İsti̇nye Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
3 Kasım 2020, Salı
İstinye Nakliyat
Müşterilerine her zaman uygun fiyat aralıkları ile nakliye hizmeti sunan İstinye nakliyat olarak sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip etmekte ve bunları kendi içimizde uygulamaya çalışmaktayız.
İstinye Nakliyat

İstinye Nakliyat uzun yıllardır nakliye sektöründe yer alan ve müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmayı amaç edinen firmamız, başta İstinye olmak üzere İstanbul ve tüm ilçelerinde nakliyat hizmeti veren önemli firmalardan biridir.

Müşterilerine her zaman uygun fiyat aralıkları ile nakliye hizmeti sunan İstinye nakliyat olarak sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip etmekte ve bunları kendi içimizde uygulamaya çalışmaktayız.

İstinye nakliyat firmamız, tüm hizmetlerinde belirli kalite standartlarına sahiptir. Hiçbir şekilde bu standartlardan ödün vermeden çalışmalarını sürdürür ve siz müşterilerine profesyonel bir nakliye hizmeti sunar.

Nakliye süreci öncesi gereken tüm planlamaların yapan firmamız, müşterilerimizin herhangi bir aksaklıkla karşı karşıya kalmaması için süreci en ince detaylarına kadar planlar

Firmamız tüm müşterileri için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlar. Bu şekilde müşteriye özel bir nakliye süreci ortaya çıkarılır ve ekspertiz hizmetimiz sayesinde taşınma sürecine ait olan tüm planlamalar geniş bir çerçevede masaya yatırılır.

Nakliye süreci en başından sonuna kadar ekspertiz çalışanımız tarafından yapılan plan çerçevesinde yürütülür. Herhangi bir problem yaşanmaması için gerek duyulmadıkça plan dışına çıkılmaz. Ekspertiz çalışanımız tarafından hazırlanan raporda aşağıdakiler yer alır;

İstinye Nakliyat Olarak Hizmetlerimiz

 • Nakliye hizmetinde kullanılacak aracın kapasitesi
 • Eşyaların taşınacağı adres ile yeni adres arasındaki mesafe
 • Nakliye hizmetinde çalışacak personel sayısı
 • Eşyaların ambalaj ve paketlenmesinde kullanılacak malzemenin kalitesi
 • Taşınma sürecinde asansör ya da vince ihtiyaç duyulup duyulmadığı
 • Nakliye sürecinin başlamasından bitimine kadar nasıl gerçekleşeceği
 • Demontaj ve montaj işlemlerini ihtiyaç olup olmadığı

İstinye Nakliyat olarak firmamızdaki ekspertiz çalışanımız tarafından yapılan inceleme ve planlamanın ardından öncelikle nakliye sözleşmesi yapılır. Sözleşmenin yapılması ile nakliye süreci başlamış olur.

Ayrıca sözleşme sırasında nakliye fiyatları belirlenir ve daha sonra hem İstinye Evden Eve Nakliyat firmamız hem de müşterilerimizin sorun yaşanmaması adına her şey konuşulmuş olur. Sözleşmenin imzalanması ile firma çalışanlarımız gerekli nakliye hazırlıklarını yapar ve bunun ardından karşımıza aşağıdaki gibi hizmetler çıkar;

İlgili Haber : Esenyurt Nakliyat

İstinye Ofis Taşımacılığı

 • Demontaj ve montaj uygulamaları gerekiyorsa konusunda uzman personeller görevlendirilir. Özellikle hassas eşyalar düzgün bir şekilde ambalajlanır ve paketlenir. Ambalajlama ve paketleme hizmetlerinde graft kağıtlı havalı naylon ve battaniyeler kullanılır.
 • Tüm eşyalar paketlenip taşınmak için hazır hale getirildikten sonra nakliye aracına özenli bir şekilde yerleştirilir. Nakliye aracında eşyaların birbirine temas ederek zarar görmemeleri için gereken önlemler alınır. Bu nedenle eşyaların yüklenmesi bu konuda uzman çalışanlar tarafından sistemli bir şekilde yapılır.
 • Nakliye aracı ile yeni adrese gelen eşyalar, yine sistemli bir şekilde araçtan indirilerek eğer ihtiyaç duyuluyorsa asansöre yüklenir. Asansör hizmetleri nakliye süreçlerinde eşyaların hızlı ve zarar görmeden yeni konumuna ulaşmasında oldukça etkili bir sistemdir.
 • Çünkü bu hizmet sayesinde eşyalar merdiven boşluklarından götürülmediği için darbe alma olasılıkları da oldukça düşüktür. Firmamız müşterilerimizin eşyalarının hasar görmemesi adına doğabilecek tüm olumsuzlukları yaptığı plan ile en aza indirger.
 • Diğer yandan eşyalar taşındıktan sonra ambalajlarından ve paketlerinden sistemli bir şekilde çıkarılır. Eşyaların yeni adresi taşınmasının ardından demonte hale getirilen parçalar birleştirilir ve tekrar kurulum sağlanır. Kurumların gerçekleştirilmesi ardından eşyalar yeni adresinde uygun yerlere yerleştirilmek için müşterilerimize destek olunur.

İstinye Şehir İçi Kamyonet olarak tüm bu çalışmaların ardından son kontroller de sağlanarak nakliye süreci başarılı bir şekilde sonlandırılır.

İstinye Nakliyat Eşyaları Birinci Kalite Sarma Malzemeleri Kulanmaktadır

İstinye Nakliyat Fiyatları

İstinye Nakliyat firmamız sunduğu nakliye hizmetlerinde her zaman müşteri odaklı çalışmalar yaptığı gibi fiyat konusunda da her zaman anlayışlı ve halden anlayan bir fiyat politikası gözetir.

Sunduğumuz hizmetler kapsamında pek çok şey İstinye Nakliye firmamız tarafından fiyatlandırılmaz. Siz müşterilerimize nakliye hizmetlerinde her zaman uygun fiyatlar vermeye çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Siz de sektörde alanında uzman ve yılların verdiği tecrübe ile çalışmalarını yürüten bir nakliye şirketine ihtiyaç duyuyorsanız, taleplerinizi bize iletebilir ve kısa zaman içerisinde size en kaliteli hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hemen İstinye Evden Eve Nakliyat iletişim hatlarımızdan bize ulaşın ve hangi konuda nakliye hizmetleri istediğiniz firma destek hattında çalışan arkadaşlarımıza iletin. Destek hattında çalışan arkadaşlarımız en kısa sürede size yardımcı olacak ve hizmetlerimiz konusunda sizleri bilgilendirecektir.

İstinye Nakliyat Firmaları

İstinye Parça Eşya ve Evden Eve Taşımacılığı

Bu ilkelerimizin gerçekleşmesi adına tüm evden eve nakliye hizmetlerinde kusursuz bir nakliye planlaması yaparak hizmet vermekteyiz. Müşteriye özel bir eksper çalışması yapan uzmanlarımız, nakliyenin tüm aşamalarını planlamakta ve nakliyenim sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Nakliye talebinde bulunan tüketicilerin bu tür firma ve kişilerden uzak durması İstinye Ofis Taşımacılığı firmamız tarafından önemle tavsiye edilmektedir. Çünkü herhangi bir zarar oluşumunda hak talep etmek veya zarar tazminine gitmek mümkün olamamaktadır.

Oldukça büyük miktarlar ödeyerek aldığınız eşyalarınızın zarar görmeden nakledilmesi, sadece uzman personel yapısına ve yasal dayanaklara sahip firmalar tarafından yapılabilmektedir. Nakliye sırasında kullanılan ambalaj malzemelerinin kalitesi bile bir nakliyattan alacağınız sonucu etkilemektedir.

İstinye Nakliyat firmamız tüm eşya çeşitlerine uygun farklı ambalaj malzemeleri kullanarak eşyalarınızı garantili bir şekilde yeni adreslerinize teslim etmektedir. Eşyalarınızı teslim aldığımızdan sonra kendi eşyamız’mış gibi taşımaktayız.

İstanbul’un tüm semtlerine ve Türkiye’nin tüm bölgelerine nakliye hizmeti veren İstinye Nakliyat firmamıza, iletişim numaralarımız veya web sitemiz üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm bilgileri alabilirsiniz.

Etiketler
#istinye
#istinye nakliyat
#nakliyat
#nakliye
#istanbul istinye nakliye firması
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın