar çıkarılır. Asansörlü nakliyat hizmetleri eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçerken aynı zamanda hızlı bir şekilde taşınmanıza olanak sağlar.
 • Eşyaların iç mekana alınmasının ardından ise sırada montaj işlemleri vardır. Alanında uzman ustalar tarafından mobilya ya da benzeri tüm eşyalarınızın kurulumu yapılır.
 • Kurulum işlemlerinin ardından eğer varsa ek taleplerinizi çalışanlarımıza iletebilir ve bunlarında yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Nakliye hizmetlerinde her zaman müşterilerini düşünen bir firma olarak, sizlere sigortalı nakliye hizmetleriyle de yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Eğer taşınma sırasında eşyalarınızı sigortalatmak ve kendinizi güvence altına almak istiyorsanız, bu hizmetimizden de yararlanmanız mümkündür. Bu şekilde nakliye sırasında yaşanacak olumsuz süreçler karşısında tüm eşyalarınızı güvence altına alabilir ve içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızın istediğiniz her yere taşınmasını sağlayabilirsiniz.

 

Maltepe Nakliyat Hizmetlerimiz

 

Maltepe nakliyat olarak sizlere sadece evleriniz ya da işleriniz konusunda yardımcı olmuyoruz. Bunların dışında da ihtiyacınız olan tüm nakliye talepleriniz için bizi arayabilir ve farklı mekanlarınızda bulunan eşyalarınızın da transferini bizimle sağlayabilirsiniz. Hizmet çeşitliliği konusunda oldukça geniş kapsamlı çözümler sunan firmamız, siz müşterilerine ihtiyaç duyduğu tüm nakliye hizmetlerinde yardımcı olur. Sizler için sunduğumuz nakliye hizmetleri ise aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 

 • Evden Eve Nakliyat
 • Ofis Taşımacılığı
 • Ağır Yük Taşımacılığı
 • Konteyner Taşımacılığı
 • Eşya Depolama
 • Parsiyel Taşımacılık
 • Yük Üstü Taşımacılığı
 • Parça Araç Taşımacılığı
 • Şehir içi Nakliye
 • Sözleşmeli Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Komple Araç Taşımacılık

 

Nakliye firmamız, hizmet çeşitliliği açısından sizlere oldukça geniş bir yelpazede hizmet verir. Bizimle evden eve nakliyat başta olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm nakliye hizmetlerini gerçekleştirebilir ve bunun yanında eşyalarınızı hem güvenli hem de hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

 

Maltepe Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri 

 

Nakliye firmamız, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için elinden gelen her şeyi yapar ve sizlere kaliteli ve titiz bir işçilik sunar. Bu nedenle ambalajlama ve paketleme çalışmaları üzerinde büyük bir hassasiyetle durur. Eşyalarınız hiçbir şekilde ambalajlanmadan ya da paketlenmeden nakliye aracına yüklenmez. Çünkü taşıma sırasında eşyaların herhangi bir şekilde darbe alması zarar görmelerine neden olabilir. Bu yüzden hiçbir şekilde ambalajlama ve paketleme hizmetleri aksatılmaz.

 

Bunun yanında eşyalarınız graft kağıtlı havalı naylonlar ya da battaniyeler ile sarılır. Bunun ardından ise boyutlarına uygun kalın karton koliler içerisine konarak paketlenir. Ayrıca nakliye öncesinde eşyalarınız belirli sınıflara ayrılır ve kırılacak olan hassas eşyalar ayrı bir şekilde taşınır. Böylece taşınma sırasında en hassas eşyalarınız bile hiçbir şekilde zarar görmeden yeni adresine ulaştırılır. Tabi ambalajlama ve paketleme hizmetlerinin yanı sıra deneyimli ve tecrübeli ekibimiz, eşyalarınızı özenle taşır ve herhangi bir şekilde darbe almasına izin vermez.

 

Maltepe Nakliyat İşleri Son Model Nakliye Araçları

 

 Firmamız, eşyalarınızın taşınmasında sizlere son model nakliye araçları ile yardımcı olur. Bunun yanında eşya durumuna göre farklı kapasitelerde   nakliye araçlarına sahiptir. Bu nedenle fazla eşyanız olsa bile küçük araçlarla sıkışık bir şekilde eşyalarınız taşınmaz. Bu tür durumlarda genelde   eşyalar zarar görür ve hem firmamız hem de müşteri memnuniyeti açısından olumsuz durumlar ortaya çıkar. Bu nedenle firmamız, siz müşterileri için   her nakliyeye uygun araç modellerine sahiptir.

 

 Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

 

 Nakliye firmamızın siz müşterileri için sunduğu önemli ayrıcalıklardan biri de asansörlü nakliyat hizmetleridir. Asansörlü nakliyat taşınma sürecinin   önemli bir aşamasını oluşturur ve eşyaların hem zahmetsiz hem de hızlı bir şekilde en yüksek katlara dahi çıkarılmasına olanak sağlar. Bunun   yanında  asansörlü nakliyat hizmetlerinde eşyaların merdiven boşlukları ya da apartman asansörleri ile taşınmaması zarar görmeleri engeller.  Bu   nedenle nakliye sürecinde asansör kullanımı oldukça önemli bir konumda yer alır.

 

Diğer yandan eşyalarınız asansörle sadece hedef konumda taşınmaz. Aynı zamanda ilk taşındığınız yerden de yine asansör aracılığı ile nakliye araçlarına alınır. Bu şekilde nakliyenin her aşaması hızlı bir şekilde ilerler ve aynı zamanda eşyalarınız hiçbir şekilde zara görmez. Eğer sizler de eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde yeni adresine taşınmasını ve bu sırada herhangi bir zarar görmesini istemiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve nakliye hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Maltepe Nakliyat Montaj/Demontaj Hizmetleri

 

Maltepe nakliyat olarak sizlere montaj/demontaj konusunda da hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde mobilya ve benzeri eşyalarınız, bizzat alanında uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından parçalarına ayrılır. Taşındığınız adreste ilk olarak demonte hale getirilen eşyalarınız, yeni adresinizde uzman bir işçilik ile tekrar bir araya getirilir. Bu şekilde kurulumu yapılan eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve montaj/demontaj işlemleri konusunda her zaman için firmamıza güvenebilirsiniz.

Firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir diğeri olan Şişli Nakliyat Bölgesi Çalışmalarımızı İncelemek İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Maltepe Şehirler Arası Nakliyat

 

Firmamız, Maltepe ve çevresinde nakliye hizmetleri verdiği gibi şehirler arası nakliye ihtiyaçlarınızda da sizlere yardımcı olur. Bu hizmet için yapmanız gereken hemen firmamız ile iletişime geçmek kadar kolaydır. Türkiye’nin her yerine nakliye hizmeti sunan firmamız, uzun mesafe nakliyat hizmetlerinde sizlere alanında uzman ve deneyimli ekibi ile yardımcı olur. Bunun yanında eşyalarınız büyük bir özenle hazır edilir ve son model nakliye araçlarımız ile taşınır. Sizler de şehirle arası nakliye hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümler için bizi tercih edebilir ve firmamız ile herhangi bir sorun yaşamadan kaliteli bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.

 

İlgili Haber : Çekmeköy Nakiyat

 

Maltepe Nakliyat Fiyatları

 

Maltepe nakliyat olarak sizlere en uygun fiyat aralıkları ile hizmet verdiğimizi söylemek isteriz. Sizler de nakliye konusunda hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. Nakliye fiyatları çoğu zaman çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Fiyat değişikliğine neden olan pek çok farklı kriter bulunur. Yani nakliye aracının büyüklüğünden nakliye sırasında kullanılacak olan asansör ya da ekipmanlara kadar pek çok farklı hizmet fiyat değişimi yaşanmasında etkilidir. Genel olarak baktığımızda ise nakliye fiyatlarında değişikliğe neden olan etkenler aşağıdaki gibidir;

 

 • Nakliye sırasında kullanılan ekipman ve donanım
 • Nakliye aracının büyüklüğü
 • Nakliye hizmetlerinde görev alacak personel sayısı
 • Asansör ve vinç hizmetleri
 • Ambalajlama ve paketleme işlemleri
 • Demontaj ve montaj işlemleri
 • İki adres arasındaki mesafe
 • Asansör ve vinç hizmetleri
 • Nakliye hizmetinin sigorta kapsamında yapılması
 • Nakliyat sırasında kullanılacak teknik ekipman ve donanım

 

Firmamız, nakliye hizmetlerinde tüm bunlara rağmen oldukça uygun fiyat aralıkları ile bütçenize uygun çözümler sunar. Sizler de ister şehir içi ister şehirler arası ihtiyaç duyduğunuz nakliye hizmetlerinde hemen bizimle iletişime geçebilir ve sunduğumuz profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızın güvenle yeni adresine taşınmasını istiyorsanız, bir an önce bizi arayın ve nakliye talebinizi iletin.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın