Levent Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
3 Kasım 2020, Salı
Levent Nakliyat
Nakliye firmamızda öne çıkan en önemli özelliklerden biri zamanında ve sorunsuz bir nakliye gerçekleştirmemiz olmaktadır. Levent nakliyat olarak her zaman yüzde 100 müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı bir hizmet sürecine sahibiz.
Levent Nakliyat

Levent nakliyat firması olarak sektöre girdiğimiz günden bu yana siz müşterilerimize her zaman kaliteli ve yerinde bir hizmetler vermeye özen göstermekteyiz.

İstanbul ve tüm ilçelerinde nakliyat hizmeti veren Levent Şehir İçi Kamyonet firmamız, ayrıca Türkiye’nin diğer şehirlerine de nakliye hizmeti vererek geniş bir hizmet ağına sahip olduğunu göstermektedir.

Levent nakliyat firmamız her zaman sektörde gelişen yenilikleri yakından takip etmekte ve bunları bünyesinde uygulamaya çalışmaktadır.

Teknolojinin nakliye hizmetlerinde ne kadar etkili olduğunu bilen firmamız, ayrıca pek çok konuda donanımlı ve sağlam bir alt yapıya sahiptir. Levent nakliye firması olarak;

Levent Nakliye'nin Çalışma Düzeni?

 • Alanında uzman personel kadrosu
 • Kaliteli ambalaj ve paketleme malzemeleri
 • Teknoloji ile uyumlu donanım ve ekipmanlar
 • Modern ve yeni nakliye araçları
 • Uygun fiyat avantajları

Gibi özellikler taşımaktadır. Levent Nakliyat firmamız müşterilerine tamamen kurumsal altyapısı ile hizmet vermekte ve nakliye sürecinde tüm yasal prosedürleri yerine getirerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Nakliye firmamızda öne çıkan en önemli özelliklerden biri zamanında ve sorunsuz bir nakliye gerçekleştirmemiz olmaktadır. Levent nakliyat olarak her zaman yüzde 100 müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı bir hizmet sürecine sahibiz.

Müşterilerin beklentilerini her zaman yerine getiren ve kalite standartlarından hiçbir şekilde ödün vermeyen Levent Nakliyat firmamız, bir takım temel prensipler altında çalışmalarını sürdürür.

Hiçbir şekilde arka plana atmadığımız ve hizmetlerimizin her aşamasında uyguladığımız temel prensiplerimiz aşağıdaki şekildedir;

 • Hızlı ve güvenilir olmak
 • Çevre ve doğaya karşı her zaman duyarlı olmayı sürdürmek
 • Hizmet sürecinde disiplini es geçmemek
 • Sektörde yaşanan değişimleri ve gelişmeleri yakından takip etmek
 • Gelişen teknolojinin gerisinde kalmamak
 • Müşteri odaklı çalışmaya dikkat etmek
 • Özellikle taşıma sürecinde taşınan ürünler konusunda hassas davranmak
 • İş sürecinde kalite standartlarını gözetmek
 • Müşterilere her zaman çözüm odaklı hizmetler sunmak
 • Her zaman konusunda uzman personeller çalıştırmaya özen göstermek
 • Zamanında nakliye hizmetlerine gerçekleştirmek

Müşterilerimizi nakliye sürecinin her aşamasında güvence altına almak

Levent Nakliyat Disiplinli Ekip Ruhu İle Hizmet Anlayışı

Levent Evden Eve Nakliyat

Sektörün lider Levent Nakliyat firmalarından biri olarak önceliğimiz müşterilerimizin yapılan işten memnun kalmasıdır. Bu nedenle tüm iş sürecimizde her şey karşılıklı güven ilişkisi içerisinde ilerler.

Özellikle nakliye fiyatları sürecin en başından belirlenerek müşteri tarafına iletilir ve bu konuda herhangi bir problem yaşanmaması adına nakliye fiyatı netleştirilir. Çünkü nakliyat hizmetlerinde en çok sorun yaşanan durumlardan biri fiyat belirsizliği olarak karşımıza çıkar.

Levent Ofis Taşımacılığı

Levent Nakliyat hizmetlerinde işe başlamadan önce fiyatın konuşulmaması iş bitiminin ardından farklı fiyatların öne sürülmesi gibi sorunların ön plana çıkmasına neden olur. Ancak fiyat konusu netleştirildiği zaman nakliye sürecine ait önemli bir aşama çözüme kavuşmuş olur.

Evinizi, iş yerinizi ya da ofisinizi taşımak istediğiniz de öncelikle belirli anlaşmaları yapmalı ve onun ardından hizmet satın almalısınız. Ayrıca nakliye şirketlerinin eşyalarınız konusunda ne tür hizmetler verdiğini ve eşyalarınıza ne kadar hassas davrandığını öğrenmelisiniz.

Bir nakliyat hizmetinde en önemli hususlardan biri eşyaların bulunduğu konumdan yeni konumuna herhangi bir zarar görmeden taşınmasıdır. Zarar görmüş bir eşya artık veda etmeniz gereken bir eşya olarak karşımıza çıkar.

Zevahir Nakliyat Olarak Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bu nedenle nakliye sürecinde çalıştığınız Levent Şehir İçi Nakliyat firmanın personelinin bu konuda uzman olduğunu öğrenmeli ve bunun ardından o firma ile çalışmaya başlamalısınız.

Bunların yanı sıra hizmetlerin hızlı ve pratik çözümler ile ilerlemesi daha rahat ve kolay bir taşınma sürecinin ortaya çıkmasına sebep olur. Tabii nakliye sürecinin hızlanması için firmanın teknolojik altyapısı sağlam olması ve gerekli donanım ekipmanlarını bulundurması gerekir.

Buna çok basit bir örnek vermek gerekirse asansör hizmeti olmayan bir nakliye firmasına tercih etmeniz bir binanın yüksekte yer alan katına taşındığınızda sürecin oldukça yavaş işlemesine neden olacaktır. Yüksek binalara taşınırken asansör ya da vinç hizmeti oldukça önemli bir kriterdir.

Çünkü yüksek binalarda merdiven boşluklarından eşyaların taşınması uzun sürer. Ancak asansör ya da vinç sayesinde binanın dış konumundan bulunduğunuz daireye eşyaların taşınması oldukça hızlı ve kolay olur.

Etiketler
#levent
#levent nakliyat
#levent nakliye firmalari
#nakliyeci
#istanbul levent nakliyecileri
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın