Küçükyalı Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
3 Kasım 2020, Salı
Küçükyalı Nakliyat
Küçükyalı Nakliyat, sahip olduğum altyapı ve donanım ile modern çağa ayak uydurmuş ve çalışmalarını detaylı planlamalar dahilinde yapan bir nakliye şirketi. Kaliteden ödün vermeyen firmamız, ayrıca yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmakta ve hizmetlerini bu doğrultuda sürdürmektedir.
Küçükyalı Nakliyat

Siz de birçok kişi gibi sektörde uzman ve yüksek kalite standartlarına sahip bir nakliyat firması arıyorsanız, daha fazla uzaklara gitmeyin ve Küçükyalı Nakliyat firmamız ile tanışın.

Müşterilerine Küçükyalı semti başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde nakliye hizmeti veren Küçükyalı Nakliye firmamız, sektörde farklı alanlarda hizmetler vermektedir.

Küçükyalı Nakliyat, sahip olduğum altyapı ve donanım ile modern çağa ayak uydurmuş ve çalışmalarını detaylı planlamalar dahilinde yapan bir nakliye şirketi. Kaliteden ödün vermeyen firmamız, ayrıca yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmakta ve hizmetlerini bu doğrultuda sürdürmektedir.

Bunların yanı sıra firmamız bünyesinde yer alan tüm personellerimiz, uzun yıllar nakliye hizmetlerinde yer almalarından dolayı tecrübeli ve deneyimlidir. Küçükyalı Nakliyat firması olarak hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Evden eve nakliyat
 • Villa taşımacılığı
 • Eşya depolama
 • Asansörlü taşıma
 • Ofis taşımacılığı
 • Ambalajlama ve paketleme
 • Sigortalı nakliyat
 • Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
 • Ekspertiz hizmeti
 • Fabrika taşımacılığı
 • Kreş taşımacılığı
 • Okul taşımacılığı

Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri

Küçükyalı Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmetleri konusunda tüm çalışanlarımız titiz ve disiplinli bir taşınma süreci yürütür. Bu konuda en hassas olduğumuz nokta ambalajlama ve paketleme hizmetlerimizdir.

Uzman çalışanlarımız tüm eşyalarınızı özverili bir şekilde taşımak için sistemli bir şekilde demonte hale getirir. Bunun ardından eşyalarınız en kaliteli ambalajlama malzemeleri ile kaplanır. Firma olarak ambalajlama malzemelerinde graft kağıtlı havalı naylon ve battaniyeler kullanılmaktır.

Küçükyalı Şehir İçi Nakliyat her eşya parçasının birbirine temas etmemesine özen gösterilir. Bu şekilde çizilme, darbe alma ve deforme olma gibi olumsuz etkenler tamamen ortadan kaldırılır.

Küçükyalı Ofis Taşımacılığı diğer yandan yatak odası mobilyalarınız için özel bir demonte işlemi uygulanır. Yataklarınız hijyenik ve tek kullanımlık streç ambalajlar ile muhafaza edilir. Bunun yanında yatak başlığı yine graft havalı naylon ile özenli bir şekilde sarılır ve taşıma anında darbe olsa bile zarar görmesi önlenir.

Küçükyalı Ofis Taşımacılığı

Küçükyalı Şehir İçi Kamyonet yatağınızın diğer parçaları ise düzgün bir şekilde demonte hale getirilmesi ardından yine graft kağıtlı havalı naylon ile sarılarak parçaların birbirine temas etmemesi sağlanır.

Gardolap, şifonyer ve komidin gibi diğer demonte edilmesi gereken eşyalarınız içinde aynı işlemler uygulanır. Küçükyalı Evden Eve Nakliyat bu eşyalar öncelikle demonte hale getirilir ve ardından özel streç film ile sarılarak darbe ya da çatlamaya karşı önlem alınır.

Koltuk takımları, çalışma masaları, formant ve banyo dolaplarınız yine aynı şekilde demonte edilerek yukarıda anlatmış olduğumuz şekilde ambalajlanır ve ambalajlanan her parça uygun şekilde paketlenir.

Küçükyalı Nakliyat firmamız tarafından gerçekleştirilen ambalajlama hizmetlerinde en kaliteli malzemelerin yanı sıra özverili bir işçilik ortaya çıkarılır. Bunun nedeni taşıma sürecinin uzun bir mesafeye olması halinde taşınma anında hasar görmeye karşı önlem almaktır.

Firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir diğeri olan İçerenköy Nakliyat Bölgesi Çalışmalarımızı İncelemek İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

 Küçükyalı Nakliyat Garantili, Sigortalı Taşımacılık Vaat Ediyor

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmetlerinde hiçbir zaman sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü fiyatlar çeşitli faktörlere göre değişim gösterir. Bu konuda net bir fiyat belirlemek için öncelikle nakliye sürecinin planlanması ve plan içerisinde hangi detaylara yer verildiğinin saptanması gerekir.

Bir nakliye hizmeti alırken ne olursa olsun, sabit bir fiyat beklentinizin olmamasını tavsiye ederiz. Şimdi nakliye hizmetlerinde neden sabit bir fiyat olmadığının açıklamasını yapmaya çalışalım.

Nakliye fiyatlarına etki eden faktörler şu şekildedir;

 • Nakliye aracının niteliği
 • Ambalajlama ve paketleme de kullanılacak olan malzemenin kalitesi
 • Demonte ve monte hizmetlerinin alınıp alınmadığı
 • Nakliye hizmetlerinde çalışacak personelin sayısı
 • Asansör ya da vinç hizmetinin kullanımı
 • Sigortalı nakliyat hizmetinden yararlanması
 • Konum ve hedef konum arasındaki mesafe
 • Ekspertiz hizmeti

Nakliye hizmetlerinde fiyatları belirleyen faktörler genel olarak yukarıdaki gibidir. Bunun dışında ek bir hizmet dahil edilmesi durumunda yine fiyatlarda değişim meydana gelebilir. Küçükyalı Şehir İçi Nakliyat firma olarak verdiğimiz fiyatlardan asla artırma yapmadan işi çözmektir.

Küçükyalı Nakliyat firması olarak siz müşterilerimize her zaman en uygun fiyat ölçülerinde hizmet vermeye çalıştığımızı belirtmek isteriz. Şunun bilincindeyiz ne kadar uygun fiyatlar versek okadar müşteri potansiyelimizi artırırız.

Küçükyalı Ofis Taşımacılığı bizimle birbirinden farklı ve ayrıcalıklı hizmetlere oldukça uygun fiyat aralıkları ile sahip olabilir ve kaliteli bir hizmet aşaması içerisinde yer alabilirsiniz. Amacımız bu fiyat ve seçeneklerden tüm müşterilerimizin faydalana bilmesidir.

Küçükyalı Nakliyat Firması

Küçükyalı Nakliyat firmamızdan nakliyat hizmeti talep ettiğiniz takdirde öncelikle siz değerli müşterilerimize expert hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz doğrultusunda firmamızdan nakliyat hizmeti talep ettiğinizde öncelikle taşınacak olan adrese ekiplerimiz gelerek eşyaları ve adresin konumunu incelemektedir.

Taşınma sırasında oluşabilecek en ufak zarara karşı müşterilerin maddi olarak hiçbir kayba uğramasına neden olmamadan sigorta acentası tarafından zarar karşılanmaktadır.

Eşyanın ne kadar olduğu, taşınma sırasında personel ihtiyacının durumu, adresin yeni adres ile olan mesafesi incelendikten sonra ekonomik fiyat politikamız doğrultusunda firma yetkililerimiz sizlere en uygun fiyatı söylemektedir.

Kalitesinden her koşulda ödün vermeden hareket eden Küçükyalı Nakliyat firma profesyonel, problemsiz ve emniyetli taşımacılıkta nakliye firmalarının başında gelmektedir.

Şayet firmamız ile müşterimiz arasında anlaşmaya varılır ise yetkililerimiz paketleme, sigortalama ve aynı zamanda taşıma hizmetlerimiz için gerekli olan paketleme malzemeleri, asansör, halat ve benzeri gibi yardımcı araç ve gereçlerin tedarik edilmesi adına eşyaların sayımını ve incelemesini detaylı bir şekilde yapmaktadır.

firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir diğeri olan pendik nakliyat bölgesi çalışmalarımızı incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
#küçükyalı
#küçükyali
#nakliyat
#nakliyat firması
#kucukyali
#küçükyalı nakliyat firmalari
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın