Göktürk Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
5 Nisan 2021, Pazartesi
Göktürk Nakliyat
Göktürk nakliyat sizlere uygun fiyatlarla yüksek kalitede bir hizmet verir. Sektörde öncü firmalar arasında olmamızın sebebi müşteri memnuniyetini garantilemektir.
Göktürk Nakliyat

Haftalar öncesinden hazırlık yapılmaya başlanan ev taşınma işi amatör şekilde yapılmaya çalışıldığında git gide karmaşıklaşarak daha da büyük bir kaos ortamı yaratabilir. Taşınma ve eşyaları toparlama zamanı geldiğinde ise en büyük sorun işe nereden, nasıl ve ne şekilde başlanması gerektiği sorulardır. Profesyonel yardım almadan yapılan taşınma işi hem oldukça yorucu bir iştir. Ayrıca eşyalarınız doğru teknikler ile paketlenmez ise hasar görebilir ve bu da sizi hem maddi hem manevi açıdan olumsuz etkiler.

Bunun gibi negatif yaklaşımlar ve olumsuzluklar karşılaşmamak için ve bu büyük yükten kurtulmak için yapmanız gereken ilk iş bu iş de uzman ve deneyimli bir firmadan yardım almaktır. En sonunda taşınmanın stresi ve yorgunluğu eklenince işkenceye dönüşen bu durumu sizin için biz yapmaya geldik. Göktürk nakliyat olarak size rahat bir nefes aldırarak tüm taşınma nakliye ve yerleştirme işlerinizi uzman ekibimizle şeffaf bir şekilde yapıyoruz.

Modern çağın tüm gereklerine uygun donanımızla dinamik bir kadroyla çalışıyoruz. Size hem zamandan tasarruf sağlıyoruz hem de hiçbir şeye dokunmadan yeni evinize yerleşme rahatlığı sağlıyoruz. Taşınmanın stresini değil keyfini sürmenizi istiyoruz.

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk nakliyat sizlere uygun fiyatlarla yüksek kalitede bir hizmet verir. Sektörde öncü firmalar arasında olmamızın sebebi müşteri memnuniyetini garantilemektir. Göktürk nakliyat size teslimat süresi konusunda verdiği taahhüt içinde nakliye hizmetini tamamlar. Böylelikle planlanan zaman diliminde yeni evinize yerleşmiş olursunuz. Ev taşıma işinin disiplinli ve titiz bir çalışma olduğunu bildiğimizden taşınmadan önce evinizi ziyaret ediyoruz.

Evinize gelen ekspertizler eşyalarınızı inceler ve sizin taleplerinizi dinler. Sizinle beraber paketleme, ambalajlama, kolilemelerle ilgi bir taşınma planı yapar. Böylelikle her şey sizin istediğiniz doğrultuda ilerler. Zamanlama ve nakliye gününe beraber karar verilir. Ayrıca nakliye maliyet bilgisi de verilir. Bu şekilde ne ödeyeceğiniz miktarı önceden bilmiş olur ekstra bir masraf çıkma riskine karşı garanti almış olursunuz.

Tüm bu işlemlerimiz resmi prosedürlere yürür. İşlemleriniz için fatura, sözleşme gibi evraklarınız mutlaka hazırlanır. Tüm eşyalarınız bununla beraber sigortalanmış olur. Aksi bir durumla karışmanız halinde size eşyanızın bedeli ödenir. Firmamızın Türkiye’nin her yerine nakliye hizmeti vardır.

Göktürk nakliyat her tip eşyayı taşımaya uygun geniş araç filosuna sahiptir. Taşınma zamanınız ne olursa olsun yaz veya kış fak etmeksizin dış etkenlerden korunarak nakliyeniz gerçekleşir. Avrupa standartlarında olan çalışma prensibimiz ile bize referans olan müşterilerimiz sayesinde git gide büyüyen bir aile oluyoruz. Çalışanlarımıza düzenli periyotlarla kurum içi eğitim veriyor hep güncel kalıyoruz. Bizi farklı kılan her şeyi sizin için yapıyor hizmette sınır tanımıyoruz. Misyonumuz güven, garanti ve memnuniyet olduğundan sağlam adımlarla sektörde büyümeye devam ediyoruz. Yıllardır faaliyet gösteren tecrübeli firmamızla her geçen gün daha da uzmanlaşıyoruz.

Göktürk nakliyat özverili ve disiplinli bir şekilde çalışarak harika bir takım çalışması çıkarıyor. Ekibimize dahil olan her personelin ayrı bir görevi vardır. İş bölümü yapılarak çalışılır. Bu iş bölümünde her bir bireyin uzmanlaştığı alanlarda çalışması sağlanır. Böylelikle hem profesyonel bir iş çıkar hem de oldukça hızlı ve temiz bir çalışma sağlanır. Paketlemeyi, kolilemeyi, taşımayı, yüklemeyi yapan personeller ekip halinde çalışarak çözüm sürecini hızlandırırlar.

İlgili Haber : Şekerpınar Nakliyat

Sefaköy Nakliyat Paketleme Çözümleri

Göktürk nakliyat eşyalarınıza değer verir. Evinize gelen uzman ekip arkadaşlarımız ürünlerinizi sınıflara ayırır. Kırılacak eşyalarınız, mobilyalarınız, yatak, koltuk, baza gibi eşyalarınız ayrı şekilde farklı paketleme malzemeleri kullanılarak ambalajlanır. Eşyalarınıza gerekli özen ve hassasiyet gösterilerek uygun patpatlara konulup sonrasında kolilere yerleştirilir. Göktürk nakliyatta talebe göre anahtar teslim sistemi vardır. Bu sistemde evinize gelip eşyaların paketlenme işleminden yeni adresine nakliyesi sağlanıp yerleştirilmesine kadar olan süreci kapsar.

Anahtar teslim sisteminde sizin yapmanız gereken tek şey ayaklarınızı uzatıp kahve içmek olacaktır. Tüm taşınma süreçlerini biz tamamlayıp size yerleştirilmiş pırıl pırıl ve düzenli bir ev bırakılır. Evinize gelen uzman ekip tamamen yerleşik konumda olan tüm eşyaları hızlı ve özenle tek tek paketler ve koliler. Yatak odası, çocuk odası, salon takımı, gibi mobilyalarınızı söker ve paketler. Baza, yataklarınız aynı şekilde hijyenik özel paketlerle ambalajlar. Beyaz eşyalarınızın sökülme işlemini yapar ve sağlam bir şekilde brandalar sarar. Evinizde baştan aşağı kıyafetleriniz, mutfak gereçleri, avizeler dahil tüm eşyaları büyük küçük ayrımı olmaksızın paketler ve araca yükler.

Araçta eşyaların hasar görmemesi için yine doğru bir şekilde istifler ve yeni adresinize nakliyesi sağlanır. Yeni lokasyona varıldığında ise tüm eşyalar tek tek evinize taşınır. Paketlerinden açılır ve her ürün yerlerine yerleştirilir. Mutfağınızdan, çamaşır makinesine kadar tüm eşyalarınızı tertemiz bir şekilde yeni düzene uyum sağlatılır. Çamaşır makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızın bağlantıları yapılır çalışıp çalışmadıkları kontrol edilir ve o şekilde teslim edilir. Aynı şekilde sizin belirlediğiniz odalara mobilyalarınız taşınır yerinde paketlerden açılır ve montajı yapılır. Bu işlemler için gerekli olan ekipmanlar ve malzemeler firmamınız tarafından temin edilir.

Bu işlemler için ayrıca bir ücret talep edilmez. Evinizde galoşlarla girilir. Tüm eşyalarınız hijyenik bir paketleme sürecinden geçtiği için paketlerinden çıkan mutfak eşyaları dahi tekrardan temizlenmeye gerek duymaz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu şekilde taşınmanın en büyük külfetlerinden olan temizlik işleminden de muaf olursunuz.

göktürk evden eve nakliyat

Göktürk Nakliyat Ofis Taşıma Hizmeti

Göktürk Nakliyat Ofis taşımacılığında da anahtar teslim hizmeti sunuyor. Ofisinize öncesinde gelen ekspertiz eşyalarınız ve maliyet konusunda değerlendirme yapıyor ve sizinle bu bilgileri paylaşıyor. Sonrasında beraberce kararlaştırılan tarih ve saat aralığında uzman ekibiyle ve uygun nakliye aracıyla adresinize geliyor. Ofisinizdeki tüm eşyalar türlerine ve materyallerine uygun şekilde paketleniyor ve kolileniyor. Tüm ofis mobilyalarınız sökülüp tüm dış etkenlerden zarar görmedi engellenecek şekilde paketleniyor.

Elektronik cihazlarınız, bilgisayarlarınız özel patpatlarda koyulup karton kolilere yerleştiriliyor. Varsa beyaz eşyalarınız aynı şekilde bağlantılarından sökülüp darbe ve çizilmelere karşı ambalajlanıyor. Dosya, evrak, klasör gibi ürünler uygun şekilde paketleniyor. Tüm kolilere içindeki ürünler hakkında bilgiler yazılıyor. Her paketleme işlemi sırasıyla olacak şekilde dağınıklık ve kareliktik olmayacak şekilde toplanıyor. Böylelikle eşyalar yerleştirilirken sistematik şekilde ilerleme sağlanıyor. Nakliye aracına yüklenirken de aynı titizlik ve düzen devam ediyor. Yeni ofisinize ulaşım sağlandığında eşyalar düzene uygun bir şekilde araçtan indiriliyor ve taşınma işlemi gerçekleştiriliyor.

Tüm paketler itina ile açılıp yerleştiriyor. Cihazlarınızın bağlantısı sağlanıyor. Mobilyalarınızın montajı gerçekleşiyor. Sonrasında açtığımız tüm ambalaj ve paketleri de toplayıp imha etmek üzere kaldırıyoruz. Size tertemiz yeni bir ofis bırakıyoruz. Ofis eşyalarınızda sigortala ile garanti altına alındığından herhangi bir olumsuz durumda hasar gören eşyalarınızın bedeli tarafımız tarafından karşılanıyor.

Göktürk Asansörlü Taşıma Hizmeti

Göktürk nakliyat teknolojiyi takip edip kendi sistemine göre geliştiriyor. Asansörlü taşıma sistemi ile dar merdivenli binaların ya da yüksek katlarda bulunan ofisinizin taşınma sorununa çözüm getiriyor. Asansörlü nakliye sistemi 20. Kadar uzanabiliyor ve binaya cam ya da balkondan giriş sağlıyor. Böylelikle taşınma işlemi çok daha hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Normal bir taşınma işlemine göre bu sistemle 2 saat daha erken bitiyor ve zamandan da tasarruf ettirmiş oluyor.

Ayrıca bu sistem oldukça da güvenlidir. 2,5 metre genişliğindeki kabinin içine personelimizle beraber eşyalarınızda koyularak bu şekilde taşınıyor. Kabin kafesli olduğundan eşyaların hasar görmesi de engellenmiş oluyor.

İlgili Haber : Taşdelen Nakliyat

Göktürk Nakliyat Depolama Hizmeti

Göktürk nakliyat depolama hizmeti de vererek yer sıkıntısı olanlara geniş, temiz ve güvenilir alanlar sağlıyor. Vazgeçemediğiniz bazı eşyaları saklamak isteyen ama bunun için yeterli yeri olmayanlar ya da bir süreliğine yurt dışına çıkıca olup kira vermek istemeyenler, evinde tadilat yapacak olanlar, tayini çıkanlar, öğrenciler için eşyalarını koyma derdi Göktürk depolama hizmetiyle son buluyor. Ayrıca home ofis çalışanlar, ürün stoklarını koymak için yer ihtiyacı olanlar için temiz ve güvenli depolama alanlarımızla hizmet sağlıyoruz.

Üstelik yerinize gelip paketlemesini ve nakliyesini sağlıyoruz. Eşyalarınızı geri almak istediğinizde de istediğiniz şehre tekrar nakliyesini sağlıyoruz. Ayrıca tüm ev eşyalarınızı aldığımız gibi tek bir parça ürününüze bile teslim edebilirsiniz. Eşyalarınız sigortalanmış olarak sizden alınır. Depolama alanlarımız 7/24 özel güvenlik görevlileri tarafından korunuyor. Hijyenik koşullar altında tüm olumsuz dış etkenlerden korunmuş oluyor.

Süre kısıtlaması olmadan tüm eşyalarınız bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Göktürk nakliyat güvencesiyle eşyalarınız korumamız altında. Ayrımlı bilgi almak ve size özel teklifleri öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın