Ataköy Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
2 Kasım 2020, Pazartesi
Ataköy Nakliyat
İstanbul Ataköy Nakliyat da bulunan firmamız tüm Türkiye ye ve tüm illere ev den eve nakliye hizmeti vermektedir.
Ataköy Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ataköy Nakliyat da bulunan firmamız tüm Türkiye ye ve tüm illere ev den eve nakliye hizmeti vermektedir. Modern araçlarımız uzman personelimizle sizlere en mükemmel hizmeti sağlamayı kendimize görev bilmekteyiz. Bunun sonucu ev ve ofis taşımacılığın da tüm dünya da ki gelişmeleri takip edip siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımızı aralıksız devam etmekteyiz.

Ataköy Nakliye firması olarak ev ve ofis taşıma hizmeti veren firmamız sizlere en iyi hizmeti vermek için tüm teknolojik gelişmeleri takip edip personeline gerekli eğitimleri vermektedir. Talep doğrultusun da sektörde ev nakliyesi konusun da çok fazla nakliye firması hizmet vermektedir. Bunun sonucu ne yazık ki kalite düşmüş verilen hizmet kalitesi bunla orantılı olarak düşmüştür.

Ataköy Nakliyat Modern Araçlarımız Uzman Personelimizle Hizmetteyiz

Ataköy Nakliyat olarak nakliye hizmeti talep etmeden önce dikkat etmeniz hususlar konusunda siz değerli müşterilerimize bilgi vermeyi kendimize borç bilmekteyiz. Nakliye işlemini yapacak firma mutlak suretle araştırılmalı özellikle kurumsal olup olmadığı bilinmelidir. Firma seçimi esnasın da sadece fiyat değil hizmetin kalitesine dikkat edilmelidir.

Ataköy Nakliyat firması

Nakliye hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimiz firma seçimi yaparken fiyat tan ziyade firmanın güvenilirliğine dikkat edilmelidir.

Güvenilir Nakliyat Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar?

 • Firmanın kurumsal olması
 • Araçların nakliye işlemine uygun olup olmadığı
 • Çalışanların nakliye konusun da bilgi beceri ve güvenilirliği
 • Taşıma öncesi taşınacak malzemenin paketlenmesi
 • Paketlemede kullanılan malzemenin miktarı ve kalitesi
 • Verilen hizmet karşılığı talep edilen ücret

Nakliye işlemi gerçekleşmeden önce,

 • Beyaz eşyalarınızın sökülüp uygun şekilde ambalajlanması
 • Mobilyalarınızın özenle sökülüp tekrar ambalajlanması
 • Eşyalarınızın dikkatle taşınması
 • Nakliye işleminin yapılacağı araca nakliye esnasın da zarar görmemesi için özenle yerleştirilmesi
 • Eşyalarınızın yeni adresine en hızlı şekilde ulaşması

Ataköy Şehir İçi Nakliyat firmamız yaptığı plana bağlı kalarak sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı kendi eşyalarını taşıyormuş bilinciyle yerine ulaştırmaktadır.

Ataköy Nakliyat Firması

Nakliyesi Yapılacak Olan Eşyaların Güvenliği ve Sürati?

Ataköy Nakliyat olarak size sunduğu nakliye hizmetinin hızı sürati ve güvenilirliği siz kıymetli müşterilerimizin hiçbir şekil de maddi ve manevi zarar görmemesi için belirli şartlar oluşması gerekmektedir bu şartlar konusunda sizi bilgilendirmek isteriz. Bu şartlar,

 • Taşımanın gerçekleşeceği mesafe
 • Taşımanın yapılacağı konut ya da iş yerinin bulunduğu kat;
 • Taşınacak malzemelerinin miktarı
 • Taşıma esnasın da hizmet verecek çalışan sayısı
 • Taşıma hizmeti gerçekleşirken kullanılacak ekipmanlar
 • Özel bir durum da ekstra çalışan ve donanım desteği

Ataköy Nakliyat firmasından nakliye hizmeti talep ettiğiniz anda süratle harekete geçer ilk olarak nakliye işlemi yapılacak ev veya ofis eşyalarının değer tespiti uzman personelimiz tarafından yerin de ücretsiz yapılmaktadır. Nakliye işlemi gerçekleşmeden önce planlama yapılarak sizin için maddi ve manevi değerli olan eşyalarınızın en güvenilir şekilde yerine ulaştırılmasıdır. Firmamızın hizmer verdiği bölgelerden br diğeri olan Topkapı Bölgesi Çalışmalarımızı İncelemek İçin Topkapı Nakliyat Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Ataköy Nakliyat fiyatları

Ataköy Nakliyat Firmamızın Sunduğu Uygun Fiyatlar

Yukarıda belirttiğimiz maddeler kapsamın da ücret belirlemesi yapılmaktadır. Bu kapsam da Ataköy Şehir İçi Kamyonet firmamız sizlere en uygun ücretle en hızlı en güvenilir şekilde yapmaktadır. İhtiyaç duyulması durumun da ekstra personel ve donanım desteği sağlanmaktadır. İstekler doğrultusun da ya da zaruri durumlar da asansörle taşıma hizmeti vermektedir. Asansörle taşıma işleminin fiziki ve çevresel şartlar uygunsa belirli avantajları vardır.

Siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz.

 • Taşıma esnasın da eşyalarınızın zarar görme riskini minimum seviye ye düşürür.
 • Nakliye işleminin zamanını kısaltır.
 • Nakliye işlemi gerçekleşirken taşındınız binaya ve de yeni binaya zarar vermez eski ve yeni komşularınıza kesinlikle rahatsız etmez.
 • Nakliye esnasın da hizmet veren personelin daha az fiziksel olarak yorulmasını sağlar. Buna bağlı olarak insan hatasını en düşük seviyeye indirir.

Ataköy Nakliyat Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

Asansörlü taşıma yapılabilmesi için eşyanın alınacağı ve de yeni taşınılacak yapının etrafının asansörlü taşımaya uygun olup olmadığı eğer asansörlü taşımaya uygun değilse bu hizmeti size verememekteyiz. Asansör hizmeti talep etmeden önceden bilgi verilip mutlaka yetkili personelimiz tarafından keşif yapılıp buna uygun şartların bulunup bulunmadığı kontrol edilmelidir.

Yapılan nakliye anlaşmasının güvencesiyle eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Ataköy Şehir İçi Nakliyat firmamızdan hizmet talep etmek için 7 gün 24 saat web sitemiz telefon numaralarımız ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Her zaman sizleri ofisimizde ağırlayarak hem bir çay içeriz hemde sorulması gereken soruları sora bilirsiniz.

İlgili Hizmet : Evden Eve Nakliyat

Etiketler
#atakoy
#ataköy
#nakliyat
#nakliye
#ucuznakliye
#istanbulnakliye
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın