Çekmeköy Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
15 Aralık 2020, Salı
Çekmeköy Nakliyat
Çekmeköy evden eve nakliyat çözümleri ile sizler de her anlamda uzman ve deneyimli bir ekip ile evlerinizi taşıyabilirsiniz. Uzman bir ekip ile kaliteden ödün vermeden sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda geniş kapsamlı nakliye hizmeti ile sizleri ağırlar.
Çekmeköy Nakliyat

Çekmeköy nakliyat olarak siz müşterilerimiz için her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile nakliye hizmetleri sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler de evden eve nakliyat konusunda hızlı ve güvenilir çözümler elde etmek istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümlere ulaşın. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak siz müşterilerimiz için her zaman son sistem ekipman ve donanımlar ile hizmet vermekte ve bunun yanında eşya yoğunluğuna özel nakliye araçlarımız ile sizlere yardımcı olmaktayız.

 

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

 

Çekmeköy evden eve nakliyat çözümleri ile sizler de her anlamda uzman ve deneyimli bir ekip ile evlerinizi taşıyabilirsiniz. Uzman bir ekip ile kaliteden ödün vermeden sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda geniş kapsamlı nakliye hizmeti ile sizleri ağırlar. Şehir içi ya da şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinizde özel nakliye araçları ile taşımacılık yapan firmamız, önce müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eder. Genel olarak firmamız bünyesinde gerçekleştirilen evden eve nakliyat hizmetleri aşağıdaki gibidir;

 

 • Firmamız öncelikle sizlerden gelen talepler doğrultusunda ekspertiz hizmetini devreye sokar. Ekspertiz hizmeti firmamız tarafından ücretsiz olarak sunulur.
 • Talep etmiş olduğunuz ekspertiz çalışanımız belirlenen randevu saatinde adresinize kadar gelir ve eşyalarınızı yerinde inceler. Bunun yanında taşıma sırasında nelere ihtiyaç duyulacağının planlamasını yapar.
 • Bunun ardından nakliye süreci ekspertiz elemanı tarafından belirlenen plan dahilinde yürütülür ve bu sayede taşıma sırasında istenmedik sorun ya da aksaklıkların ortaya çıkması engellenmiş olur.
 • Yapılan görüşmelerden yola çıkılarak belirlenen nakliye günü alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ve bunun yanında nakliye aracımız söz verilen tarih ve saatte taşıma yapılacak adreste olur.
 • Daha sonra konusunda uzman ekibimiz tarafından mobilya türü eşyalarınız demonte hale getirilir. Uzman ekibimiz eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden eşyalarınızın demonte işlemini yapar.
 • Demonte hale getirilen eşyalarınız daha sonra ambalajlama ve paketleme işlemine tabi tutulur. Ayrıca eşyalarınız graft kağıtlı havalı naylonlar ile sarılır ve taşınacağı adrese kadar bu şekilde muhafaza edilir.
 • Ambalajlama işlemlerinin ardından tüm eşyalar sınıflandırılır ve paketleme işlemine geçilir. Paketleme hizmetlerinde dışarıdan darbe alınması halinde eşyaların zarar görmeyeceği kalın karton kutular kullanılır.
 • Ambalajlama ve paketleme işleminin tamamlanmasının ardından eşyalar düzenli bir şekilde nakliye aracına taşınır ve nakliye aracında düzenli bir şekilde istifleme yapılır.
 • Eşyalar hedef adrese taşınmasının ardından nakliye aracından düzenli bir şekilde indirilen eşyalar yük asansörüne alınır ve bunun ardından dikkatli bir şekilde hedef konuma çıkarılır. Özellikle yüksek katlı binalarda asansör hizmetimiz ile herhangi bir zorluk yaşamadan eşyalar güvenli bir şekilde taşınır.
 • Eşyalar iç mekana alındıktan sonra düzenli bir şekilde paket ve ambalajlarından çıkarılır
 • Bunun ardından mobilya türü eşyaların montajı yapılır ve istediğiniz bir konumda demonte hale getirilen eşyalar dikkatli bir şekilde birleştirilir.
 • Ayrıca montaj işlemleri dışında diğer eşyalar da tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda yerleştirilir.

 

Çekmeköy Nakliyat Hizmetlerimiz

 

Çekmeköy ve çevresinde nakliye ihtiyaçlarınızda sizlere her konuda yardımcı olan firmamız, aynı zamanda geniş kapsamlı hizmetleri ile sizleri ağırlar. Nakliyat konusunda sunduğu hizmet çeşitliliği ile her konuda sizlerin yanında olan firmamız, ihtiyaç duyduğunuz tüm taşıma faaliyetlerinde en büyük yardımcınız konumundadır. Genel olarak siz müşterilerimiz için sunduğumuz nakliye hizmetleri şu şekildedir;

 

 • Evden Eve Nakliyat
 • Ofis Taşımacılığı
 • Ağır Yük Taşımacılığı
 • Konteyner Taşımacılığı
 • Eşya Depolama
 • Parsiyel Taşımacılık
 • Yük Üstü Taşımacılığı
 • Parça Araç Taşımacılığı
 • Şehir içi Nakliye
 • Sözleşmeli Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Komple Araç Taşımacılık

 

Nakliye firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere taşımacılık hizmeti sunar. Bunun yanında oldukça uygun fiyat aralıkları ile siz müşterilerine yardımcı olur. Bunun yanında ücretsiz ekspertiz hizmeti ile detaylı ve planlı bir nakliye süreci yaşamanıza yardımcı olur. Uzman ekibi ile hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda eşyalarınızı adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırır. Ayrıca eşya taşıma sırasında sizin yerinize her şeyi düşünür ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti ortaya koyar.

 

İlgili Haber : Kadıköy Nakliyat

 

Uygun Fiyatlı Nakliye Hizmetleri

 

Firmamız, siz müşterileri için kaliteli ve güvenilir bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile nakliye hizmeti sunar. Sizler de hem profesyonel bir nakliye hizmeti için bizi tercih edebilir ve uygun fiyatlar ile eşyalarınızı istediğiniz konuma taşıyabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında nakliye hizmetlerinde fiyatlar çeşitli etkenlere bağlı olarak belirlenir. Fiyat değişimlerine etki eden etmenler aşağıdaki gibidir;

 

 • Nakliye aracının büyüklüğü
 • Nakliye esnasında görev yapacak personel sayısı
 • Ambalajlama ve paketleme işlemleri
 • Demontaj ve montaj uygulamaları
 • İki adres arasındaki mesafe
 • Asansör ve vinç hizmetleri
 • Nakliye hizmetinin sigorta kapsamında yapılması
 • Nakliyat sırasında kullanılacak teknik ekipman ve donanım

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz faktörlerden her biri fiyat değişimlerinde etkili olur. Bu yüzden nakliye hizmetleri konusunda daha net bir fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilir ve gerekli bilgileri ileterek sizler için yaklaşık bir fiyat çıkarmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Çekmeköy Parça Eşya Taşıma

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ile Kolay Taşımacılık

 

Nakliye firmamız tarafından sizlere sunulan en önemli özelliklerden biri ücretsiz nakliye hizmetidir. Bu hizmet sayesinde tüm süreç baştan sona planlanır ve taşıma sırasında herhangi bir problem ya da aksaklık yaşanmaz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için öncelikle yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve sonrasında taşıma yapılacak adrese ekspertiz talebinde bulunmak kadar kolaydır. Talebiniz doğrultusunda ekspertiz çalışanımız belirtilen tarih ve saatte gerekli incelemeleri yapacak ve nakliye ile ilgili tüm sürecin belirli bir plan dahilinde yürütülmesini sağlayacaktır.

 

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile nakliye konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda destek alırsınız. Nakliye öncesinde gerekli olan tüm planlamalar yapılır. Bunun yanında eşyalarınızın güvenliği için tüm önlemler alınır ve hedef konuma güvenli bir şekilde ulaştırılır. Ayrıca nakliye sırasında eşya yoğunluğuna göre nakliye aracı büyüklüğü ve görev alacak personel sayısı da yine ekspertiz çalışanımız tarafından yapılan planlama ile belirlenir.

 

Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri

 

Nakliye hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman kaliteli ve profesyonel çözümler sunan firmamız, aynı zamanda ambalajlama ve paketleme hizmetleri ile sizlere yardımcı olur. Taşınacak olan tüm eşyalarınız öncelikle sınıflandırılarak kategorilere ayrılır. Bunun ardından detaylı bir ambalajlama işlemine tabi tutulur. Tüm eşyalar nakliye sırasında zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve aynı zamanda hassas ve kırılacak eşyalar için daha özenli işlemler gerçekleştirilir. Ambalajlama aşamasında graft kağıtlı havalı naylonlar kullanılır ve bu sayede taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi sağlanır.

 

Ambalajlama işlemi sonrasında ise sıra paketlemeye gelir. Eşyaların paketlenmesi kalın karton kutular ile yapılır. Ayrıca hassas eşyalar için de yine özel olarak hazırlanmış kutular kullanılır. Kalın karton kutular kullanılan nakliye sırasında eşyalar gerek nakliye aracında gerekse de taşıma sırasında hiçbir şekilde zarar görmez. Ayrıca demonte edilen eşyalarınızın ambalajlanması ve paketlemesi de yine deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından büyük hassasiyet ile gerçekleştirilir. Bu şekilde mobilya türündeki eşyalarınız da herhangi bir sorun yaşamadan asıl hedefine ulaştırılmış olur.

 

Firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir diğeri olan Şişli Nakliyat Bölgesi Çalışmalarımızı İncelemek İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın