Kadıköy Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
11 Aralık 2020, Cuma
Kadıköy Nakliyat
Kadıköy nakliyat olarak sizler için her konuda hızlı ve kaliteli çözümler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler de firmamız ile profesyonel çözümler elde edebilir ve tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adresine taşıyabilirsiniz.
Kadıköy Nakliyat

Kadıköy nakliyat hizmetleri ile sizler de evinizi, iş yerini ya da dilediğiniz her türlü eşyanızı kolayca taşıyabilirsiniz. Teknolojinin en yeni imkanları ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda Kadıköy ve çevresinde ihtiyaç duyduğunuz tüm nakliye işlemlerinde sizlere yardımcı olur. Her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışır. Bunun yanında nakliye sektörünün farklı alanlarında sunduğu hizmetler ile sizlere geniş kapsamlı çözümler sunar. Sizler de nakliye konusunda ihtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişim geçebilir ve profesyonel çözümlerimizden bir an önce yararlanabilirsiniz.

Neden Kadıköy Nakliyat?

Kadıköy nakliyat olarak sizler için her konuda hızlı ve kaliteli çözümler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler de firmamız ile profesyonel çözümler elde edebilir ve tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adresine taşıyabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında firmamız bünyesinde gerçekleştirilen bir nakliye süreci aşağıdaki gibidir;

 • Öncelikle ekspertiz çalışanımız verilecek nakliye hizmetinin detaylarını öğrenmek için sizleri ziyaret eder. Bu şekilde nakliye sırasında gerekli olan tüm detayları planlar ve nakliye hizmetlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmasına izin vermez.
 • Bunun yanında eşyalarınız için en uygun nakliye aracı tahsis edilir.
 • Tüm eşyalarınız alanında uzman ekibimiz tarafından demonte hale getirilerek parçalarına ayrılır ve ardından ambalajlanır. Ambalajlanan eşyalar daha sonra en uygun karton koliler ile araçlara taşınmak üzere hazır hale getirilir.
 • Düzenli bir şekilde araçlara taşınan eşyalarınız aynı şekilde belirli bir düzene göre nakliye aracına istiflenir. Kalın karton koliler kullanılması nedeniyle taşıma sırasında herhangi bir problem yaşanmaz.
 • Hedef konuma ulaşılmasının ardından araçtan indirilen eşyalar, asansör yardımı ile ilgili kata çıkarılır. Asansörlü nakliye hizmetleri ile eşyalarınız güvenli ve hızlı bir şekilde yeni adresine taşınır.
 • Asansörle iç mekana alınan eşyalar zaman kaybetmeden paketlerinden ve ambalajlarından çıkarılarak montaj işlemi için hazır hale getirilir.
 • Bunun ardından ise parçalarına ayrılmış olan eşyalarınızın montaj işlemleri ile istediğiniz bir konumda kurulumları yapılır.
 • Bu işlemler sırasında sizlerin hiçbir şeye dahil olmasına gerek yoktur. Tüm süreç konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından büyük bir titizlik ve hassasiyet ile gerçekleştirilir.

Firmamız bünyesinde nakliye hizmetleri genel olarak bu şekilde gerçekleştirilir. Deneyimli ve tecrübeli ekibimiz nakliye sürecinin her aşamasında sizlere yardımcı olur ve eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde yeni adresine ulaştırılması için gerekli olan tüm önlemleri alır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde siz müşterileri için konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışan firmamız, hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresidir. Yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyimli ile nakliye sektöründe sizler için en hızlı ve profesyonel çözümleri sunduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız ile evleriniz, iş yerleriniz ya da bunun gibi pek çok farklı konuda nakliye hizmeti almanız mümkündür. Genel olarak faaliyet gösterdiğimiz nakliye alanları aşağıdaki gibidir;

 • Evden Eve Nakliyat
 • Ofis Taşımacılığı
 • Ağır Yük Taşımacılığı
 • Konteyner Taşımacılığı
 • Eşya Depolama
 • Parsiyel Taşımacılık
 • Yük Üstü Taşımacılığı
 • Parça Araç Taşımacılığı
 • Şehir içi Nakliye
 • Sözleşmeli Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Komple Araç Taşımacılık

Kadıköy ve çevresinde ihtiyaç duyduğunuz tüm nakliye hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir ve konusunda uzman ekibimiz ile herhangi bir aksaklık yaşamadan eşyalarınızı yeni adresine taşıyabilirsiniz. Eşyalarınız gerekli önlemler alınarak tamamen güvenli bir şekilde hedef konuma taşınır. Bunun yanında firmamız, ambalajlama ve paketleme hizmetleri ile eşyalarınızı koruma altına alır. Bu sayede nakliye sırasında yaşanacak istenmedik durumlara karşı eşyalarınız tamamen firmamız güvencesi altındadır.

Kadıköy Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz

Kadıköy nakliyat olarak sizlere sunduğumuz ayrıcalıklardan biri de ücretsiz ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz hizmeti ile nakliye öncesinde gerekli olan tüm detaylar bizzat sizinle görüşülerek nakliye süreci planlanır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına sizlerden de gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan tüm ekipman ve donanımlar belirlenir. Bunun yanında nakliye aracının büyüklüğü, nakliye sırasında görev alacak personel sayısı ya da montaj/demontaj işlemleri de ekspertiz çalışanımız tarafından belirlenir.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti almak için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve taşınacak olan eşyalarınızın yakından incelenmesi için randevu talebinde bulunmaktır. Firmamız ile yaptığınız görüşmeler sonucunda ekspertiz talebiniz alınır ve söz verilen tarih ve saatte belirtmiş olduğunuz adreste görüşme sağlanır. Bu görüşme nakliye sürecinin baştan sona planlanmasına ve eşyaların taşınması sırasında herhangi bir aksaklık yaşanmamasına yardımcı olur.

İlgili Haber : Zekeriyaköy Nakliyat

Kadıköy Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri

Eğer nakliye hizmetlerinde bizleri tercih ederseniz, her konuda olduğu gibi eşyalarınızın ambalajlama ve paketleme hizmetlerinde de kaliteli bir işçilik ile karşılaşırsınız. Firmamız bünyesinde yer alan uzman ve deneyimli kadromuz, nakliye sırasında istenmedik sorunlar yaşanmaması adına tüm eşyalarınızı önce ambalajlar ve daha sonra uygun karton koliler ile paketler. Bunun yanında ambalajlama hizmetlerinde graft kağıtlı havalı naylonlar ya da battaniyeler kullanılır. Bunun ardından ise eşyalarınız kalın koliler içerisinde muhafaza edilerek hedef konuma taşınır.

Diğer yandan ambalajlama ve paketleme işlemleri öncesinde eşyalarınızın sınıflandırıldığını da belirtmek isteriz. Bu şekilde hassas ve kırılacak eşyalar için farklı uygulamalar yapılması mümkün olur. Kırılacak eşyalar daha dikkatli bir şekilde taşınmasının yanında eşya yükleme ve indirme sırasında ise aynı hassasiyetle işleme alınır. Bu nedenle ambalajlama ve paketleme konusunda her zaman için bize güvenebilir ve profesyonel çözümlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

kadıköy nakliyat firması

Kadıköy Asansörlü Nakliyat

Firmamız, siz müşterileri için asansörlü nakliyat hizmetleri sunar. Bu sayede bir yerden başka bir yere taşınma sırasında tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde transfer edilir. Asansörlü nakliyat hizmetlerimiz ile ulaşılması en zor ve yüksek katlara kolayca eşyalarınızı taşıyabilir ve bunun yanında eşyalarınızın hasar görmeden hedef konuma ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliye sektörünün en yeni üyelerinden biri olan asansörler, firmaların işlerini kolaylaştırdığı gibi eşyaların da daha güvenli ve hızlı bir şekilde en yüksek katlara çıkarılmasına olanak sağlamıştır. Firmamız, sektör bünyesinde asansörlü nakliyat hizmetleri sunan ilk firmalardan biridir. Bu nedenle asansörlü nakliyat konusunda yıllarında verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile sizlere yardımcı olur. Eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından binaların yüksek katlarına dahi kolayca taşınabilir. Bu şekilde hem eşyalarınız zarar görmemiş olur hem de hızlı ve kolay taşımacılık ile zamandan tasarruf etmeniz mümkün hale gelir.

Kadıköy Montaj/Demontaj Nakliye Hizmetleri

Bakliye sektörünün lider isimleri arasında yer alan firmamız, taşınma sırasında siz müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak için elinden geleni yapar ve aynı zamanda sizlere profesyonel çözümler sunar. Eğer mobilya ya da buna benzer demonte hale getirilmesi gereken eşyalarınız varsa, kaliteli ve yerinde çözümler için bakliye hizmetleri konusunda her zaman bizi tercih edebilirsiniz.

Firmamızın demonte/monte işlemlerinde hizmet veren ustalarımız ile mobilya ya da buna benzer tüm eşyalarınızı kolayca yeni adresine taşıyabilirsiniz. Ustalarımız sizler için tüm eşyalarınızı öncelikle parçalarına ayırarak demonte işlemini yapar ve bunun ardından ambalajlama ve paketleme aşamasına hazır hale getirir. Yeni adresine sorunsuz bir şekilde taşınan eşyalarınız yine ambalajlarından çıkarılarak ustalarımız tarafından birleştirilerek eski haline geri getirilir. Bu sayede montaj/demontaj işlemleri konusunda sizlerin düşünmesi gereken hiçbir şey kalmaz. Sizin yerinize her şeyi firmamız, uzman ve tecrübeli ekibi ile kısa sürede gerçekleştirir.

Kadıköy Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Siz müşterilerimiz için sunduğumuz önemli ayrıcalıklardan biri de sigortalı nakliyat hizmetleridir. Bu hizmetimiz sayesinde evinizin ya da iş yerinizin tüm eşyalarını sigortalatabilir ve taşınma sırasında yaşanacak istenmedik durumlara karşı eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Yapmanız gereken nakliye öncesi sigortalı taşımacılık hizmetinden yararlanmak istediğinizi belirtmek ve geri kalan her şeyi bize bırakmaktır.

Firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir diğeri olan Şişli Nakliyat Bölgesi Çalışmalarımızı İncelemek İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Kadıköy Nakliyat Fiyatları

Nakliye hizmetlerinde kaliteli ve hızlı çözümlerinin yanı sıra uygun fiyatlarda sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman bütçenize uygun bir hizmet sunmaya çalışır. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile nakliye hizmeti almak istiyorsanız, dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektör bünyesinde nakliye fiyatlarının belirlenmesinde birtakım kriterler öne çıkar. Nakliye aracından taşınma sırasında çalışacak olan personellere kadar tüm detaylar fiyatların değişiklik göstermesine neden olur. Peki, nakliye fiyatlarının değişiklik göstermesinde neler etkili olur? Daha yakından göz atalım.

 • Nakliye aracının genişliği ve büyüklüğü
 • Taşıma sırasında görev alacak personel sayısı
 • Nakliye sırasında asansör kullanılıp kullanılmayacağı
 • Demontaj ve montaj işlemleri
 • Eşyaların taşındığı konumlar arasında uzaklık
 • Ambalajlama ve paketleme hizmetleri
 • Nakliyenin sigorta kapsamında yapılıp yapılmaması
 • Nakliye sırasında ihtiyaç duyulan ekipman ve donanım
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın