Kozyatağı Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
23 Mart 2021, Salı
Kozyatağı Nakliyat
Kozyatağı Nakliyat firmamız sizlere sadece evden eve taşıma değil ofis taşıması, özel eşya taşıması ve depolama gibi alanlarda da hizmet veriyor.
Kozyatağı Nakliyat

Çoğu kişi ev taşıma işlerinin zorluğu ve karmaşıklığından dolayı paniğe kapılır. Büyük bir stres yaşar ve kafası karışır. Bunun yaşanmaması için sizi yeni adresinizde büyük bir kaos ortamından kurtarmak için Kozyatağı Nakliyat olarak hizmet veriyoruz. Sizin yerinize tüm paketleme, taşıma ve yerleştirme işlerinizi biz yapıyoruz. Size sadece yeni evinizde ayaklarınızı uzatıp keyif yapma kısmı kalıyor.

Kozyatağı Nakliyat firmamız sizlere sadece evden eve taşıma değil ofis taşıması, özel eşya taşıması ve depolama gibi alanlarda da hizmet veriyor. Firmamızda bulunan uzman kadro ve tüm eşya tiplerinize uygun geniş araç filosu ile şehir içi veya şehirler arası nakliyat işlerinizi itina ile yapıyoruz.

Özel Paketleme ve Ambalajlama Sistemi

Kozyatağı Nakliyat eşyalarınızı güvenle istediğiniz adrese sigortalı olarak taşıyor. Tüm eşyalarınız cinsine büyüklüğüne malzemesine göre özel paketleme yapılarak nakliyesi sağlanıyor. Cam eşyalarınız, beyaz eşyalarınız, zücaciye ürünleri, hediyelik eşyalar, avizeler, kıyafet, yorgan, yastık, cam masa, mobilyalar gibi tüm ev eşyalarınız kendine özel paketleme sistemiyle ve ürünün cinsine uygun ambalajla tecrübeli personellerimiz tarafından paketlenir.

Bundan dolayı ürünleriniz taşıma ve nakliye sırasında da hasar görme ihtimali de sıfırlanır. Dış etkenlerden çarpma, ezilme gibi istenmeyen olumsuzluklardan da korunmuş olur. Ayrıca ürünleriniz Bu şekilde tertemiz bir şekilde ulaşacağı için yeni adresinizde tekrardan eşyalarınızı temizlemek zorunda kalmazsınız. Böylelikle taşınmanın en yorucu işlerinden de kurtulmuş olursunuz. Yeni yerinin keyfini çıkarmak kalır.

İlgili Haber : Kavacık Nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

İlkemiz en önce müşteri memnuniyeti olduğu için sizi asla mağdur etmiyoruz. Kozyatağı nakliyat size şaşırtıcı kabarık faturalar çıkarmaz. Taşınma işleminden önce evinize ekspertiz gelerek eşyalarınızın durumuna göre bir maliyet verir. Eğer uygun görülürse karşılıklı anlaşma yapılır ve sözleşme yapılır. Tüm yasal gereklilik ve prosedürlere Uygun şekilde evinizin taşıma hizmeti gerçekleşir.

Uygun fiyatlı taşımacılık ve ustalaşmış kadrosuyla istediğiniz adrese ister şehir içi isterseniz şehirler arası olsun taahhüt edilen saatte nakliyesini gerçekleştirir. Eşyalarınıza herhangi bir hasar gelmesi durumunda sigorta sistemi sayesinde bedeli tarafınıza ödenir. Evinizdeki tüm mobilyaların sökülmesi paketlenmesi ve yeni adresinizde kurulumu ve gerekli montajı yapılır. Ayrıca beyaz eşyalarınızın kurulumu ve bağlantıları tarafımızdan yapılır. Böylelikle beyaz eşyalarınızı da hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kozyatağı Nakliyat Ofis Taşıma

Kozyatağı Nakliyat sadece ev taşımacılığı konusunda değil ofis taşıması ile de profesyonel bir hizmet verir. Uzun yıllardır bu piyasada tecrübe kazanmış olan firmamız ve personelleriyle titiz ve hızlı bir çalışma ile tüm ofis eşyalarınız istediğiniz yeni adrese teslim edilir. Ofisinizde bulunan tüm elektronik eşyalarınız, bilgisayarlarınız özel patpatlara sarılır ve paketlenir.

Tüm paketleme ve ambalaj ürünlerimiz hijyenik ve A kaliteli ürünlerdir. Ürünler sadece size özel paketlerinden açılır ve sonrasında imha edilir. Tüm işlemlerimiz yasalara uygun şekilde, sözleşme ve sigortalı olarak yapılır. Ofisiniz lokasyon olarak nerede olursa olsun sizi en hızlı şekilde yeni adresinize taşıyoruz. Bina yüksekliği için de asansörlü taşıma nakliye hizmetimizle çözümler sunuyoruz.

İlgili Haber : Ayazağa Nakliyat

Kozyatağı Nakliyat Depolama Hizmeti

Kozyatağı Nakliyatın hizmetinde sınır yoktur. Nakliyat firmamız paketleme dışında depolama hizmetini de profesyonel bir şekilde verir. Bazı sebeplerden ötürü bazı eşyalarınızı ya da tüm ev, ofis mobilyalarınızı bir süreliğine depolama ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu süreçte sizlere temiz geniş alanlarda haftanın 7 günü 24 saat güvenlik personelleri ile dışarıdan gelebilecek her türlü etkene karşı korumalı depolama alanlarımızda hizmet veriyoruz.

Üstelik süre kısıtlaması bulunmadan her türlü eşyanızı bulunduğunuz losyondan gelip itinayla paketleyip depolarımıza taşıyoruz. Eşyalarınız kaldığı sürece ücret ödemenizi uygun fiyatlara aylık olarak yapıyorsunuz.

Kozyatağı Nakliyat Misyonumuz

Kozyatağı Nakliyat olarak ilkemiz sektörün öncüsü olmaya devam ederek, sürekli yenilenmek ve teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmetlerimizi bu teknolojileri kullanarak sürdürmek. Kozyatağı Nakliyat ile tüm eşyalarınızı sigortalama hizmetiyle bizim güvencemiz altındadır. Size daha iyi bir hizmet vermek için tüm kadromuza düzenli eğitim veriyor ve tecrübelerimizi aktarıyoruz.  Müşteri memnuiyetini en önde tutup hizmet kalitemizi her geçen gün artırıyoruz. Böylelikle hizmet kalitemizi gün geçtikçe arttırarak daha geniş bir kitleye hizmet sağlıyoruz. Memnuiyet garantili hizmetimizle her daim yanınızdayız. Bize ulaşmak ve ayrıntılı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın