Eyüp Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
3 Kasım 2020, Salı
Eyüp Nakliyat
Nakliye denince akla ilk gelen firmalardan biri olan Eyüp nakliye olarak sizlere hızlı ve yerinde çözümler sunuyoruz. Eyüp Nakliyat firmamız ile çalışarak eşyalarınızı profesyonel ellere teslim edebilir ve bizimle sorunsuz bir nakliye hizmetine ortak olabilirsiniz.
Eyüp Nakliyat

Nakliye denince akla ilk gelen firmalardan biri olan Eyüp nakliye olarak sizlere hızlı ve yerinde çözümler sunuyoruz. Eyüp Nakliyat firmamız ile çalışarak eşyalarınızı profesyonel ellere teslim edebilir ve bizimle sorunsuz bir nakliye hizmetine ortak olabilirsiniz.

Eyüp Nakliyat günümüz nakliyat hizmetlerinde yaşanan sorunlara kent bünyesinde ürettiği farklı çalışma şekilleri ile çözüm getirmiş ve müşterilerine her zaman çözüm odaklı çalışmalar sunmuştur.

İşyeri Nakliye Hizmetleri

Eyüp Ofis Taşımacılığı firmamız ile işyerlerinizi kolayca istediğiniz başka bir konuma taşıyabilir ve bizimle nakliye hizmetlerinde hiçbir sorun yaşamazsınız.

Bünyemizde yer alan çalışanlarımız alanında uzman ve nakliye hizmetlerinin püf noktalarında eğitim almış kişilerdir. Bu nedenle Eyüp Ofis Taşımacılığı firmamız ile taşınma safhasından montaj/demontaj sürecine de dahil herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Firmamız ofislerinizde yer alan tüm eşyaları büyük bir titizlikle ambalajlar ve aynı titizlikle taşıma işlemlerini gerçekleştirir.

Bunun yanında ofisinizde demontaj ve montaj işlemine konu olacak tüm eşyalarını üzerinde özel bir çalışma yapar ve demonte hale getirilen eşyalar tekrar monte edilerek ilk halinden farksız bir hale gelir. Monte işleminden sonra eşyalarınızda herhangi bir gevşeme ya da deforme olma gibi durumlar ile karşı karşıya kalmazsınız.

Eyüp Nakliyat Kaliteli, Güvenilir Taşımacılık

Eyüp nakliyat olarak tüm nakliyat hizmetlerinde profesyonel ekibimizle hizmet verdiğimiz için müşteri memnuniyeti hiçbir zaman arka plana atılmaz.

Tüm çalışanımız her ihtiyacınızı anında karşılayacak şekilde size hizmet sunar. Kaliteli hizmetimizi ve sektörün öncü firmalarından biri olmamızı güler yüzlü personellerimize borcu olduğumuzu söylemek isteriz.

Bu nedenle siz de böyle bir ekiple çalışmak ve nakliye hizmetlerinde herhangi bir şekilde sorun yaşamamak için bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü biz aşağıda temel ilkeler dışına çıkmadan siz müşterilerimize hizmet sunarız.

Eyüp Evden Eve Nakliyat     

Eyüp Evden Eve Nakliyat Parça ve Parsiyel Taşımacılığı

Eyüp nakliyat olarak temel ilkelerimiz;

 • Hızlı ve güvenilir hizmet
 • Disiplinden ödün vermemek
 • Sektör gelişmeleri yakından takip etmek
 • Sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir marka olmak
 • Çevre ve doğaya karşı duyarlı bir iş disiplini içinde olmak
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
 • Çözüm odaklı çalışmak
 • Beklentileri karşılayacak hizmetler sunmak
 • İhtiyaca uygun çözümler üretmek
 • Dürüst bir çalışma içerisinde olmak
 • Zamanlamayı iyi ayarlamak ve verilen söze sadık kalarak aksaklık çıkmasının önüne geçmek

Yukarı bir nakliyat firması olarak hangi temel ilkeler altında çalışmalar yaptığımızı anlatmaya çalıştık. Siz de sorun yaşamayacağınız bir nakliyat hizmeti için bizi tercih edebilir ve bizimle kaliteli bir nakliye hizmeti içerisinde yer alabilirsiniz.

İlgili Haber : Beyoğlu Nakliyat

Eyüp Nakliyat Fiyatları

Eyüp Nakliyat ile Hızlı Nakliye Süreci

Sizlere sunduğumuz nakliye hizmetlerinde her zaman hızlı ve kaliteli bir hizmet ilk hedeflerimiz arasında yer alır. Firma olarak nakliye sürecimiz sizlere en iyi ve hızlı hizmeti sunmak için özel planlamalar altında gerçekleştirilir. Bu nedenle nakliye sürecimizi genel olarak aşağıdaki gibi tanımlayabiliriz.

 • Müşterilerimiz öncelikle firmamız ile iletişime geçer.
 • İletişime geçtiği sıradan nasıl bir nakliyat hizmeti talep ettiğini belirtir.
 • Bunun ardından nakliye hizmetinde ilk konum ve hedef konum arasındaki uzaklığı belirterek yapacağımız planlama konusunda bize yardımcı olur.
 • Bunun ardından taşınma sırasında ihtiyaca uygun olarak montaj ve demontaj işlemlerine gerek olup olmadığını firmamız ile paylaşır. Eğer nakliye hizmeti içerisinde bu işlemler yer alıyorsa ekip çalışanlarımız gerekli donanım ve altyapıyı sağlayarak nakliyenin gerçekleşeceği konuma hazırlıklı gider.
 • Ayrıca ambalajlama konusunda detaylar belirlenir ve hangi ürünlerin tam olarak ambalajlanması gerektiği belirtilir.
 • Diğer yandan taşınması gereken hassas eşyalar varsa yine bunlar gerekli planlamalar yapılarak işleme koyulur.
 • Eşyaların azlığına ya da çokluğuna göre nakliye aracı belirlenir.
 • Son olarak nakliyatın hangi gün ve saatte yapılacağı kararlaştırılır ve net bir tarih verilir.

Tüm bilgiler ve planlamalar yapıldıktan sonra Eyüp Kamyonet firmamız belirtilen gün ve saatte nakliye işlemleri için verilen adreste olur. Bunun yanında gereken hazırlıklar yapılmış ve nakliye için tüm altyapı sağlanmıştır.

Eyüp Şehir İçi Nakliyat firmamızdan alacağınız nakliye hizmetlerinde kesinlikle sürprizlerle karşı karşıya kalmazsınız. Yapılacak tüm işlemler detaylı bir şekilde tarafınıza aktarılır ve süreç içerisinde nelerin yapılacağı size tam olarak aktarılır

Bu sebeple kurulduğu andan beri hizmet kalitesini her geçen gün yükselten Eyüp Nakliye firmamız kısa süre içerisinde tüm ilçelerde en çok talep gören firmalar Arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Bu İlgiye layık olmak amacıyla çalışan firma elemanlarımız, sektörde Gerekli olan tüm yeni uygulamaları kısa sürede eğitimlerle benimsemek TV müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedirler.

İstanbul’un tüm ilçelerinde Eyüp Nakliyat firmamıza internet adresimiz, sosyal medya hesabımız ve telefon numaralarımızdan 7 gün 24 Saat ulaşabilirsiniz.

Güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden isteklerinize yönelik gereken tüm bilgileri alabilir ve en uygun fiyat seçenekleri ile cazip ödeme imkanları ile nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir diğeri olan pendik nakliyat bölgesi çalışmalarımızı incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
#eyup
#nakliye
#nakliyat
#uygun nakliyat
#ucuz nakliyat
#eyup nakliyat firmalari
nakliyat
eyüp
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın