Çakmak Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
22 Aralık 2020, Salı
Çakmak Nakliyat
Çakmak evden eve nakliyat firması olarak hızlı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde hızlı bir şekilde ekspertiz ekibimiz devreye girerek bulunduğunuz yere gelir ve  önce eşya analizi yapar.
Çakmak Nakliyat

Çakmak nakliyat firması olarak insanların nakliyat ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. İnsanlar farklı nedenlerden dolayı yaşam alanlarını değiştirmek zorunda kalır. Genellikle iş değişikliği nedeniyle bir yerden başka bir yere taşınmak zorunda kalır. İş yerine yakın yerde oturmak kişiye büyük avantaj sağlar. Yol masraflarını düşürmek ve zamandan yana tasarruf etmek için her zaman iş yerimize yakın yerde oturmak isteriz. Bu durumda insanlar nakliyat hizmetine ihtiyaç duyar. Tam da bu noktada Çakmak semtinden ülkenin her noktasına nakliyat hizmeti sunmaktayız.

 

Çakmak nakliyat alanında ve diğer tüm hizmet verdiğimiz bölgelerde   firmamız güvenilir nakliyat hizmeti sunmaktadır. İşimizi her zaman sağlama almaktayız. Müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız. Taşıma sırasında oluşabilecek tüm kaza durumlarını önceden düşünerek eşyalarınızı taşıma öncesi sigorta kapsamına almaktayız. Ne kadar özenerek taşıma hizmeti sunsak da kaza gibi bir durum her zaman ortaya çıkabilir. Kaza durumunda oluşabilecek hasarları basit bir özürle gidermek yerine zarar gören eşyalarınızın bedelini sigorta şirketimiz tarafından ödemekteyiz. Sigortalı nakliyat hizmeti sunduğumuz için nakliyat sektöründe güvenilir nakliyat firması olarak anılmaktayız.

 

Çakmak Evden Eve Nakliyat

 

Çakmak evden eve nakliyat firması olarak hızlı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde hızlı bir şekilde ekspertiz ekibimiz devreye girerek bulunduğunuz yere gelir ve  önce eşya analizi yapar. Eşyanızın durumu, taşıma yapılacak şehrin durumu, taşıma yapılacak yerin kat sayısı, bulunduğunuz yerin kat sayısı gibi unsurları göz önüne alarak nakliyat giderleri hesaplanır. Hesaplama sonucunda size işin maliyeti sunulur. Size sunulan fiyat bütçenize uygunsa ekibimize ileterek sizi çalışma takvimimize dahil ederiz. Taşıma işleminin hangi gün, nasıl yapılacağı detaylı olarak size sunulur.  Ekibimizin size sunduğu fiyat teklifini beğenmezseniz ekibimiz bir çayınızı içip sizden hiçbir ekspertiz ücreti ödemeden bulunduğunuz yerden ayrılır.

İlgili Haber: Yakacık Nakliyat

Çakmak Nakliyat Çalışma Alanları

 

İstanbul Çakmak nakliyat firması olarak ;

 

  • Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat
  • Büro ve iş yeri malzeme taşıma işleri
  • Parça eşya taşıma işleri
  • Fabrika taşıma işleri

 

gibi tüm nakliyat işlerinizi uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile yaptırabilirsiniz. Nakliyat hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçin. Size bir telefon kadar uzak olduğumuzu unutmayın. İstanbul Çakmak semtinde ikamet ediyorsanız büromuza uğrayarak nakliyat konusunda bize sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Nakliyat konusunda işinizi sağlama almak, güvenilir nakliyat hizmetini uygun fiyata almak için hemen bizimle iletişime geçin.

 

Çakmak Nakliyat Hizmetinde Sağladığımız Farklar

 

Çakmak nakliyat alanında hizmet verirken önceliğimiz;  temiz ve sorunsuz bir nakliye tecrübesi yaşamanızı sağlamak. Taşıma esnasında eşyaların temizliğine dikkat ediyoruz. Bu yüzden taşıma öncesinde tüm eşyalarınızı tek kullanımlık ambalaj malzemesi ile ambalajlıyoruz. Böylece eşyalarınız çizilmelere karşı korunduğu gibi eşyalarınızın kirlenmesi de önlenmiş olur. Özellikle oturma gurupları taşıma sırasında çok kirlenir. Taşıma sırasında eşyaların sağa sola çarpıp zarar görmesi ve çizilmesi ambalajlama sayesinde önlenmiş olur. Kırılabilecek eşyalarınız da kutulara özenle yerleştirilir. Ambalajlama ve paketleme işlemlerini ekip olarak ücretsiz sunmaktayız.

 

Ekibimiz eşyalarınızın montajını ve demontajını ücretsiz olarak yapar. Klimaların, beyaz eşyaların, dolapların ve mobilyaların usulüne uygun bir şekilde sökülmesini ve aynı şekilde bu eşyaların taşındıktan sonra aynı şekilde düzgün bir şekilde takılmasını ekibimiz ücretsiz olarak yapar. Taşıma işlemini kendi imkanlarınızla yaptığınız taktirde tüm eşyalarınızın montaj ve demontajına bir sürü para harcamanız gerekir.

 

Tutacağınız hamal, kamyon, montaj ve demontaj ekibini hesap ettiğiniz zaman nakliyat maliyetinin bizin vereceğimiz fiyattan daha yüksek bir fiyata mal olduğunu siz de göreceksiniz. Hiçbir zahmete girmeden, yorulmadan, nakliyat hizmetlerini ekibimize verip siz arkanıza yaslanın. Ekibimiz sizin adınıza tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde hızlı ve ekonomik bir şekilde taşır. Nakliyat işini sıkıntılı bir iş haline dönüştürmek istemiyorsanız nakliyat işlerinizi Çakmak nakliyat firması gibi sağlam firmalara teslim etmelisiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın