İki̇telli̇ Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
26 Nisan 2021, Pazartesi
İkitelli Nakliyat
İkitelli nakliyat burada devreye giriyor ve üstün kalite anlayışı ve uzman ekibiyle size taşınma esnasında hiçbir iş bırakmıyor.
İkitelli Nakliyat

Ev taşıma işleri geçmişten günümüze hep sorun haline gelmiştir. Çünkü doğru paketleme yapmak, eşyaları türlerine ve malzemesine göre sınıflandırmak gerekir. Amatör olarak bu işi yapmaya çalışmak ve işe nereden başlayacağını bilememek tüm işleri daha karmaşık bir hale getirir. Bunu profesyonel bir yardım almadan yapmak kişiyi strese sokar ve evde kaos ortamı oluşur. Eşyalar hasar görür ve maddi kayıplar oluşturabilir. Taşınma işlemi belli bir düzenle ve program ile sırasıyla yapılması gereken ciddi bir iştir. Hem taşınacağınız adres hem de yeni adresinize yerleşmenizin kolay ve zahmetsiz olması için bu düzene uyulması şarttır.

İşte İkitelli nakliyat burada devreye giriyor ve üstün kalite anlayışı ve uzman ekibiyle size taşınma esnasında hiçbir iş bırakmıyor. Tüm evinizi toplayıp doğru paketleme ve kolileme işlemlerini yapıyor ve güvenli bir şekilde yeni lokasyonunuza nakliyesini sağlıyor. Doğru ambalajlama sistemi ve sigortalı nakliye anlayışıyla eşyalarınız hasarsız bir şekilde adresinize ulaşıyor. Uzman ekiplerimiz ve her çeşit eşya taşımaya uygun araç filomuz ile hem parça eşya hem de tüm ev ya da ofis eşyalarınızın nakliyesini sağlıyoruz.

Sektörde öncü firma haline gelmemiz müşteri memnuniyeti temelli ve titiz çalışma prensibi ile hareket etmeniz ile mümkün olmuştur. İlkemiz her zaman en kaliteli hizmeti sunup en düşük maliyeti sizlere verebilmektir. Tüm nakliyat işlemlerimiz yasal prosedürlere uygun şekilde belgeli olarak yapılır.

İkitelli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İkitelli nakliyat firmasıyla çalışmak taşınma işlemleri için en doğru tercih olacaktır. Çünkü tüm ev eşyalarınız türüne göre sınıflandırıp paketlenir. Örneğin aynalar, biblo, porselen aksesuarlar ya da zücaciye eşyaları özel patpatlara sarılıp öyle kolilere yerleştirilir. Yatak, koltuk gibi mobilyalarınız ise çarpma ya da darbe almaya karşı her yeri kaplanacak şekilde sarılır ve branda benzeri koruyucu bir kumaşla sarılır. Böylelikle dışarıdan gelebilecek her türlü olumsuz koşullara karşı korunmuş olur. Ayrıca bu ambalajlama sisteminden dolayı hiçbir eşyanız kirlenmez, tozlanmaz.

Dışarıyla temas etmediği için mutfak eşyalarınızı bile paketlerinden çıkarıldığı gibi kullanabilirsiniz. Çünkü bu paketler hijyenik ve tamamen size özeldir. Bir ambalaj ürününü asla başka bir ürün paketlemede kullanılmaz. Kıyafet dolabınızda ki giysilerden, çocuğunuzun oyuncaklarına, avizelerden, ev tekstili eşyalarınıza, ayakkabılarınızdan mobilyalarınıza kadar kısacası tüm evinizin her türlü eşyası baştan aşağıya tek tek her ürüne uygun şekilde paketlenir. Sonrasında nakliye araçlarımıza güvenli bir şekilde taşınır ve Türkiye’nin her yerine istediğiniz adrese nakliye işlemi sağlanır. Yeni evinize tekrardan uzman ekibimizle taşınan eşyalarınız tek tek paketlerinden çıkarılarak sizin istediğiniz yere yerleştirilir.

Tüm mobilyalarınız, yatak odası, avizeleriniz, çocuk odası, salon takımı, oturma odası, vitrin gibi eşyalarınız ise ambalajlarından çıkarılıp  yine sizin gösterdiğiniz yerlere kurulumu ve montajı yapılır. Bu işlemler için gerekli tüm gerekli ekipmanlar tarafımızca sağlanır. Ayrıca size söz verdiğimiz zaman dilimi içinde taşıma ve yerleşme işi tamamlanır. Böylelikle aynı gün içinde yeni evinizde dinlemeye başlayabilirsiniz. Yerleşmek için günlerce dağınık bir evde zorlu bir süreç geçirmenize gerek kalmadan kısa sürede yeni evinize ve eşyalarınıza düzenli bir şekilde kavuşmuş olursunuz.

İlgili Haber : Ömerli Nakliyat

İkitelli Nakliyat Ofis Taşıma Hizmeti

İkitelli nakliyat ofisiniz için de harika çözümler sunuyor. Uzman kadrosuyla ve ekip çalışması yaparak hızlı ve sağlam bir paketleme sistemiyle tüm ofisinizin eşyasını nakliyesini sağlıyor. İkitelli nakliyat ofisinizdeki tüm elektronik cihazları, bilgisayarları, dosya ve evrakları, ofis mobilyalarınızı uygun patpat ve ambalajlara koyarak kutulama işlemini yapar. Sonrasında yeni lokasyona taşıma işlemi gerçekleşir. Yeni ofisinize deneyimli personellerimiz tarafından taşınan ofis mobilyaları ve tüm eşyalarınız aynı şekilde hızlı bir şekilde paketlerinden çıkarılıp titizlikle sizin belirttiğiniz yerlere yerleştirilir. Ofis mobilyalarınızın kurulumu yapılır. Varsa buzdolabı, klima gibi eşyaların da bağlantıları yapılarak size teslim edilir. Üstelik tüm eşyalarınıza sigorta yaparak herhangi bir olumsuzluğa karşı size teminat garantisi verir. Üstelik sonradan size kabarık bir fatura sunmaz. Öncesinde adresinize bir ekspertiz yollayıp inceleme yapıldıktan sonra fiyat çıkarılır. Böylelikle siz öncesinden ne ödeyeceğinizi bilmiş olursunuz.

Son teknolojik gelişmeler sürekli takip edilerek kendi çözümlerimiz üretiyor ve bunları hizmetlerimizde buluşuyoruz. Örneğin, ofisinizin yüksekliği ne olursa olsun son teknoloji olan asansörlü sistem ile 20. Kat yüksekliğine kadar ulaşılabiliyor. İkitelli nakliyat size uygun çözümleri yine uygun maliyetlerle sunuyor. Prosedürlere uygun şekilde faturalı olarak tüm işlemlerinizi yapıyor. Kurumsal bir firma olma özelliğiyle sektörde her zaman öncü olarak ilerliyor. Asansörlü sistem ile eşyalarınızı binanın dış kısmından yükselerek cam veya balkondan eşyalarınızın taşınmasını sağlıyor.

Dar merdivenli binalar içinde asansörlü sistem kullanılabiliyor. Asansörlü kabinin kafesli olması sayesinde eşyalarınız yüzde yüz güvenli bir şekilde nakliye ediliyor. Üstelik merdiven yoluyla taşınan eşyalara göre daha hızlı ve hasarsız şekilde taşınıyor. Deneyimli personelimiz 4-5 saatte süren taşınma işini asansörlü nakliye işlemi ile 2 saate kadar düşürüyor. Böylelikle aynı gün içinde hem taşınıp hem de yerleşme kolaylığına sahip oluyorsunuz.

ikitelli nakliyat fiyatları

İkitelli Nakliyat Olarak Misyonumuz

İkitelli nakliyat olarak her zaman kendimizi yeniliyor ve teknolojiyi güncel olarak takip ediyoruz. Bu teknolojileri ise kendi sistemlerimizde kullanıyoruz. Bu şekilde sektörde önce bir firma olarak yerimizi koruyoruz. En önemli değerimiz müşteri memnuniyeti olduğu için her zaman çözüm odaklı çalışıyoruz. Ayrıca yoğun çalışma tempomuzu hiç düşürmeden sürekli yeni deneyimler ediniyoruz. Düzenli periyotlarla çalışanlarımıza tecrübelerimizi aktarıp lojistik eğitimler veriyoruz.

Sözümüzü tutmak için özveriyle çalışıyor ve size taahhüt edilen süre içinde teslimatınızı gerçekleştiriyoruz. Planlı ve güvenli bir sistemle çalışıyor mağduriyeti önlemek için tüm eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Bu yüzden bu sektörde her zaman deneyimli ve yenilikçi bir firma olarak tanınmaya ve müşteri potansiyelimize her gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Tüm işlemlerinizi faturalandırarak size sürpriz ve kabarık ücretler çıkarmıyor öncesinde fiyat bilgisini sizlere aktarıyoruz.

İlgili Haber : Orhanlı Nakliyat

İkitelli Nakliyat Depolama Hizmeti

İkitelli nakliyat olarak evden eve nakliyat, ofis nakliyat gibi nakliyat hizmetlerimiz dışında müşterilerimize depolama hizmeti de sunuyoruz. Yer sıkıntısı çeken müşterilerimize harika bir hizmet sunarak rahatlamalarını sağlıyoruz. Çünkü taşınma sürecinde bazı eşyalarınızı bir süre bekletmeniz gerekebilir. Bu yüzden depolama alanlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Ya da piyano gibi bir parça ürünü bir süreliğine depolama ihtiyacı duyabilirsiniz. İşte ikitelli nakliyat tam da bu gibi durumlarda yüksek kalite standartlarda ve hijyenik depolama alanlarında hizmet veriyor.

Atmaya kıyamadığınız eşyalarınız için, maddi veya manevi değeri olan eşyalarınız için ya da yeni evinizin yeterli genişlikte olmaması gibi bazı ürünlerinizi bir süreliğine saklama ihtiyacı doğabilir. Tek bir parça ürününüzü depolama alanlarına teslim edebileceğiniz gibi tüm ev eşyalarınızı, mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı da bu depolara güvenle bırakabilirsiniz. Ayrıca evinde tadilat yapanlar, bir süreliğine yurt dışına çıkanlar, askere gidenler vatandaşlar, tayini çıkanlar memurlar, yaz dönemi eşyaları bulunduğu için kira ödemek istemeyen öğrenciler, evlerini yazlık kışlık olarak ayıracak olanlar da bu depoları bir süreliğine uygun fiyat imkanlarıyla eşyalarını koymak için kullanabilirler.

E ticaret yapanlar ya da önemli dosya ve evrakları depolamak isteyenler, home ofis çalışıp ürünlerini koymak için yeterli alanları olmayanlarda burada saklamak için bu alanlardan yer kiralayabilirler. Üstelik süre kısıtlaması olmadan istediğiniz süre boyunca bu depolarda eşyalarınız kalabilir. Ücretler ise makul fiyatlarla aylık olarak ödenir. Tüm ev ya da ofis eşyalarınızı adresinize gelip biz alıyoruz. Eşyalarınızı türüne göre sınıflandırıp depolarımıza nakliyesini sağlıyoruz. Temiz ve geniş depolarda eşyalarınızı uygun şekilde istifliyoruz. Birbirine hasar vermeyecek şekilde bir noktada topluyoruz. Böylelikle eşyalarınız burada ne kadar süre ile kalacak olursa olsun tüm olumsuz dış etkenlerden de korunmuş oluyor.

Depolama alanlarımızın haftanın 7 günü 24 saat boyunca güvenlik personelleri tarafından korunması sağlanıyor. Depolarda bulunan eşyalarınız sigortayla güvence altına alınıyor. Eşyalarınızla ilgili oluşabilecek olan herhangi bir olumsuz durumda tüm kaybınız firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca sizlere bu depolardaki eşyalarınız yanına sonradan da bir parça veya daha fazla eşya ekleme imkânı sağlanıyor. Ürünlerinizi depolardan yeni adresinize getirilmesini istediğiniz taktirde bir telefon etmeniz yeterli oluyor. Türkiye’nin tüm şehirlerine nakliye hizmetimiz yapılıyor. Talebiniz doğrultusunda eşyalarınız adresinize getirildikten sonra tüm paket ve ambalajlarından çıkarılıp yerleştirilmesi yapılıyor.

 Mobilya ve beyaz eşyalarınızın da montajı ve bağlantıları da firmamız tarafından sağlanıyor. Anahtar teslim şekilde nakliye hizmetimiz tamamlanmış oluyor. Daha fazla bilgi almak ve size özel tekliflerimizi öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın