Hakkımızda

ZEVAHİR NAKLİYAT

Zevahir Nakliyat 2002 yılında Kurulup bugüne kadar Saygıdeğer İstanbul’lu müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymuştur. Geçmişten Bugünümüze kadar Nakliye sektöründe bir çok dalda hizmetlerimizi Sürdürüyoruz. Her geçen zaman zarfında bizlerde boş durmayıp Günümüz ekonomi çağında gelişen ve büyüyen Ülkemizin Her türlü Elaman ekipmanlara ihtiyaç olduğu gibi Nakliye sektöründe Vazgeçilmez bir unsurdur. Bizlerde Zevahir Nakliyat Ailesi Olarak Büyüyen ekonomimisin Vaz Geçilmez Nakliye Sektöründe Pastadan Bizlere düşen payımızı almak istedik. Tabiki Nakliye sektörü çok büyük ve zahmetli bir iş olduğundan Bu sektörde ayakta durabilmek Hem çok zor hemde yorucu bir iştir. Bizler Nakliye Sektöründe Ayakta Kalabilmek İçin Üç şeyi Kendimize ilke edindik.

Bunlar ;

  • Kalite
  • Güven
  • Disiplin

Olmak üzere Bu üç ilke üzerine firmamızı her geçen gün büyüttük. Çalışmalarımızı İstanbul başta olmak üzere Türkiyenin Tüm bölgelerine hizmet sunmaktayız. Çalışma alanlarımız kısaca Evden eve nakliyat, Paletli ve parca eşya taşımacılığı, Ambar ve Parsiyel taşımacılığı,Şehir içi ve Şehirler arası taşımacılık yapmaktayız. Kısaca araç filomuzdan bahsedersek araçlarımız bakımlı ve Çalışan ekipman elemanlarımız hem işin ehli hemde işini severek yapmaktadırlar. Bizlerde Nakliye sektöründe başarılı olmanın öncelikle Kalite olduğunu biliyoruz. Yapılan işten önce yaptığımız işin neden’le Kaliteli yaptığımıza dikat ediyoruz. Bununla beraber Güven Yapılan işin Nekadar güvenilir olduğu nada dikkat ediyoruz. Buzaman’da insanlara güvenmek zor olsa gerek. Müşterilerimizin bazen milyon dolarlık malzemelerini taşıyoruz. Bunun içinde Güven ön planda oluyor.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Müşterimiz taşıdığımız malzemesinin isterse sigorta kapsamına isterse sigortasız taşınmasına karar verirse her ikisinide yapıyoruz. Sigortalı Taşımada sigorta kapsamında tüm yaşanacak olumsuzluklar veya sarar ğöeren malzemeler Firmamız tarafından karşılanmaktadır. Aksi halde sigortasız taşımalarda zarar gören malzemeler firmamız tarafından karşılanmayacaktır. Tamamen müşterimizin insatifine bırakıyoruz. Böylece hem müşterilerimizin hemde işini yaptığımız yeni yeni tanıştığımız müşterilerimizin gönüllerini hoş tutmaya çalışıyoruz. Bizlerde Nakliyat sektöründe bizimle çalışacak yeni müşterilere tamda istediğim firmayı buldum hisi sağlamak istiyoruz. Tabiki bu hisi müşteriye yaptığımız kaliteli ve hızlı çözümler üreterek göztermemiz lazımdır. Buda Zevahir Nakliyat olarak bizde vardır.

Deyim yerinde Atasözümüzün söylediği gibi Mal, Mülk biriktirme İnsan yetiştir.Sözünden misilenerek bizde tam bunu başardık. Siz değerli müşterilerimizin bizlere güvenmesi ve taşıdığımız yük ve eşyaların sorumluluğunu bilerek taşıdığımızı bilmenizi isteriz. Zevahir Nakliyat Ailesi olarak Merkez ofisimizi İstanbul’un kalbi olan sanayinin en çok olduğu Ümraniye Dudullu’ya açtık. Ve bu bölgede tüm İstanbul ve Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.