Kurtköy Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
8 Nisan 2021, Perşembe
Kurtköy Nakliyat
Kurtköy nakliyat uzman kadrosuyla profesyonel bir nakliye hizmeti sunar. Sadece nakliye konusunda değil taşınmanın tüm evrelerinde sizinle beraberdir. Hem şehir içi hem de Türkiye’nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir.
Kurtköy Nakliyat

Her birey için taşınma, toparlanma, paketleme ve nakliye işleri her zaman yorucu ve stresli bir durum olmuştur. Taşınma işlemine nereden başlanacağının bilinmemesi, doğru paketlemenin nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olunmaması, ambalajlama yapılmaması kişinin eşyalarının zarar görmesine sebebiyet verir. Bu durum hem maddi hem de manevi kayıplara sebebiyet verir.

Bu yüzden bu işleri profesyonel ellere teslim etmek en doğru karardır. Böylelikle hem taşınma yükü sizin üzerinizden kalkacak hem de doğru ve hızlı bir ambalajlama sistemiyle eşyalarız güvenli ve hasarsız olarak yeni adresinize teslim edilecektir.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy nakliyat uzman kadrosuyla profesyonel bir nakliye hizmeti sunar. Sadece nakliye konusunda değil taşınmanın tüm evrelerinde sizinle beraberdir. Hem şehir içi hem de Türkiye’nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir. İlkemiz en önce müşteri memnuniyeti olduğundan size en yüksek kalitede hizmet vermeyi hedefliyoruz. Teknolojik gelişmeleri sürekli takip edip kendimizi güncelliyoruz. Şirketimize tüm yenilikleri ekleyip personelimize düzenli olarak eğitim veriyoruz.

Çözüm odaklı çalışıp güven kazanıyoruz. Her zaman genç ve dinamik bir kadroyla çalışıyoruz. İşimizi riske atmayıp hata oranını her zaman en düşük düzeyde sürdürüyoruz. Kurtköy nakliyat evden eve hizmet verirken her şey prosedüre ve yasal gerekliliğe uygun olarak yapılır. Üstelik tüm eşyalarınızın sigortalanma işlemi yapılarak oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı sizleri riske atmayıp işimizi garantiye alıyoruz.

Kurtköy Nakliye Her Eşyaya Özel Paketleme

Taşınma sırasında eşyalar yapılarına, şekillerine ve malzemesine göre paketlenip kutulanmalı ve nakliyesi o şekilde gerçekleştirilmedir. Kurtköy nakliyat tüm eşyalarınızı sınıflandırır ve bu sınıflara göre doğru ambalajlama ve kolileme işlemini yapar. Deneyim sahibi kadromuz cam, zücaciye, dekoratif eşyalarınızı, aynalarınız ve kırılmaya müsait hassaslıkta olan tüm eşyalarınızı titizlikle özel patpatlara sarar ve koliler. Ambalajlarımız hijyeniktir ve sadece size özel ürünlerdir. Evinizde jelatinlerinden çıkarılıp paketleme yapılır. Bu yüzden yeni adresinize taşındığınızda tekrardan temizleme zahmetine girmemiz de gerekmez. Paketlerinden çıkan ürünleri direkt kullanabilirsiniz.

Ayrıca tüm koltuk takımlarınız, avizeleriniz, beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınızı özenle paketlenir. Tüm eşyalarınızın sökülme işlemleri ve kurulumunu, montajını yine sizin için biz yapıyoruz. Beyaz eşyalarınızın sökülmesi paketlenmesi ve nakliyesi sonrasında yeni adresinize taşınması ve bağlantı ve kurulumunun yapılması da firmamız sunulan bir diğer hizmettir. Aynı şekilde çocuk odası takımı, yatak odası takımı, salon takımı gibi evinizde bulunan tüm mobilyalar da itina ile sökülür ve ambalajlanır. Yeni evinize taşındıktan sonra sizin istediğiniz odalara paketlerinden açılarak montajı yapılır. Avizelerinizde dahil evinizdeki tüm eşyaları aynı şekilde sökülüp çıkarılması ve tekrardan takılma işlemlerini firmamız yapıyor.

İsterseniz tüm evinizdeki eşyaları aynı şekilde paketleme kuruluma ve sonrasında yerlerine yerleştirme işlemini sizin için biz yapıyoruz. Gardırobunuzdaki giysiler dahil her şey sizin düşünmenize gerek kalmadan biz özenle yapıyoruz. Taahhüt edilen zaman içinde yeni evinizi size anahtar teslim şekilde bırakıyoruz. Size de sadece yorulmadan taşınmanın ve yerleşmenin keyfini sürmek düşüyor.

Kurtköy Nakliyat Ofis Taşıma

Sektörde öncü firmalar arasında olmamızın sebebi misyonuzdur. Yoğun çalışma tempomuz ve üzerine sürekli yenilerini eklediğimiz tecrübemizle hizmet kalitemizi de sürekli artırıyoruz. Bu yüzden tercih ediliyor ve müşteri potansiyeline her gün yenilerini ekliyoruz. Yoğun bir çalışma temposuyla tüm nakliye işlemlerini zamanında tamamlıyoruz. Kurtköy nakliyat geniş araç filosu ile her türlü eşyanızı büyüklüğü ne olursa olsun taşımaya müsaittir. Ofis taşımacılığında da sektörde lider firmalar arasında olan Kurtköy nakliyat ofisinizdeki her türlü eşyayı yine kendi içinde sınıflara ayırır ve özel paketleme ve ambalajlama sistemiyle deneyimli personeller eşliğinde hızlı güvenli bir şekilde nakliyesi yapılır.

Tüm elektronik cihazlarınız, bilgisayarınız ve ofis mobilyalarınız özel patpatlara sarılır ve kolilere yerleştirilir. Böylelikle dışardan gelebilecek her türlü dış etkenlerden, hava koşullarından darbe veya çarpma gibi hasar oluşturulabilecek olumsuz durumlardan korunmuş olur. Ofis mobilyalarınızın kurulumunu da aynı şekilde söküp paketleyip nakliyesini yaptıktan sonra yeni ofisinizde kurulumu usta personellerimiz tarafından yapılıyor.

Üstelik tüm eşyalarınız özel sigorta garantisi içinde teslim edilir. Üstelik en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere veriyoruz. Ofisiniz yüksek bir yerdeyse nakliye işlemini teknolojiden de destek alarak yapıyoruz. Asansörlü nakliye sistemiyle bu soruna da çözüm getirmiş oluyoruz.

kurtköy parça eşya taşımacılığı

Kurtköy Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Kurtköy Nakliyat olarak ulaşılması zor ya da yüksek binalara yapılacak nakliyeler için asansörlü nakliyat sitemini de kullanılıyoruz. Eşyaların güvenle ulaştırılmasını sağlayan asansörlü sistem binaya dışarıdan yaklaşarak camdan ya da balkondan ulaştırılır. Ev ya da ofisinizin dar merdivenlere sahip olmasından dolayı nakliye işlemine uygun olmayabilir. Bu yüzden yaklaşık 20 katlı bir binanın yüklediğine ulaşabilecek kadar yüksekliğe ulaşabilen raylı bir kızak üstünde çalışan asansörlü bir sistem geliştirilmiştir. Ayrıca asansörlü nakliyat sistemiyle beraber taşınma işlemi yaklaşık 4 saatten 2 saate kadar düşer. Daha hızlı ve teknolojiden faydalanılarak yapıldığı için eşyaların hasar görme oranı çok daha azdır.

Bu sistem nakliyat kamyonun arka kasasına yerleştirilmiş ve kabinin ortalama uzunluğu 2.5 metre genişliğinde olan güçlü bir sistemdir. Eşyalar bu kafesli kabinin içine yerleştirilir. Kabin yüksekliğe doğru çıktıkça asansör de kademeli olarak açılır. Hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf sağlamış olur. 15. Kata kadar yükselebilen asansörlü nakliyat sistemiyle güvenli bir nakliye işlemi gerçekleşir. Böylelikle yüksek katlarda olan yeni yeriniz için diğer firmaların yaptığı gibi ekstra bir ücret istenmez. Ayrıca firmamız tarafından yollanan ekspertiz gelerek yerinde gerekli incelemeleri yaparak size fiyat teklifi yapar. Bu yüzden kabarık bir faturayla size sürpriz fiyatlarda çıkarmaz.

Kurtköy Nakliyat Depolama

Kurtköy Nakliyat Depolama hizmeti de vererek müşterilerine rahat bir nefes aldırıyor. Taşınma süreçlerinde ya da diğer bazı durumlarda eşyalarınızın bir kısmını ya da hepsini bir süreliğine uygun bir yerde saklanması ve depolanması gerekebilir. İşte tam bu noktada Kurtköy nakliyat devreye giriyor ve yine en yüksek kalite standartlarında hizmet veriyor. Atmaya kıyamadığınız ya da fazla yer kaplayan eşyalarınız için yeterli saklama alanları olmayanlar için verilen depolama hizmetini Kurtköy Nakliye farklı ve kalitesiyle sizlere için sunuyoruz.

Ayrıca bir süreliğine de eşyalarını depolama gereksinimi duyanlar için de bu hizmet sağlanabiliyor. Evinde tadilat yapanlar, geçici bir süreliğine başka şehre taşınanlar, evde yazlık veya kışlık olarak kullanılan bazı eşyaları yer kapladıkları sebebiyle ekonomik bir depo kiralayarak bu eşya saklama yükünden kurtulabilirsiniz. Ayrıca ticaret yapanlar da küçük ofis sahipleri ya da home ofis çalışanlar için evrak ve dosyaları depolamak isteyenler, e ticaret yapıp satacağı ürünleri depolamak isteyen firmalar da bu hizmetlerden faydalanabilirler.

Kentsel dönüşümden dolayı bir süreliğine eşya depolama gereksinimi duyanlar, yurt dışında yasayan vatandaşlar ve bazı dönemde ülkeye dönenler için de aylık çok uygun fiyatlara güvenli depolama hizmeti veriyoruz. Üstelik uzun vade de değil 1 ya da 2 aylığına da bu depolardan faydalanabilirsiniz. Özellikle öğrenciler için yaz dönemlerinde okul tatil olduğu için kira ödemek büyük bir külfettir. Bundan kurtulmak ve evi boşaltıp eşyaları koyacak bir yer bulamayanlar için de harika bir hizmet olan Kurtköy depolama alanlarımız la sizlere temiz ve geniş alanlarda hizmet veriyoruz.

İlgili Haber : Kasımpaşa Nakliyat

İhtiyaç Anında Yanınızdayız

Tayini çıkan kişilerde mecbur eşyalarını koyacak bir yer sorunu yaşayabilir. Bu yüzden tayin dönüşünüze kadar bazı eşyalarının depolanması gerekir. Üstelik tek bir parça ürün bile depolama imkânı sunuyoruz. Örneğin bir piyano, vitrin gibi ürünleri küçük oda sistemi depolama avantajı ile uygun fiyatlara aylık ücretlerle kiralıyoruz. Ayrıca sonradan da bu depolara ekstra eşya yollama imkânınız da oluyor. Depo alanlarımız haftanın 7 günü 24 saat özel güvenlik görevlileri tarafından korunmaya ve güvenlik kamera sistemiyle de devamlı takip edilmektedir.

Eşyalarınız hasar görmeden ve doğru şekilde depolanır. Üst üste konulan eşyalarda zamanla deformasyon oluşabilir. Bunun için eşyalarınızın doğru bir şekilde depolanmasını ve korumasını sağlıyoruz. Tüm depolanan eşyalarınız sigortalanır. Depolama alanlarınızdaki tüm eşyalarınız önce evinizden özenle paketlenip alınıyor. Hijyen kuralları çerçevesinde paketlenen eşyalarınız nakliye araçlarımıza depolara taşınıyor. İstediğiniz zaman içinde de Türkiye’nin neresinde olursanız olun tekrardan titizlikle lojistik araçlarımıza yüklenip sizlere güvenli bir şekilde teslim ediliyor.

Eğer talep ederseniz getirdiğimiz eşyalarınızın yerleştirmesi ve kurulum montaj işlerini de yapıyoruz. Böylelikle hiçbir zahmete girmeden anahtar teslim bir hizmet sunuyoruz. Üstelik tüm işlemlerinizi yaptırmak için sadece bir telefon etmeniz yeterli. Ayrıntılı bilgi ve hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın