Acıbadem Nakli̇yat

Buradasınız: Anasayfa / Blog
2 Kasım 2020, Pazartesi
Acıbadem Nakliyat
Kurumsal bir yapıya sahip olan Acıbadem Nakliye firmamız, yüksek kalite standartlarındaki hizmetlerini, uzman personeller vasıtasıyla ve sektördeki en uygun fiyatlarla vermektedir.
Acıbadem Nakliyat

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Kurumsal bir yapıya sahip olan Acıbadem Evden Eve Nakliyat firmamız, yüksek kalite standartlarındaki hizmetlerini, uzman personeller vasıtasıyla ve sektördeki en uygun fiyatlarla vermektedir. Gidilecek mesafeye ve yükün çeşidine göre belirlenen nakliye araçlarımız modern çağın gereklerine uygun yapıdadır.

Ev ve ofis taşımacılığında sektör lideri kuruluşlar arasında bulunan firmamız, eşya cinslerine göre belirlenen en kaliteli ambalaj malzemelerinin kullanımıyla güvenilir nakliyede en doğru adrestir.

Acıbadem Nakliyat firmaları arasında en uygun nakliye şartlarını sağlayan Acıbadem Şehir İçi Nakliyat firmamız, nakliye taleplerinde ilk iş olarak kısa bir ön araştırma ve buna bağlı olarak da bir taşıma planı oluşturmaktadır.

Acıbadem Nakliyat Alanında Uygun Fiyat

Yapılan taşıma planlarında nakliyenin ne tür araç gereç ve ambalaj malzemelerine ihtiyaç duyduğu ve nakliyede kullanılacak araç ve personelin belirlenmesi sağlanmaktadır. Yapılan planlama doğrultusunda,

 • Beyaz eşya ve sökülerek taşınması gereken eşyaların demonte edilmesi,
 • Elektronik cihazların özel malzemelerle ambalajı
 • Eşyaların cinsine göre en kaliteli ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi,
 • Hassas bir şekilde taşıma
 • Nakliye araçlarına usulüne uygun bir şekilde yükleme
 • Paketlemenin kimin tarafından yapılacağı

Yapılarak nakliyenin istenilen zamanda yapılması ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Acıbadem Nakliyat taleplerinde müşterilerin firma yapılarının dışında dikkat etmesi gereken en önemli ayrıntı, taşımanın nakliye sözleşmeleri ile yapılmasıdır.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ve Türkiye’nin geneline yapılan nakliyelerde nakliye sözleşmesi hazırlamakta ve tüm ayrıntılar müşteriye sunularak imza altına alınmaktadır. Sözleşmelerde yer alan bazı maddeler,

Acıbadem Nakliyat firması

Yük ve Eşya Nakliyesinde Kurumsal Firma Önemlidir

Acıbadem Nakliyat hizmetlerinde uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesine sahip olan firmamız, deneyimlerine dayalı olarak geliştirdiği yöntemlerle müşteri gereksinimlerini tam olarak karşılayan bir yapıya sahip olmuştur.

Müşterilerimiz bina çevresinin resimlerini telefonla firmamıza yolladıkları takdirde asansörlü nakliye talepleri en kısa sürede karşılanmaktadır.

 • Nakliyenin gün ve saati,
 • Nakliye bedeli
 • Eşya ambalajının kim tarafından yapılacağı,
 • Müşteri sorumlulukları,
 • Firmanın sorumlulukları,
 • Eşyanın sigorta bedeli,
 • Cezai şartlar

Bu şekilde müşterilerin nakliyede meydana gelebilecek sorunlardan etkilenmeden, eşyalarının güven içerisinde nakliyesi sağlanmaktadır.

Acıbadem Nakliyat taleplerinde yüksek binalardan yapılan taşımalarda asansörlü nakliye uygulamasını devreye sokan Acıbadem Şehir İçi Kamyonet firmamız, işlemlerin çok daha kısa sürede bitirilmesini sağlayarak hızlı nakliyeyi mümkün hale getirmektedir.

Müşteriler asansör talep etmeden önce bulundukları binanın çevresini kontrol ederek, asansör sisteminin binaya yanaşmasını engelleyecek doğal barikatların olmamasına dikkat etmelidir.

Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Acıbadem Nakliyat Ev, ofis, mağaza vb. gibi hizmetlerin yanında yük taşımacılığı konusunda da önemli tecrübelere sahip olan firmamız, parsiyel ve tam yük nakliyelerinde uygun fiyat seçenekleriyle sektörde lider firmalar arasında yer almaktadır.

Farklı ilçelerden derlenerek Acıbadem Nakliyat firma merkezimizde toplanan yükler, gidecekleri istikametlere göre ayrılıp paketlenerek kısa sürelerde teslim adreslerine ulaştırılmaktadır.

Acıbadem Nakliyat fiyatları

Kurulduğu günden beri kurumsallaşmaya büyük önem veren Acıbadem Şehir İçi Nakliyat firmamız, çağın gereklerine uygun araç ve insan gücü donanımlarıyla yüzlerce nakliye hizmetinde başarılı sonuçlara imza atmıştır.

Kurumsallık ilkelerine uygun olarak hizmet veren firmaların en önemli özelliği, yapılan hizmetlerin her zaman en yüksek kalitede olacağıdır. Bu yüzden eşya ve yük taşımacılığı için firma arayışında olan kişilerin firmaların yapısını özenle araştırması gereklidir.

Acıbadem Evden Eve Nakliye Firması Olarak Verdiğimiz Hizmetler?

Acıbadem Nakliye sadece eşyanın nereden nereye taşınacağını, yükün kaçıncı katta olduğunu, binada asansör olup olmadığını sorup, kaç parça eşya taşınacağını ve eşyaların tek tek sigorta kapsamına alınıp alınmayacağını sorar ve bu şekilde rapor tutup yetkililere bildirir.

Eşyalarınıza gelip keşif yapmayan evden eve nakliye firmaları size fiyat verirken doğru bir fiyat veremez bu taşıma firmaları, eşyanın taşınma sırasında verdiği fiyatta sorun çıkartma durumu yüksektir.

Acıbadem Nakliyat hizmetlerinde sıradan firmaları kurumsal firmalardan ayıran birçok farklılık bulunmaktadır. Nakliye sektöründe köklü bir kuruluş olan firmamız,

 • Yük ve eşyanın niteliğine uygun nakliye araçları,
 • Uzman taşıma ve sürücü personel,
 • En kaliteli ambalaj malzemelerinin kullanılması,
 • Teknolojik araç ve gereçlerin kullanımı,
 • Dijital platformlardaki konumu,
 • Güvenilir ve hızlı nakliyat,
 • Uygun fiyat seçenekleri

Acıbadem Nakliyat firmaları

Acıbadem Ofis Taşımacılığı

Acıbadem Nakliyat firması olarak hizmet veren firmamız, İstanbul geneli ve Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine yapılan nakliye hizmetlerinde belli bir kalite standardına sahiptir. Birçok farklı özelliği kurumsal firma olmanın gereği olarak bünyesinde toplamış durumdadır.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat nakliye bedeli ve mesafelerin farklı olması firmamızın kalite standartlarını hiç bir şekilde etkilemez. İyi bir nakliye firması nakliye sözleşmesi imzalar ve bu sözleşme de müşteri ürününde doğacak zararların karşılanması için önemlidir. Bizler bir telefon kadar uzağınızdayız.

Acıbadem Ofis Taşımacılığı müşterilerimizin uygun fiyat ve güvenilir nakliye hizmetlerimizden yararlanabilmesi için firmamız 7/24 hizmete hazır durumdadır.

Nakliye ile ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz. İnternet adreslerimiz, sosyal medya hesaplarımız ve telefon numaralarımızdan kuracağınız irtibat sonucu en kısa sürede nakliye süreci başlayacaktır.

Acıbadem Nakliyat işleri

Acıbadem Evden Eve Nakliye

Acıbadem Evden Eve Nakliyat taşımacılık normal piyasada yük taşımacılığına benzemez. Fakat Acıbadem Nakliyat olarak size taşınacak eşyalar taşıma sırasında asansör kullanılarak veya el ile taşıma hizmetleri sunar.

Nakliye firmamız taşınma öncesinde yetkili personelimiz sizlerle irtibata geçerek eşyanın taşınacağı yere gelerek keşif yapar ve nasıl taşınacağını belirler. Adreslerinize gönderilen uzman eksperlerimizce yapılacak olan kısa bir incelemeden sonra, nakliyenizin sorunsuz bir şekilde yapılarak hizmet sonlandırılacaktır.

Profesyonel eşya taşıma şirketi Acıbadem Nakliyat olarak biz eşyanın bulunduğu yere gelir keşfini yapar, Eşyaları tek tek not alıp işe bu şekil başlarız.

Taşınma sırasındaki eşya paketleme hizmetini vermesine göre, katın yüksek olması, binada asansör olup olmamasına göre, eşyanın gideceği yerdeki asansör olması, kat yüksekliği durumuna da bakar ve müşteriye kesin bilgiler veririz.

Firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir diğeri olan Sultanbeyli Nakliyat Bölgesi Çalışmalarımızı İncelemek İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyat Seçenekleri

Keşif yaparak ücretsiz ekspertiz hizmeti veren Acıbadem Nakliyat firmamız müşterilerin taşınma sırasında maddi olarak mağdur olmaması için iş sözleşmesi imzalayarak sabit fiyat garantisi verir.

Evden eve taşımacılık firması seçerken, firmanın vereceği hizmeti ve fiyatı net bilmesi ve sözleşme’de yazılı olarak beyan edilmesi sonradan oluşacak müşteri mağduriyetini ortadan kaldırması gerekir.

Etiketler
#acıbadem
#Acıbadem
#Acibademnakliye
#nakliye
#nakliyat
#guvenilir-nakliye
#ucuz nakliyeci
#nakliyeci lazım
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın