Bulgurlu Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
9 Mart 2021, Salı
Bulgurlu Nakliyat
Bulgurlu nakliyat tüm eşyalarınızı büyüğünden en küçüğüne kadar sigortalı olarak taşır. Böylelikle müşteri mağduriyeti de önlenmiş olur.
Bulgurlu Nakliyat

Bulgurlu nakliyat geniş araç filosu ve tecrübeli personeliyle sizi taşınma derdinden kurtarmaya geliyor. İnsanların kafalarının karışmasına nereden başlayacaklarını bölmesinden dolayı taşınırken hep bir kaos ortaya çıkar. Bu stresi yaşamak istemiyorsanız bırakın uzman eller sizin için bu işi titizlikle ve zevkle yapsın. Dinamik çalışma arkadaşlarımız eşyalarınız zarar görmeden Türkiye’nin dört bir ucuna taşısın. Fahiş fiyatlar çıkarmadan usule uygun bir şekilde düşük bütçeli imkanlar sunarak size hizmet veriyoruz. İlkemizi müşteri memnuiyeti ve güven üzerine kuruyoruz.

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat

Yıllardır sektörün önde gelen firmalarından olarak Bulgurlu nakliyat sizlere evden eve taşımacılık ve nakliyatta destek veriyor. Biriktirdiğimiz tecrübeleri sürekli geliştirerek büyüyor geniş portföyü müşteri potansiyeline sahip olmaya hızla ve gururla devam ediyoruz. Bünyemizde hazır bulunan uzman ekip ve nakliye araçlarımızla hızlı ve güvenli bir şekilde her türlü eşyalarınızın taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğumuz için eşyalarınızı sigortalıyor ve oluşabilecek her türlü olumsuz durumlardan dolayı sizlere garantisini veriyoruz. Evdeki tüm eşyalarınızı zücaciye, cam, mutfak, banyo, giyim, hali, avize, koltuk fark etmeksizin hijyenik bir paketleme ile güvence altına alıyoruz. Ayrıca tüm mobilyalarınızın bulunduğunuz adresten söküp uygun malzemelerle paketleyip yeni adresinize taşıdıktan sonra montajını da yapıyoruz. Beyaz eşyalar için de aynı paketleme ve özeni gösterip bağlantı ve kurulumunu biz yapıyoruz.

Tüm evinizin avizeleri dahil sökme ve kurulumunu yine firmamız yapıyor. Yani evinizde yukardan aşağı yapılacak her işlem en ince ayrıntısına kadar toparlanıp paketlenip nakliye ediliyor. Bütün koliler ve ambalajlı ürünlerinizi talebinizi göre istediğiniz yerlere türlü güzelce yerleştiriyoruz. Böylelikle kargaşalıktan uzak şekilde aynı gün yeni adresinize yerleşmenin rahatlığını yaşıyorsunuz. Eşyalarınız yeni adresinize temiz paketleme ile geldiği ve dış etkenlerden de korunduğu için ekstra bir temizleme zahmetinden de kurtulmuş oluyorsunuz.

İlgili Haber : Acarkent Nakliyat

Bulgurlu Ofis Taşımacılığı

Lokasyon neresi olursa olsun ofis eşyalarınınız da aynı özenle ve paketlemeyle istediğiniz adrese sigortalı bir şekilde taşıyan Bulgurlu Nakliyat son teknoloji sistemlerine uygun taşımacılık anlayışıyla hizmet veriyor. Zamanında teslimat yapan firmamız bu konu da size taahhüt vererek en kısa şekilde güvenli olarak nakliye işlemini tamamlıyor. Genç ve dinamik personellerimizle ofisinizdeki tüm malzemeler, cihazlar türüne uygun şekilde paketleniyor. Ofis mobilyalarınızın sökülmesi ve montajını yine firmamız tarafından titiz bir çalışma ile yapılıyor.

Yeni adresinizin yüksek bir katta olması bizim için hiç sorun değil. Asansörlü nakliyat sistemimizle teknolojik çözümler üretiyoruz. Nakliye yapılacak kat dışarıdan asansörlü sistem ile ulaşıp kapı veya pencere yoluyla ulaşıp güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Sizlere en uygun fiyatlara en yüksek kalitede hizmet vermek için sürekli çaba sarf ediyoruz. Bu yüzden Bulgurlu nakliyat sizin için en doğru adres olacaktır.

bulgurlu evden eve nakliyat fiyatları

Bulgurlu Sigortalı Nakliyat

Bulgurlu nakliyat tüm eşyalarınızı büyüğünden en küçüğüne kadar sigortalı olarak taşır. Böylelikle müşteri mağduriyeti de önlenmiş olur. Yasal prosedürler çalışan firmamız size ürünlerinizin herhangi bir hasar görmesi ya da kaybolması durumunda ürünün maddi bedeli kadar ödeme yapar. Böylelikle tüm eşyalarınızı da güvence altına almış olursunuz. İyi paketleme ve doğru taşıma yöntemleri kullanıldığı için eşyalarınızın hasar görmesi ya da dış etkilere maruz kalması düşük bir ihtimaldir. Fakat biz yine de risk almadan müşterilerimizi memnun kılmak adına her kurumsal firmanın yaptığı gibi sigortalı bir şekilde nakliye hizmeti veriyoruz. Bu sayede güven ortamını sağlamış oluyoruz.

Bulgurlu Nakliyat Depolama Hizmeti

Bulgurlu Nakliyat Depolama hizmeti de vermektedir. Böylelikle belli bir zaman zarfı içinde bekletilmesi gereken her türlü eşyanız bizim zimmetimiz altına alınır. Geniş depo alanlarımız temiz ve dış etkenlere kapalıdır. 7 gün 24 saat korunaklı olan depolarımız özel güvenlik görevlileri tarafından kontrol altındadır. Eşyalarınız adresinizden özenle hijyenik şekilde paketlenir ve depolama alanlarına taşınır. Burada istediğiniz süre boyunca güvenli ve şekilde eşyalarınızı bekletilir.

 Eşyalarınızı almak istediğinizde ise istediğiniz adrese yine nakliyesini biz sağlıyoruz. Talep edilirse montaj kurulum ve yerleştirme işlemleri de tarafımızca yapılır. Eşyalarınız durduğu süre boyunca uygun fiyatlarla aylık olarak ücretlendirilir. Bulgurlu Nakliyat olarak depolama alanlarımız da sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın