Karaköy Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
4 Şubat 2021, Perşembe
Karaköy Nakliyat
Karaköy Nakliyat, taşımacılık sektöründe uzun yıllar hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir. İş yeri taşımacılığı, evden eve nakliyat gibi her türlü taşımacılık konusunda uzman hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir.
Karaköy Nakliyat

Karaköy Nakliyat, taşımacılık sektöründe uzun yıllar hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir. İş yeri taşımacılığı, evden eve nakliyat gibi her türlü taşımacılık konusunda uzman hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir. Nakliyat sektöründe güven son derece önem verilen yaklaşımların başında gelmelidir. Firma seçimi de en az taşınmak kadar dikkat ve özen gerektirir. Firma seçiminde kurumsal olan firmalara yönelmek oldukça önem taşıyacaktır.

Kurumsal olan firmaların birçoğunun internet sitesi mevcuttur. Bu siteler üzerinden nakliyat firmasının hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Tavsiyeler kadar, internet üzerinden yapılan incelemeler de son derece önem taşıyacaktır. Son zamanlarda pek çok yerleşim yerinde başlatılan kentsel dönüşüm hareketleri, emlak sektörü ile birlikte nakliyat sektöründe de canlanmaya sebep olmuştur. Taşınma sayılarının artış gösterdiği semtlerde nakliyat hizmetine olan talep te oldukça fazladır.

Karaköy Evden Eve Nakliyat

Firmamız Karaköy Evden Eve  Nakliyat Hizmetlerinde  profesyonel hizmet veren taşınma firmalarının başında gelmektedir. Taşınma konusunda her türlü gelişme yakından takip edilmektedir. Firmamız, taşınma anında yaşanabilecek her türlü zorluğa karşı önlemler almaktadır. Kapılardan geçmeyecek dolapların sökülmesi ve yeni yerinde monte edilmesi gerekir. Aynı şekilde avizelerin sökülüp takılması için de elektrikçiye ihtiyaç duyulmaktadır.

Taşınma anında bu tarz işler için dışarıdan marangoz ve elektrikçi çağırmak gerekecektir. Firmamızdan hizmet alındığı takdirde bu gibi işleri firmamız çalışanları, en kısa sürede yapacaktır. Deneyimli olan personelimiz her konuda bilgi sahibi kişilerden oluşmuştur. Taşınma sırasında sağlam koliler ile taşıma hizmeti verilecektir. Firmamız, yeni ve dayanıklı koliler ile taşımacılık yapmaktadır. Koli içerisinde taşınacak olan eşya miktarı da taşıma kapasitesinin üzerinde olmayacaktır. Aksi takdirde yırtılan ambalajlar yüzünden eşyaların hasar alması söz konusu olabilir. Firmamız dikkatli ve taşımacılıkta deneyimli olan işletmelerdendir.

İlgili Haber : Kadıköy Nakliyat

Sigortalı Eşya Taşımacılığının Önemi

Karaköy Nakliyat olarak, sigortalı eşya taşımacılığı yapan kuruluşlar arasında bulunmaktayız. Eşya taşımacılığında ne kadar önlem alınırsa alınsın mutlaka istenmeyen durumların oluşabileceği göz ardı edilmemelidir. Firmamız bu konuda tüm risk faktörlerine karşı önlem de alsa yine de hasara karşı oluşabilecek zararı karşılayacaktır. Bu konuda eşya taşıma sigortası yaparak, hizmet alan kişilere güvence vermektedir.

Eşyaların taşınma sırasında sigortalanması, hizmet alacak olan kişilere huzur ve rahatlık verecektir. Taşınma günü öncesinde eşyaların gerçek değeri üzerinden yapılacak sigorta işlemi, firmamızı diğer nakliyat şirketlerinden ayıran en önemli özellikler içerisindedir.

karaköy evden eve nakliyat

Karaköy Nakliyat Deneyimli Kadro İle Çalışır

Firma olarak, deneyimli taşıma kadrosu ile nakliyat hizmeti sunmaktayız. Eşyaların doğru usuller çerçevesinde taşınması için gereken özen gösterilmektedir. Beyaz eşyalar, kırılacak narin eşyalar ile cam eşyalar, özel muhafazalar içerisinde taşınmak zorundadır. En ufak bir darbede kırılabilecek olan bu eşyalar için firmamız, özel köpükler, koruyucu ambalajları kullanacaktır. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların taşınması da farklı yöntemlerle olacaktır. Bu eşyaların tutuş şekillerinden ambalaj yapılmasına kadar farklı usuller söz konusudur.

Firmamız, tüm bu eşyaları gereken özen içerisinde taşıma becerisine sahip olan kişilerdir. Geniş bir ekibe ve her türlü teçhizata sahip olan nakliyat kuruluşlarının başında gelmekteyiz. Taşınmanın zor olduğu bazı alanlar vardır. Yüksek katlı apartman daireleri, dar bina girişleri, eşyaların taşınmasında sıkıntı yaşatacak yerlerdir. Firmamız böyle yerler için asansörlü taşıma sistemleri ile hizmet vermektedir. Bu sayede en zor yerlerde bile en kısa sürede ve rahat bir şekilde taşınma hizmeti sunulacaktır.

İlgili Haber : Çakmak Nakliyat

Geniş Araç Filosuna Sahip Olmanın Önemi

Firmamız, geniş araç filosuna sahip olan kuruluşların başında gelmektedir. Nakliyat sırasında taşıma yapılacak eşya sayısı farklı ve değişik özelliklerde olacaktır. Bu nedenle, taşınma öncesinde ev ziyareti yapan kuruluşumuz, eşyalar hakkında bilgi sahibi olacaktır. Eşyaların miktarı, oda sayısının çokluğu, taşıma kamyonu temini için de son derece önemlidir.

Firmamız, her türlü eşyayı taşıyabilecek uygun büyüklükte araç filosuna sahip kuruluşlardandır. Araçların bakımı düzenli olarak yapılmakta olup, sarsıntıya karşı süspansiyon kontrolleri de aksatılmamaktadır. Araç şoförlerimiz, son derece dikkatli ve tecrübeli kişilerdir. Eşyaları sarsmadan en hızlı ve en dikkatli şekilde ilgili yere ulaştıracaktır. Müşteri memnuiyeti de firmamızın önem verdiği konuların başında gelir. Güler yüzlü hizmet ve çözüm odaklı yaklaşımlarımız söz konusudur. Güvenilir ve rahat bir taşınma süreci için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın